רכישת מנוי לכל החיים

ריכשו מנוי וקבלו גישה מיידית לקורסים שלנו

אתר הקורסים שלנו בנוי בממשק learnpress שהוא ממשק למידה אינטרנטי מהטובים בעולם. השיעורים קצרים, ברורים ונוחים לצפייה. אלפי שעות צפייה אשר מרוכזים במקום אחד על מנת שיהיה לכם הכי נוח שבעולם לצפות בתכנים המעולים שלנו. בכל שיעור ניתן לשנות רזולוציה ומהירות כך שאיכות הצפייה תהיה מדויקת. בכל שיעור ניתן להגיב, לשאול שאלות ולהתכתב עם הצוות שלנו.

כמה זה עולה?
רוצים לראות קורס לדוגמה?
רוצים לדעת איך נראים הקורסים שלנו? אנחנו מזמינים אתכם לצפות בדוגמה לקורס, להבין איך נראים התכנים ואיכות ממשק הקורסים. לצפייה עכשיו לחצו בכפתור למטה.

מחיר המנוי הוא 2490 רק 1490 שקלים לכל החיים אותם ניתן לחלק ל 12 תשלומים של 125 שקלים לחודש. אין הגבלת זמן על התכנים וניתן לצפות בהם תמיד, בכל מקום ובכל זמן. בנוסף, רוכשי המנוי יקבלו גישה לכל האינדיקטורים באתר ולכל הקורסים שיעלו בהמשך.

כל הקורסים

₪1,490.00
רשימת קורסים 39
מסחר באופציות – אסטרטגיות לשוק עולה
קורס מסחר באופציות – אסטרטגיות לשוק יורד
קורס מסחר בשוק ההון למתחילים חלק 4 – ניתוח טכני (חלק ב’)
מסחר באופציות לפי תזרים הכסף המוסדי
אלגו טריידינג & מסחר חברתי בשוק ההון
מבוא לקורס – AlgoTrading
מבוא לחוזים עתידיים
יסודות האופציות חלק א’
יסודות האופציות חלק ב’
יסודות האופציות חלק ג’
מסחר בחוזים עתידיים – מרווחים (SPREAD) חלק ב’
מבוא למסחר חברתי
קורס מסחר באופציות – אסטרטגיות לשוק ניטרלי
קורס מסחר בשוק ההון למתחילים חלק 3 – יסודות המסחר
מסחר על הנפט
מבוא לאופציות חזרה
אופציות למתקדמים – השלמה ונקודות מפתח
ניהול תיק השקעות באופציות
מסחר באופציות אסטרטגיית Butterfly
מסחר באופציות – אסטרטגיית Calendar
קורס אלגו טריידינג חלק א’
קורס מסחר בשוק ההון למתחילים חלק 1 – ההתחלה
מסחר באופציות בתקופת דוחות כספיים – חלק 1 – Pre Earnings
קורס מסחר בשוק ההון למתחילים חלק 2 – יסודות שוק ההון
שוק ההון – סוגי ניירות ערך
שוק ההון למתחילים – אינדיקטורים
ניתוח דוחות כספיים חלק 1 financial statements
קורס מסחר בשוק ההון למתחילים חלק 4 – ניתוח טכני (חלק א’)
קורס אלגו טריידינג חלק ב’
קורס אלגו טריידינג חלק ג’
מסחר בחוזים עתידיים – מרווחים (SPREAD) חלק א’
איירון קונדור
חוזים עתידיים על מדדי מניות Index Future
למה לסחור באופציות
הלכה למעשה – אסטרטגיית Calendar למתחילים
התאמות ותיקון פוזיציות לאסטרטגיות באופציות
מסחר בחוזים עתידיים – הבסיס
מסחר באופציות מרווחים SPREADS
מסחר באופציות STRADLLE+STRANGLE
קנה עכשו

רוצה שנחזור אליך? השאר/י פרטים כאן ונחזור אלייך בהקדם.

  אסטרטגיות ללא כיוון באופציות

  Interactive EDUCATION

  Interactive EDUCATION

   

  איך מרוויחים גם כאשר המניה נשארת במקום

  היתרון הגדול של סוחרי אופציות מגיע מערך הזמן. אפקט אשר מתרחש כאשר המניה נשארת ברצועה מסוימת, לא עולה ולא יורדת. מי שקונה מניה מצפה שיקרה משהו והמניה תעלה. אם היא לא עולה הסוחר שקנה את המניה לא מרוויח כסף. אבל אנחנו, סוחרי האופציות כן מרוויחים, גם אם המניה נשארת במקום. לנו סוחרי האופציות אין צורך בתנועה של המניה כי אנחנו מרוויחים משחיקת הפוזיציה ומשינוי בתנודתיות המניה. אנחנו קובעים באיזה טווח שערים אנחנו רוצים להיות, מה שנותן לנו את האפשרות לטעות בכיוון ועדיין להרוויח כסף בכל יום שעובר.

  ופה מגיע היתרון שלנו כסוחרי אופציות, אנחנו לא חייבים להיות צודקים כל הזמן בכיוון המניה על מנת להרוויח. אנחנו רק צריכים שהזמן יעבור.

  יסודות המסחר באופציות חלק א’

  מגדירים את יסודות המסחר באופציות

  לפני שנצא לדרך אנחנו חייבים להגדיר את היסודות של המסחר באופציות. החלק הראשון ביסודות המסחר באופציות. השלמת שלושת החלקים מספקים את כל החומר הנדרש על מנת שתהיה לכם יכולת לשלוט ביסודות המסחר בנגזרים.

  • ניתן לכם סקירה על ההיסטוריה של אופציות.
  • נבצע היכרות עם סוגי האופציות השונים בצד אופציית קול.
  • נלמד על מסכי אופציה שרשראות אופציות, ופקיעה.
  • נראה ביצועי אופציות CALL.
  • נראה את פרופיל הסיכון של קונה ומוכר גרפי סיכון, יתרונות מוכר האופציות.
  • ניתן לכם סקירה על ההיסטוריה של אופציות.
  • נבצע היכרות עם סוגי האופציות השונים בצד אופציית קול.
  • נלמד על מסכי אופציה שרשראות אופציות, ופקיעה.
  • נראה ביצועי אופציות CALL.
  • נראה את פרופיל הסיכון של קונה ומוכר גרפי סיכון, יתרונות מוכר האופציות.

  שאלות נפוצות של תלמידים

  מה לומדים בתכנית?

  תכנית מסחר באופציות היא מאוד מורכבת וצריך לעבוד לפי שלבים, לכן אנחנו בנינו תכנית מסודרת לסוחרים מתחילים אשר מתחילים לי מיסודות המסחר ואז מתקדמים לאסטרטגיות וכמובן הלכה למעשה. גם אם אתם סוחרים מקצועיים באופציות, אתם יכולים ללמוד דברים חדשים, כי אנחנו משלבים טכניקות חדשות של ניהול תיקים בתוך הקורסים שלנו וזה משהו חדשני ויתכן שלא הכרתם לפני זה וכמובן יכול לעזור לכם להיות רווחיים יותר.

  באיזה מערכת לומדים לסחור באופציות?

  באופציות אנחנו מלמדים לסחור במערכת שנקראת think or swim שלדעתנו אחד המערכות המובילות בעולם למסחר באופציות, אבל כמובן שאתם יכולים להשתמש במערכות אחרות של ברוקרים אחרים כי אנחנו מלמדים קונספט ואת הקונספט הזה אפשר לקחת לתוכנה אחרת ולסחור שם באותה מידה וליישם שם את הטכניקות שאנחנו מלמדים.

  כמה עולה מערכת המסחר?

  מערכת מסחר לא עולה כסף. צריך לפתוח חשבון ברוקר ולסחור בכסף אמיתי ואין עלות למערכת. גם דמו של מערכת המסחר לא עולה כסף ואפשר כמובן להוריד אותה ולהתנסות בה למסחר באופציות, ככה כמובן אפשר לקבל ניסיון רב לפני שעוברים למסחר בכסף אמיתי.

  האם זה מתאים לסוחרים מתחילים?

  אם לא סחרתם מעולם בשוק ההון כמובן שיש לנו מסלול שלם של מתחילים. אני ממליץ לכם לעבור במסלול הזה, ללמוד את כל המסלול של המתחילים לפני שאתם ממשיכים למסחר באופציות. אבל זה לא חובה, אתם עדיין יכולים לסחור באופציות גם אם אין לכם שום רקע בשוק ההון.

  איך מורידים את הערכת המסחר?

  יש לנו לינק באתר תחת לשונית של אופציות בראש הדף. אפשר כמובן להוריד את המערכת, לפתוח חשבון מדומה ולהתנסות במערכת בחינם. פתיחת החשבון המדומה לוקחת 5 דקות, אפשר כמובן מיד להתחיל לראות נתונים ולסחור, לבצע פקודות ולהתנסות בתוכנה.

  האם אפשר להתאמן לפני שמתחילים לסחור?

  זה חובה להתנסות לפני שמתחילים לסחור בכסף אמיתי ולכן אנחנו קודם כל ממליצים להוריד את הדמו של התוכנה מסחר שזה כסף לא אמיתי שמאפשר לבצע פקודות מסחר ולהתנסות בסוגים שונים של פקודות, לצבור ניסיון ולאחר מכן לעבור לכסף אמיתי.

  איזה ניסיון מסחר יש לכם באופציות?

  יש לנו ניסיון של 20 שנה במסחר באופציות, כולל אפיון של מערכות מסחר, פיתוח אלגוריתמים במסחר בזמן אמת. עבדנו בבתי תוכנה, בחדרי מסחר, ואנו מכירים את דפוסי הפעולה של הגופים המוסדיים גם מבפנים. ויש לכם הזדמנות ללמוד מאיתנו איך סוחרים הגופים הגדולים.

  למה ללמוד אצלכם?

  יש לנו ניסיון רב במסחר, בפיתוח מערכות ואנחנו מכירים הרבה צדדים בשוק ההון. הידע שלנו הוא מקצה לקצה. שיטות המסחר שלנו הם ברמה מאוד מאוד גבוהה, אנחנו מלמדים לסחור לפי שיטות של גופים מוסדיים, אנחנו מלמדים גם בצורה נכונה. חשוב שהחומר יעבור בצורה טובה אליכם וזה מה שאנחנו עושים, אנחנו יודעים להעביר את החומר כך שהחומר יעבור בצורה הטובה ביותר ושתוכלו ליישם אותו בצורה ובדרך הטובה ביותר שיש.

  למה מחיר הקורסים שלכם כל כך זול?

  קורסים דיגיטליים הם זולים יותר מקורסים פרונטליים ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לקחת מחירים זולים יותר. גם בגלל שההוצאות הם נמוכות יותר כי החומר כבר מוקלט ומאוחסן במאגרי מידע ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים יותר. ותזכרו גם שאנחנו מתפרנסים בעיקר ממסחר ופיתוח מערכות ולכן הקורסים הם לא הכנסה עיקרית שלנו, לכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים יחסית למתחרים.

  איפה למדתם אתם לסחור?

  יש לנו תארים בשוק ההון עם התמחות במימון ובנקאות וידע רב במתמטיקה פיננסית שזה העתיד של שוק ההון. אנחנו מתעסקים במסחר כבר 20 שנה, עבדנו בבתי השקעות, עבדנו בחדר המסחר, עבדנו באפיון ופיתוח מערכות מסחר, והידע שלנו רב. את תחום האופציות למדנו בארצות הברית שם יש השכלה מקצועית לסוחרי האופציות מה שלא היה בישראל ולכן אנחנו מלמדים את זה גם בישראל ומעבירים לכם את אותה מתודולוגיה שלמדנו בארצות הברית כדי שתוכלו ליישם אותה ותוכלו לסחור באופציות ולהתחרות בשחקנים מקצועיים בתחום הזה.

  אם אתם טובים במסחר, למה אתם מלמדים לסחור?

  אפשר גם לסחור ואפשר גם ללמד. נכון שהקורסים שלנו הם זולים, אבל תחשבו שבאים אלפי סטודנטים וקונים מנויים… אז גם מזה אפשר לעשות הרבה מאוד כסף.. ואנחנו עסק רווחי שרוצה להתפרנס ולהרוויח מכמה שיותר מקורות הכנסה ולכן אנחנו מלמדים גם מסחר, כך אפשר להרוויח ממספר מקורות שונים. אנחנו כמובן מתפרנסים גם ממסחר אבל אנחנו גם מאפיינים מערכות, אנחנו מתחזקים מערכות מסחר ומערכות שתומכות מסחר. אנחנו משווקים את נינג’ה טריידר בישראל וגם את seasonalgo שזאת מערכת תוסף למערכות קיימות ולכן מקורות הפרנסה שלנו הם מגוונים.

  אני מרוויח טוב במניות, למה אני צריך ללמוד אופציות?

  בשוק ההון אתה תמיד צריך למצוא עוד מקורות להצליח ולהרוויח בהם ולא לישון ולנוח על זרי דפנה. שוק ההון משתנה כל הזמן ואתה צריך כל הזמן להשתנות איתו וחשוב מאוד ומומלץ למי שסוחר במניות להשתמש באופציות גם ככלי גידור והגנה מפני סכנות שיש בשוק המניות וגם כדי למצוא דרכים חלופיות ונוספות להרוויח בהם כסף בצורה עקבית.

  אחרי כמה זמן אני אמור להבין את תחום האופציות?

  אני אהיה גלוי אתכם, לוקח שנה כדי להבין את כל הקונספט וכדי שהחומר ישב טוב בראש. פחות מזה זה בלתי אפשרי להבין את כל המידע הזה שיש באופציות, כי באופציות הדברים מורכבים בהרבה. יש אנליזות יש את היווניות וצריך להבין את החיבור ביניהם כל הזמן וצריך לדעת לנהל תיק השקעות כפורטפוליו אחד גדול ולא לנהל פוזיציה בודדת. ולכן הדברים האלה מורכבים וכדי לשים אותם לוקח זמן. כמובן שאתם יכולים לסחור במשך השנה הזאתי וזה חלק מההתנסות שלכם כדי שהחומר ייקלט בצורה הטובה ביותר.

  אפשר להרוויח באופציות באופן עקבי?

  אנחנו מלמדים אסטרטגיות אשר מתאימות למצבי שוק שונים ומתאימים את עצמנו לשוק. אסטרטגיות שלנו הם אסטרטגיות מוגדרות מראש הרווח מוגדר מראש וגם ההפסד, אנחנו יודעים לנהל את כל האסטרטגיות ביחד כיחידה אחת גדולה ואנחנו מרוויחים באופן עקבי משחיקת ערך הזמן וגם משינוי בתנודתיות של נכס הבסיס. בצורה זאת אנו מרוויחים באופן עקבי באופציות

  אם יש לי שאלות מה עושים?

  אם יש לכם שאלות בנוגע לשיעורים בקורסים אפשר בכל שיעור לכתוב שאלות ואנחנו עונים. אפשר גם ליצור קשר איתנו לתאם שיחת טלפון אם דברים לא ברורים ואנחנו נשמח לעזור.

  אתם עוזרים לפתוח חשבון מסחר?

  בהחלט אנחנו יכולים לעזור לפתוח חשבון מסחר. המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון הוא ספק משנה של חברת נינג’ה טריידר ואנו עובדים גם עם אינטראקטיב ברוקר וגם עם tdameritrade.com יכולים לעזור לפתוח חשבון באחד משלושת הברוקרים האלה.

  אני יכול ללמוד להגן על תיק המניות שלי?

  אופציות נועדו במקור לגדר סיכונים ולכן ברור שאפשר להגן על תיק מניות בעזרת אופציות וזה מה שעושים גם גופים פיננסיים גדולים, הם תמיד מגדרים את הסיכון שלהם באמצעות נגזרים וכמובן שבאמצעות אופציות.

  האם אני יכול להשתמש בתכנת מסחר אחרת?

  אנחנו מלמדים את הקונספט של מסחר באופציות אבל כמובן שאפשר להשתמש במערכות אחרות. מה שאתם צריכים זה פשוט ללמוד את הבסיס ואת הרקע איך סוחרים ואחרי זה בקלות ליישם את הידע ולהשתמש כמובן בתוכנות אחרות.

  עם כמה כסף אפשר להתחיל לסחור?

  אנחנו ממליצים להתחיל עם מעט מאוד כסף, אפשר גם להתחיל עם 500 דולר אבל מומלץ להפקיד 2000$ בהתחלה ולסחור אם פוזיציות קטנות מאוד ולהתנסות בכסף קטן לפני שעוברים לכסף הגדול

  האם הקורסים כוללים דוגמאות בזמן אמת?

  הקורסים שלנו מלווים בדוגמאות בזמן אמת בחשבון מסחר אמיתי שנפתח לצורכי הקורסים. כמובן שאין לראות את הפעולות שאנו מבצעים כהמלצה כלשהי. מסחר בשוק ההון זה מסוכן. מומלץ תמיד לקרוא את אזהרת המסחר בתחתית העמוד בדף הבית או בכל דף שוב.

  האם יש קורס פרונטלי?

  אנחנו לא מלמדים בצורה פרונטלית ומהניסיון שלנו אי אפשר להעביר חומר כל כך מורכב ורב כל כך בצורה פרונטלית כי דברים מורכבים וצריך לחזור עליהם שוב ושוב ולכן אופן הלמידה הדיגיטלית הוא הרבה יותר יעיל ואין הגבלה לצפייה בתכנים כך שאתם יכולים לחזור על החומר, ללמוד אם משהו לא היה ברור, לשנן אותו ואז להמשיך קדימה. צריך לזכור שקורסים דיגיטליים הם גם יותר זולים בהרבה מקורס פרונטלי ולכן גם התמחור שלנו הוא זול יותר בהתאם.

  למה המתחרים שלכם גובים פי 5 יותר על קורס דומה?

  אנחנו מתפרנסים ממסחר ופיתוח מערכות שונות ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים. צריך לזכור שאנחנו מלמדים בצורה דיגיטלית. קורסים דיגיטליים הם זולים יותר בהרבה מקורסים פרונטליים שמצריכים הרבה מאמץ כספי, השכרת מקום והוצאות רבות. ושוב אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים, אלה הסכומים שגובים בעולם וזה מה שאנחנו בחרנו גם לעשות.

  האם יש הגבלה לזמן הצפייה?

  אין הגבלה לזמן צפייה. הקורסים פתוחים תמיד, כל הזמן, לכל החיים ואתם יכולים לראות אותם שוב ושוב ללא הגבלה. מנויים שלנו יכולים כמובן גם לצפות בקורסים עתידיים ללא הגבלה ולהשתמש בכל האינדיקטורים שאנחנו מעלים לאתר.

  האם אני יכול לרכוש מנוי לקורסים?

  כמובן וזה גם מומלץ לרכוש מנוי. רוב מי שלומד אצלנו רוכש מנוי, כי המנוי מאפשר צפייה בכל התכנים ללא הגבלה לכל הקורסים וגם לכל הקורסים שיעלו בהמשך, לכל האינדיקטורים ואסטרטגיות שאנחנו מעלים. תנצלו את ההזדמנות כי המחירים הם זולים ויכולים להעלות בהתאם לביקוש ולכן חשוב להיות מנוי אם אתם רוצים להצליח וללמוד ולהבין שיהיה לכם יותר ידע בשוק ההון.

  כמה סטודנטים יש לכם?

  כבר הגענו לאלפי סטודנטים רשומים ואנחנו מלמדים גם ב UDEMY שם יש לנו מאות סטודנטים רשומים ואפשר לראות את הדירוג של הקורסים שלנו באופן יסודי וכמו כן גם אפשר לקרוא ביקורת

  אתם מלמדים בעוד מקומות?

  אנחנו מלמדים בקורסים דיגיטליים בעולם. אפשר לראות את הקורסים שלנו ב UDEMY וכמו כן באתרים נוספים בעולם שם אנחנו מלמדים באנגלית.