fbpx

ככה אנחנו הולכים להפוך אותך לסוחר מקצוען בשוק ההון

על ידי השלמת כל החומר שאנו מלמדים תהיה לך יכולת להרוויח בכל חודש סכומי כסף יציבים. תחום הלימוד הוא בשלבים ולכן יש להשלים את כל הקורסים בסדר מדויק.

הכי משתלם לקנות מנוי לכל החיים

מנוי לכל החיים כולל את כל הקורסים והאינדיקטורים באתר ובנוסף תהיה לכם גישה לכם הקורסים שיעלו בהמשך

איך מתחילים לסחור בבורסה? כמה כסף צריך כדי להתחיל להשקיע?

אם אתה מעוניין להתחיל במהירות בשוק המניות אז זה יכול להיות בדיוק המסלול המתאים עבורך. המסלול זה תוכנן במיוחד למתחילים, כך שיוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי במקום אחד. קורסים אלו מתעדכנים אופן קבוע כפי שתוכלו לקרוא בהמשך. קורסים אלו לא כולל רק את החומר הנדרש כדי להצליח במסחר אלא גם את האופן בו אנו מפרשים את סוגי המידע השונים בזמן אמת בכדי לקבל את החלטות המסחר הטובות ביותר. תלמד ישירות מסוחרים מקצוענים אשר לא רק סחרו בבורסה אלה גם פיתחו מערכות מסחר בהם משתמשים סוחרים ברחבי העולם, ביצועי פקודות מורכבות ואינדיקטורים ייחודיים.

שוק ההון למתחילים חלק 1

ההתחלה

אם אתם מחפשים להתחיל במהירות בשוק המניות זה יכול להיות בדיוק המסלול המתאים לכם. קורס זה תוכנן במיוחד למתחילים, כך שיוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי במקום אחד.

 • מה זה מניה + הבורסה
 • להבין מהו השוק הראשוני – Primary Market
 • להבין מהי הנפקה ראשונית – IPO & FPO
 • איך נקבע המחיר בשוק הראשוני
 • מי קובע את המחיר בשוק המניות המשני secondary market

שוק ההון למתחילים חלק 2

יסודות שוק ההון

ממשיכים קדימה בלמידה של יסודות המסחר בשוק ההון. זהו חלק המשך לחלק הראשון ובו אנחנו מסבירים קצת יותר על המסחר בבורסה. החלק הזה חשוב בעקומת הלמידה שלכם ואנחנו נלמד את הבסיס שכל סוחר מתחיל צריך לדעת.

 • נבצע היכרות עם מערכת מסחר.
 • נבדוק כמה עולה לקנות מניה?
 • נראה מה זה ביקוש והיצע Bid Price & Offer Price .
 • נבין את פקודות מסחר Market Order & Limit Order.
 • ביצוע פקודות במערכת מסחר.

שוק ההון למתחילים חלק 3

יסודות המסחר

מבוא ליסודות המסחר – מערכת מסחר TOS הוא נגזרת מקורס מסחר במניות למתחילים – רמה 1 הוא אותו מסלול היכרות שעוברים הסוחרים במשרה מלאה בחברות המסחר הגדולות ובקבוצת המסחר לפני שהועסקו בתחום המסחר.

 • סוחרים אשר יצאו כבר לדרך ושעדיין אינם רווחיים באופן עקבי, ישפרו את היכולות שלהם על ידי תוכנית מסחר מסודרת ואיזון פוזיציות.
 • קורס מיועד למתחילים אשר רוצים לשפר את עקומת הלמידה שלהם בשוק ההון וללמוד מגוף מקצועי אשר מבצע מחקרים רבים ומפתח אסטרטגיות מסחר בשוק ההון.

איך נראה המסלול שלנו?

במסלולים שלנו תמצא את כל הכלים אשר סוחר מתחיל צריך בראשית דרכו. אנחנו ננווט אתכם כפי שאנחנו חושבים שצריכה להיות הדרך הנכונה למסחר יציב עם ידע מקיף בכל תחומי שוק ההון בכדי להוביל אתכם בדרך הנכונה להפוך לסוחרים מצליחים ורווחים באופן עקבי. נוסף על כל המחשבה החומרית אנו נותנים לך את הטריקים, הטכניקות וההשקפות האישיות שלנו בשוק ההון אשר יעזרו לכם לעקוב אחר הצלחתנו במהירות ובהצלחה רבה.

מפה אנחנו ממשיכים ללמוד את יסודות הניתוח טכני

ניתוח טכני הוא תהליך ביצוע השקעה, או חיזוי מחירים עתידיים, באמצעות נתוני שוק עבר. לאנשים שלומדים ניתוח טכני יש גישות שונות מאוד זו מזו, אך מטרת הסיום שלהם היא תמיד זהה, “חזו את כיוון השוק”. טכניקות הנלמדות בקורס זה יעזרו לכם לעבור לשלבים מתקדמים של אלגו-טריידינג.

יסודות המסחר חלק 4א’

ניתוח טכני (חלק א’)

אחת הדרכים לחזות את כיוון השוק היא למצוא דפוסי שוק שחוזרים שוב ושוב. בדיוק כמו שיש מספר דרכים לבחור מניה על בסיס ניתוח פונדמנטלי, כך גם לניתוח טכני. כמו שיש לנו בני אדם דפוסים בחיי היומיום שלנו, מהדברים שאנו אוכלים לארוחת בוקר לשגרת אימון שלנו – כך גם המניות. המחירים בדרך כלל נעים במגמות והם חוזרים על עצמם.

יסודות המסחר חלק 4ב’

ניתוח טכני (חלק ב’)

מה לומדים? דוגמה לאינדיקטור RSI – נפח מסחר Volume – תמיכה והתנגדות – מה זה Gaps – דפוסי גרפים – מסחר לפי עונתיות – מהו ניתוח טכני – תורת הדאו – סוגי גרפים – מגמות בשוק ההון – מדדים – מה זה אינדיקטורים – אז איך מצליח אנליסט טכני לזהות כיוון עתידי של מניה או נכס?

יסודות המסחר – אינדיקטורים

שוק ההון למתחילים – אינדיקטורים

מדדים כלכליים הם מדדים סטטיסטיים המשמשים למדידת הצמיחה או התכווצות המשק בכללותו או מגזרים במשק. בניתוח יסודי, אינדיקטורים כלכליים המכמתים את תנאי הכלכלה והתעשייה הנוכחיים משמשים כדי לספק תובנה לפוטנציאל הרווחיות העתידי של חברות ציבוריות.

הכי משתלם לקנות מנוי לכל החיים

מנוי לכל החיים כולל את כל הקורסים והאינדיקטורים באתר ובנוסף תהיה לכם גישה לכם הקורסים שיעלו בהמשך

ראה עכשיו הדגמות מסחר בזמן אמת

תמיד רצית לדעת איך סוחרי אופציות מקצוענים מרווחים ??? אז עכשיו יש לך הזדמנות לראות דוגמאות של אסטרטגיות מורכבות באופציות

מרווח עולה באופציות על חוזה מדד – אתם יודעים שהשור עולה רוב הזמן, אז למה לא לפתוח אסטרטגיות מרווח עולה לטווח ארוך עם יחס סיכוי טובים יותר מאשר קניה של מדד עם סטופ.

מכירת אופציות למקצוענים – איך מוכרים אופציות על חוזים עתידיים לפי הכסף המוסדי COT, סיגנלים אשר מודדים את הכסף החכם אשר מניע את הסחורות בשוק ההון.

נגזרים – אופציה – חייבים להשתמש במערכת מסחר מתקדמת אשר מותאמת אישית לכל הצרכים שלנו המשלבת יכולות חצי אוטומטיות לפקודות מסחר.

נגזרים – אופציה – חייבים להשתמש במערכת מסחר מתקדמת אשר מותאמת אישית לכל הצרכים שלנו המשלבת יכולות חצי אוטומטיות לפקודות מסחר.

אסטרטגיית מרווח זמן חייבים להשתמש באסטרטגיה זו כאשר תנאי השוק יציבים ובכך אנו מרוויחים בירידת ערך הזמן ועליה בתנודתיות אשר צפויה להתרחש.

נגזרים – אופציה – חייבים להשתמש במערכת מסחר מתקדמת אשר מותאמת אישית לכל הצרכים שלנו המשלבת יכולות חצי אוטומטיות לפקודות מסחר.

יחד עם כל התוכן המעולה שנלמד, הכנו לך גם

מערך תמיכה שיעטוף אותך בתהליך ויוודא שתצליח

שיחות לעזרה
איתי ועם הצוות

שיחות טלפון ותמיכה. אנחנו עונים על שאלות, עוזרים ומתרגלים יחד, שומעים את חווית המשתמש שלכם ולומדים עוד זווית שלא היו ברורות. כי אנחנו באמת רוצים שתצליחו.

ערכת הלימוד האישית של התכנית

מרגע הרשמך נשלח אליך ערכת הלימוד הדיגיטלית של התכנית המכילה חוברת משימות ושיעורי בית.

משתתפי התכנית מקבלים גם…

מתנה 2

קורס אלגו-טריידינג

הקורס נועד ללמד את כל מי שמעוניין במסחר כיצד ליצור אסטרטגיות מסחר אלגוריתמיות במהירות ללא צורך של ידע בתכנות. ראשית, נדריך אותך בפרספקטיבה הרחבה של פיתוח מסחר באלגו ואז אראה לך כיצד אתה יכול ליצור “מפעל אסטרטגיות”, רובוטים שיסחרו עבורך, גם כשאתה ישן, והכל אוטומטי.

מתנה 1

הלכה למעשה – מסחר בזמן אמת

כל דוגמאות המסחר בקורס זה מתבצעות בכסף אמיתי בחשבון מסחר. קורס זה הוא מדריך שלב אחר שלב כיצד ליצור הכנסה חודשית עקבית. בין אם אתה משקיע חדש לגמרי, או סוחר ותיק, קורס זה יספק לך את הכלים הדרושים כדי להשיג את היעדים הפיננסיים שלך.

מתנה 03

חדש… דיוור אלקטרוני

במערכת אוטומטית

אחת המערכות הכי חשובות בעבודה היומיומית בעסק שלך תהיה מערכת דיוור אלקטרונית נשתף אותך בנושאים החדשים, לכן כל משתתפי הקורס מקבלים במתנה עדכונים בחינם, וסגנונות מסחר ייחודיות שאנו מפתחים.

מתנה 04

אינדיקטורים מתקדמים למסחר מקצועי

בקורס זה נלמד על  אינדיקטורים אלו ועוד רבים, אשר שליטה וידע בהם הוא קריטי להצלחת יצירת רווחים לטווח הרחוק.

אינדיקטורים טכניים משמשים רבות בניתוחים טכניים כדי לחזות שינויים במגמות המניות או בדפוסי המחירים בכל נכס הנסחר

מתנה 05

קורס באופציות

השלמת שלושת החלקים מספקים את כל החומר הנדרש על מנת שתהיה לכם יכולת לשלוט ביסודות האופציות. להלן סקירה קצרה של החומר הנלמד בקורס: למדו על אופציות קול ופוט, יסודות האופציות, משחק זמן, תנודתיות, היווניות, קניה ומכירה של אופציות בצורה פרקטית במערכת מסחר.

אחריות מלאה ל-14 יום

אם בתום 14 יום הרגשת שהתכנית לא תרמה לך אחזיר לך את כל כספך בחזרה.

לקוחות מספרים

pp (1)

עידן

היי רותם
אני מרוצה מהתוכן בצורה בלתי רגילה!
אני בולע את הקורסים אחד אחרי השני.
תוכן מקצועי שנותן לי המון המון ערך ואני עוד רחוק מלסיים!
חיפשתי המון זמן תוכן מקצועי פרקטי !
בתחום האופציות ולא יכולתי לבקש יותר מהקורס הזה!

pp (7)

ניצן

התוכנית ברמה גבוה,
יש הרבה חומר לימודי ככה שאפשר להתמקד בהרבה תחומים
מאוד זול ביחס לתכנים המועברים
התוכנית ברמה גבוה,
יש הרבה חומר לימודי ככה שאפשר להתמקד בהרבה תחומים
מאוד זול ביחס לתכנים המועברים

Untitled design (19)

יאיר

היי רותם, הגעתי לקורסים שלך לאחר שנים רבות של התעניינות ולימוד בשוק ההון,
בעבר למדתי אצל מספר מרצים ומכללות אך כשנחשפתי לקורסים שלך גיליתי תכנים בכמה רמות מעל כולם של סוחר
שחי את שוק ההון שנים רבות ומעביר שעורים בצורה ברורה ומפורטת עם סרטונים שכוללים מסחר על כסף אמיתי,
דבר נוסף שבעיני שווה הכל זה הזמינות שלך לתת הסבר ומענה בכל שאלה ובעיה.

2021-07-28 at 07-47-05

אמיר

צהרים טובים, שמי אמיר נדיב , ובהמלצת אלירן כהן רכשתי את המנוי לאתר.
אני מרותק!!! במקצועי והשכלתי אני מהנדס תוכנה,סוחר אלגו במטח בעיקר , ופתחתם לי עולם חדש ומדהים !!!
תיכנתת בנינג’ה לפני עשור,וזה לא מה שזה היום בכלל.
אני מתעסק באלגו,יש לי חברת אלגו,רכשתי ידע ממנטורים רבים בארץ ובחו”ל. אך מה שעשיתם פה הוא נדיר ומדהים. המון המון תודה👍🏻👍🏻👍🏻🌈🌈🙂😘

pp (2)

אפרים

רק שיהיה ברור,
הקורס הזה היה שווה לי כל שקל ומה שאתה נותן שם
שילמתי בעבר הרבה יותר על הרבה פחות .
אני מנהל תיק אופציות 3,5 חודשים בדיוק ואני על תשואה של 47%
אם מישהו צריך המלצה על הקורס אני אשמח….
אפילו המלצתי למורה הקודם שלי

pp (5)

אבי

היי רותם היקר!!!  רציתי להודות לכם על קורס מיוחד ומקצועי ביותר, עם ליווי אישי ברמה המקסימלית שהכרתי בכל הקורסים שעשיתי עד היום,
הקורס שלכם מקצועי ופרטני עד לרזולוציות הכי קטנות ומאפשר ידע רחב מאוד מדוייק ומעשי,
אין לי הרבה מילים כדי להסביר את הליווי והתמיכה בכל השלבים,
אחרי קורס כזה התחושה לסחור בביטחון גבוהה מאוד והדרך להצלחה בשוק ההון סלולה..
תודה רבה על הכל♥️🔥🙏

המרכז לימודי שוק ההון הוקם במטרה ללמד סוחרים מתחילים וותיקים כאחד שיטות מסחר מתקדמות אשר קיימות כיום בעולם ובהם משתמשים גופים פיננסים ובנקים גדולים כבר הרבה שנים