על ידי השלמת כל החומר שאנו מלמדים תהיה לך יכולת להרוויח בכל חודש סכומי כסף יציבים. תחום הלימוד הוא בשלבים ולכן יש להשלים את כל הקורסים בסדר מדויק.

הכי משתלם לקנות מנוי לכל החיים

המחיר הוא רק 199  83 שקלים לחודש כפול 12 חודשים

ככה אנחנו הולכים להפוך אותך
מסוחר פשוט לסוחר מקצוען באופציות

יסודות המסחר באופציות חלק א’

מגדירים את יסודות המסחר באופציות

לפני שנצא לדרך אנחנו חייבים להגדיר את היסודות של המסחר באופציות. החלק הראשון ביסודות המסחר באופציות. השלמת שלושת החלקים מספקים את כל החומר הנדרש על מנת שתהיה לכם יכולת לשלוט ביסודות המסחר בנגזרים.

 • ניתן לכם סקירה על ההיסטוריה של אופציות.
 • נבצע היכרות עם סוגי האופציות השונים בצד אופציית קול.
 • נלמד על מסכי אופציה שרשראות אופציות, ופקיעה.
 • נראה ביצועי אופציות CALL.
 • נראה את פרופיל הסיכון של קונה ומוכר גרפי סיכון, יתרונות מוכר האופציות.

יסודות המסחר באופציות חלק ב’

ממשיכים ללמוד חלקים נוספים באופציות

בחלק זה נלמד על הצד השני של האופציות, וזה אופציות PUT, השלמת החלק הזה תתן לכם הבנה של השפעת ערך הזמן על המחיר של האופציה. בחלק זה נלמד גם על היווניות ונראה כיצד הם משפיעות על מחיר האופציות.

 • ניתן לכם סקירה והיכרות עם אופציית PUT.
 • נסביר על ערך הזמן בעולם האמיתי.
 • חישוב IMPLIED VOLATILITY.
 • נראה מה הם DELTA, GAMMA, VEGA, THETA
 • נלמד על מסכי אופציה, שרשראות אופציות, ופקיעה.

יסודות המסחר באופציות חלק ג’

החלק השלישי ביסודות המסחר באופציות.

נלמד סוגי פקודות, נבין את ארבעת האסטרטגיות בקופסא ונראה את פרופיל קונה/מוכר, השלמת שלושת החלקים מספקים את כל החומר הנדרש על מנת שתהיה לכם יכולת לשלוט ביסודות האופציות.

 • ניתן לכם סקירה על מבנה שוק האופציות
 • סוגי פקודות, עלויות עסקה, ועושי שוק.
 • תאריכי פקיעה.
 • פרופיל קונה/מוכר.
 • שימוש באופציות לגידור מניות.

מפה אנחנו ממשיכים ללמוד אסטרטגיות באופציות למצבי שוק שונים

לאחר שתלמד את היסודות של המסחר באופציות ממשיכים ללמוד אסטרטגיות באופן יסודי. באופציות ישנם הרבה מאוד אסטרטגיות, אך אתה כסוחר מתחיל צריך להתמקד בשלוש אסטרטגיות בסיסיות לפני שתתקדם לרמה נוספת של מסחר מורכב יותר באופציות

אסטרטגית מסחר מתקדמות

להרוויח עם Calendar Spreads

באמצעות אופציות על מניות ותעודות סל. קורס זה הוא מדריך שלב אחר שלב כיצד ליצור הכנסה חודשית עקבית. בין אם אתה משקיע חדש לגמרי, או סוחר ותיק, קורס זה יספק לך את הכלים הדרושים כדי להשיג את היעדים הפיננסיים שלך.

אסטרטגית מסחר מתקדמות

להרוויח עם Iron Condor

איירון קונדור הוא אסטרטגיית אופציות שנוצרה עם ארבע אופציות המורכבות משתי אופציות PUT (אחת ארוכה ואחת קצרה) ושתי אופציות CALL (אחת ארוכה ואחת קצרה), וארבע מחירי מימוש שונים, כולם עם תאריך תפוגה זהה.

אסטרטגית מסחר מתקדמות

להרוויח עם Bull and Bear Options Spreads

באמצעות Bull and Bear Options Spreads שהם אסטרטגיות אופציות כיווניות, יכולים להיות הבחירה הנכונה לסגנון ההשקעה שלך. בקורס מקוון זה נתמקד בפיזורים סיכונים- נסתכל על אופן בנייתם, מהו מחיר היעד הטוב ביותר עבור הבסיס כשאנו מתקרבים לפקיעה, אילו גורמי סיכון עליכם לקחת בחשבון וכמובן כמה אתה יכול להרוויח.

הכי משתלם לקנות מנוי לכל החיים

המחיר הוא רק 199  83 שקלים לחודש כפול 12 חודשים

ראה עכשיו הדגמות לאופן הלימוד

הדגמות קצרות לאופן התוכן המועבר בקורס

מהו אזור הרווח –נראה באיזה אזור נמצא הרווח ונבין את התחום שלו.

מימד הזמן באופציות –נראה בקצרה את השפעת הזמן על האופציה.

האופציה לקנות משהו בזול – הסבר קצר על אופציה מתוך העולם האמיתי של מניית אפל

עלות שונה למחיר מימוש זהה –נלמד ונכיר את שרשראות האופציות לטווח זמן שונה.

שרשראות של אופציות –נבין מהם שרשראות האופציות השונות.

אזור ההפסד נראה מהו אזור ההפסד וכמה אפשר להפסיד.

ראה עכשיו הדגמות מסחר בזמן אמת

תמיד רצית לדעת איך סוחרי אופציות מקצוענים מרווחים ??? אז עכשיו יש לך הזדמנות לראות דוגמאות של אסטרטגיות מורכבות באופציות

מרווח עולה באופציות על חוזה מדד – אתם יודעים שהשוק עולה רוב הזמן, אז למה לא לפתוח אסטרטגיות מרווח עולה לטווח ארוך עם יחס סיכוי טובים יותר מאשר קניה של מדד עם סטופ.

מכירת אופציות למקצוענים – איך מוכרים אופציות על חוזים עתידיים לפי הכסף המוסדי COT, סיגנלים אשר מודדים את הכסף החכם אשר מניע את הסחורות בשוק ההון.

ניהול פוזיציות – חייבים להשתמש במערכת מסחר מתקדמת אשר מותאמת אישית לכל הצרכים שלנו המשלבת יכולות חצי אוטומטיות לפקודות מסחר.

שינוי כיוון בפוזיציה – הגמישות באופציות מאפשרת לנו לשנות את הפוזיציה לפי מצב שוק משתנה, מה שעוזר לנו להרוויח במצב משתנה.

אסטרטגיית מרווח זמן חייבים להשתמש באסטרטגיה זו כאשר תנאי השוק יציבים ובכך אנו מרוויחים בירידת ערך הזמן ועליה בתנודתיות אשר צפויה להתרחש.

מסחר לפי COT – התחייבויות הסוחרים בחוזים עתידיים זהו דוח אשר משקף את יחסי הכוחות בין השחקנים הגדולים אשר מניעים את הסחורות.

יחד עם כל התוכן המעולה שנלמד, הכנו לך גם

מערך תמיכה שיעטוף אותך בתהליך ויוודא שתצליח

שיחות לעזרה
איתי ועם הצוות

שיחות טלפון ותמיכה. אנחנו עונים על שאלות, עוזרים ומתרגלים יחד, שומעים את חווית המשתמש שלכם ולומדים עוד זווית שלא היו ברורות. כי אנחנו באמת רוצים שתצליחו.

ערכת הלימוד האישית של התכנית

מרגע הרשמך נשלח אליך ערכת הלימוד הדיגיטלית של התכנית המכילה חוברת משימות ושיעורי בית.

משתתפי התכנית מקבלים גם…

מתנה 2

קורס התאמות פוזיציות לאסטרטגיות

במודול פופולרי זה, אנו נותנים לך דוגמאות קונקרטיות כיצד תוכל לגדר אסטרטגיות אופציות שונות כדי להפחית הפסדים פוטנציאליים ולתת לעצמך אפשרות להרוויח אם הדברים מסתובבים לכיוון השני.

מתנה 1

הלכה למעשה – מסחר בזמן אמת

כל דוגמאות המסחר בקורס זה מתבצעות בכסף אמיתי בחשבון מסחר. קורס זה הוא מדריך שלב אחר שלב כיצד ליצור הכנסה חודשית עקבית. בין אם אתה משקיע חדש לגמרי, או סוחר ותיק, קורס זה יספק לך את הכלים הדרושים כדי להשיג את היעדים הפיננסיים שלך.

מתנה 03

חדש… דיוור אלקטרוני

במערכת אוטומטית

אחת המערכות הכי חשובות בעבודה היומיומית בעסק שלך תהיה מערכת דיוור אלקטרונית נשתף אותך בנושאים החדשים, לכן כל משתתפי הקורס מקבלים במתנה עדכונים בחינם, וסגנונות מסחר ייחודיות שאנו מפתחים.

מתנה 04

מדריך אסטרטגיות אולטימטיבי

שלבים לבחירת אסטרטגיה נכונה באופציות: כל מה שאתם צריכים כדי לדעת מתי לפתוח אסטרטגיה אשר מתאימה למצב שוק ותנודתיות. לפתיחת אסטרטגיה נכונה הוא לבחור אסטרטגיה, לצורך כך ניתן לראות את סוגי האסטרטגיות בקורסים שנלמדו.

מתנה 05

אינדיקטורים ייחודיים למסחר באופציות

הצעד הראשון למציאת האסטרטגיה נכונה הוא להבין את כיוון השוק, לצורך כך ניתן להשתמש באינדיקטורים שאנחנו נותנים לכם. השלב השני לפתיחת אסטרטגיה נכונה הוא להבין את התנודתיות בנכס בסיס, לצורך כך ניתן להשתמש באינדיקטור IV RANK.

אחריות מלאה ל-14 יום

אם בתום 14 יום הרגשת שהתכנית לא תרמה לך אחזיר לך את כל כספך בחזרה.

לקוחות מספרים

kenny

חזי – סוחר

הלימודים בשבילי היו הנאה ומעניינים, מודה לך על הסובלנות. ההסבר הצמוד קיבלתי ממך, המון ידע וביטחון, לימדת אותי לסחור בפשטות כמו שאתה תמיד אומר. הצלחתם של תלמידך הם בראש מעיינך. אני מברך אותך, כמו שאתה פתחת לי את העניים כך אלוקים יפתח לך את שעריי השפע. ברכה והצלחה בכל דבר טוב שאתה עושה הכל בבריאות ושמחה.

חיים שלמה

חיים שלמה

אני  סוחר  כבר  מספר  שנים  במניות, במשך  הזמן מצאתי  מספר שיטות  מסחר   שהשתמשתי  בהם  אך לא הגעתי  למצב  של רווח. בחודש  ינואר  נחשפתי  באמצעותך  לשיטת  מסחר במרווחים  אשר  הביאה  אותי לראשונה ל 80 אחוזי הצלחה. ניהלתי את הכסף לפי השיטות שלך והצלחתי להרוויח. אז  תודה  על הצגת  השיטה  והדרכה  שסיפקת  לנו. ברכות

אלכסי

אלכסי

תודה לקבוצה הברוכה הזאת. באופן אישי על העזרה ותמיכה שאני מקבל, הזמינות שלך וההיענות לבעיות שאיתם אני פונה אליך. כמה טוב זה לדעת שיש מישהו שיכול לעזור בכל שאלה ובזמינות כזאת, פשוט יוצאת דופן.

נטלי

נטלי – סוחרת

לאחר כמה שיחות ארוכות עם רותם הרגשתי שאני יכולה לפתח בעצמי רובוט שסוחר בשבילי ושיכול לעזור לי במה שאני לא מצליחה. הרגשות במסחר, הם היו המכשול שלי. ברגע שפיתחתי רובוט שסוחר לבד אני יכולה לומר ששמתי את הרגשות בצד ואני מתמקדת בפיתוח אסטרטגיות אוטומטית.

בן – אל

בן – אל

לאחר תקופה די ארוכה שאני עובד איתך בתחום בניית רובוטים, רציתי להביע בזאת את שביעות רצוני על האיכות המעולה, על המתכנת המומחה שאתה מעסיק מאוד נוח לעבוד איתו. ותודתי על זה שאתה בא לקראתי כל פעם עם רצון כנה לעזור ולסייע.

נתנאל

נתנאל – סוחר אופציות

תותח על המרצה הזה. נקודה! מסביר באופן כזה שכל אחד מבין. עכשיו אני מבין שלא ידעתי כלום באופציות, הייתי מהמר. היום אני מנהל את הפוזיציות שלי בצורה מקצועית. אני מודה לכם על התמיכה שנתתם לי ועל הסבלנות.

המרכז לימודי שוק ההון הוקם במטרה ללמד סוחרים מתחילים וותיקים כאחד שיטות מסחר מתקדמות אשר קיימות כיום בעולם ובהם משתמשים גופים פיננסים ובנקים גדולים כבר הרבה שנים