אסטרטגיית Covered Call

למד על אסטרטגיית Covered Call?

Covered Call זאת אסטרטגיה המשמשת טריידרים ומשקיעים לייצור הכנסה ממניות שברשותם או אשר הם מתכוונים לקנות. על מנת לסחור Covered Call, אתה צריך להחזיק את המניה ולכתוב אופציית קול כנגד אותן מניות. משקיעים יכולים לצפות פוטנציאל ועליית ערך לטווח ארוך במניה, אבל בטווח הקצר עשויים לרצות להרוויח פרמיה ממכירת אופציות קול. אסטרטגיית Covered Call יכולה להיסחר לכל תקופת זמן שתרצה.

מתי סוחרים באסטרטגיית covered call:

  • אסטרטגיית covered call נפתחות על ידי סוחרים שמתכוונים להחזיק מניה במשך זמן רב אך אינם מצפים לעליית מחיר ניכרת בטווח הקרוב.
  • אסטרטגיית covered call היא אסטרטגיית אופציות פופולרית המשמשת ליצירת הכנסה בצורה של פרמיות אופציות.
  • כאשר המשקיעים מצפים לעלייה או ירידה מינורית במחיר המניה למשך כל חיי האופציה כאשר הם מבצעים covered call.
  • כדי לבצע covered call, משקיע המחזיק בפוזיציה ארוכה בנכס כותב (מוכר) אופציות רכש על אותו נכס ובכך יוצר תזרים כספי קבוע.
  • אסטרטגיה זו אידיאלית עבור משקיעים המאמינים שהמחיר הבסיסי לא יזוז הרבה בטווח הקרוב.

ארגז כלים לסוחר אופציות

הסדנה

הקורס הינו סדנה מעשית המועברת על בסיס ידע שנצבר במשך שנים רבות והמבוסס על מסחר אלגוריתמי ולקוחות מרוצים מסביב לעולם. במסגרת הסדנה נפתח מערכת מסחר ייחודית מבוססת תנודתיות ונלמד כיצד להפעילה בהצלחה וזאת תוך כדי שימוש בכלים ונוסחאות על מנת להפוך ולהיות סוחר ריווחי ולאורך זמן.

לא נדרש כל ידע קודם בכדי לעבור את הקורס וללמוד כיצד להשתמש במערכת מנצחת שאין לאף סוחר אחר והמיועדת לאתר תקופות של אופטימיות ופסימיות בשוק המניות קרוב מאד להופעתן ולסחור אך ורק בכיוון הנכון! הסדנה מלווה על ידי מנטור צמוד הממשיך להעניק ליווי אישי למשך שנה ויותר וככל הנדרש.

הידעת שהמסחר הידני הולך ונעלם מן העולם וכ-80% מהמסחר במניות בארה”ב מבוצע כיום על ידי אסטרטגיות אלגוריתמיות שחלק משמעותי מריווחיהן מבוסס על הפסדי הסוחרים הידניים?

אסטרטגיית Covered Call

למי מיועד הקורס הזה

  • סוחרי מניות ואופציות המחפשים אסטרטגיית מסחר יעילה וחזקה באופציות ליצירת הכנסה ריאלית קבועה באמצעות אסטרטגיית Covered Calls
  • משקיעים המעוניינים באפשרויות שימוש באסטרטגיית Covered Calls לרווח מנכסים שכבר מוחזקים בתיק ההשקעות
    קורס המשך לצבירת ידע – מסחר באופציות

האם אסטרטגיית covered call היא אסטרטגיה רווחית?

אסטרטגיות מסחר, covered call עשויות להיות רווחיות ביותר. התמורה הגבוהה ביותר מאסטרטגיה זו מתרחשת אם מחיר המניה עולה למחיר המימוש של אופציית קול שנמכרה ולא גבוה יותר. המשקיע נהנה מעלייה מתונה במניה וגובה את מלוא הפרמיה של האופציה כשהיא פוקעת ללא ערך. כמו כל אסטרטגיה, לכתיבת covered call יש יתרונות וחסרונות. אם משתמשים במלאי הנכון, האסטרטגיה יכולה להיות דרך מצוינת להפחית את העלות הממוצעת שלך או לייצר הכנסה נוספת מנכס שאתה מחזיק או מתכוון להחזיק לתקופה ארוכה.

האם אסטרטגיית covered call מסוכנת?

אסטרטגיית covered call נחשבות בסיכון נמוך יחסית. מכירת אופציות, לעומת זאת, יגבילו כל פוטנציאל רווח הפוך נוסף אם המניה תמשיך לעלות, ולא יגנו הרבה מפני ירידה במחיר המניה. שימו לב שבניגוד לאסטרטגיית covered call, מוכרי קול שאין בבעלותם סכום שווה ערך במניות של נכס הבסיס הם חשופים לסיכון.

האם יש דבר כזה פוט מכוסה?

בניגוד לאופציות רכש, אופציות מכר מעניקות לבעל החוזה את הזכות למכור את הבסיס (בניגוד לזכות לקנות אותו) במחיר קבוע. הפוזיציה המקבילה באמצעות Puts תהיה כרוכה במכירת מניות שורט ולאחר מכן מכירה של Put צד צדדי.