אודות Trade2

תכירו אותנו טוב יותר

המרכז הוקם במטרה ללמד סוחרים מתחילים ומנוסים שיטות מסחר המבוססות על מחקרים.

עידכונים ותוספים

קורסים שעולים בקרוב

24
ינו
מסחר על תירס חלק 1
8:00 am - 5:00 pm
קורס און ליין
20
מרץ
מסחר יומי באופציות
8:00 am - 5:00 pm
קורס און ליין
צפה בהכל

מה לומדים עם Trade2

יעילות, מקצועיות והדרך הנכונה להצלחה

סדנת ההדרכות של Trade2

יעילות, מקצועיות והדרך הנכונה להצלחה

הקורסים שלנו הינם סדנאות מעשיות המועברות על בסיס ידע שנצבר במשך שנים רבות אשר מבוססות על מחקרים וביצועים אשר הוכיחו את עצמם במשך שנים רבות ובאסטרטגיות שאנו מלמדים משתמשים קרנות גידור ברחבי העולם כבר הרבה שנים. במסגרת הסדנה נפתח יכולות מסחר מגוונות ונשתמש במערכות מסחר מהמובילות בעולם. ונלמד כיצד להפעיל בהצלחה אסטרטגיות מתקדמות תוך כדי שימוש בכלים ונוסחאות על מנת להפוך ולהיות סוחר ריווחי ולאורך זמן.

לא נדרש כל ידע קודם בכדי לעבור את הקורסים וללמוד כיצד להשתמש באסטרטגיות, אנחנו מלמדים ברמות שונות וכל אחד יכול לבחור את הרמה הנדרשת לו. האפשרויות הם רבות ואנו מתמקדים במספר תחומים בו זמנית על מנת ליצור פיזור סיכונים נכון. הסדנה מלווה על ידי מנטור צמוד הממשיך להעניק ליווי אישי למשך שנה ויותר וככל הנדרש.

מה אנחנו מלמדים:

1. מסחר אוטומטי – הדרך הנכונה למסחר יציב, פיתוח אסטרטגיות אוטומטיות למסחר יומי ותנודתי. נפתח רובוט שסוחר לבד וסורק לנו מצבי שוק שהוגדרו מראש, ניתוח אופטימיזציה ובדיקות לאחור לביצוע יעיל של מסחר.

2. מסחר על סחורות – סחורות חקלאיות, מתכות יקרות ואנרגיה הם רק חלק מנכסי הבסיס וממגוון האסטרטגיות שאפשר לבצע ואשר להם חוסר קורלציה עם מדד SP500 ובכך אנו יוצרים תיק מאוזן ופיזור הסיכון.

3. מסחר באופציות – מסחר באופציות מאפשר לנו להרוויח במצבי שוק שונים אשר לא ניתנים למימוש במניות. אסטרטגיות חסרות כיוון הוא מימד שלישי שבו אנו מבצעים מסחר יעיל עם פיזור סיכונים מחושב.

מסלול מסחר באופציות

ראה עוד

מסלול אלגו טרייד

ראה עוד

מסלול מסחר למתחילים

ראה עוד

למד על אסטרטגיית Covered Call

Covered Call זאת אסטרטגיה המשמשת טריידרים ומשקיעים לייצור הכנסה ממניות שברשותם או אשר הם מתכוונים לקנות. על מנת לסחור Covered Call, אתה צריך להחזיק את המניה ולכתוב אופציית קול כנגד אותן מניות. משקיעים יכולים לצפות פוטנציאל ועליית ערך לטווח ארוך במניה, אבל בטווח הקצר עשויים לרצות להרוויח פרמיה ממכירת אופציות קול. אסטרטגיית Covered Call יכולה להיסחר לכל תקופת זמן שתרצה.

קורסים פופולריים

הכי משתלם לקנות מנוי לכל החיים

מנוי לכל החיים כולל את כל הקורסים והאינדיקטורים באתר ובנוסף תהיה לכם גישה לכם הקורסים שיעלו בהמשך

רוצה להפוך את העיסוק בשוק ההון למקצוע? התכנית שלנו

יעילות, מקצועיות והדרך הנכונה להצלחה

התכנית שלנו בנויה מקורסים קטנים, שלב אחר שלב. לכן אנו ממליצים לרכוש מנוי לכל הקורסים לכל החיים. המנוי מתעדכן כל הזמן בתכנים חדשים ואסטרטגיות מסחר מתקדמות.

יש הרבה מה ללמוד ולכן לא ניתן ללמד הכל בקורס אחד. זו הסיבה שאנו מפצלים את תחומי הלימוד לחלקים ובכל חלק מתמקדים בנושא אחר.

המעוניינים להצטרף לתוכנית ההמשך יזכו לתמיכה וליווי מלאים הכוללים בין השאר גם לימוד פרקטי של ניהול פוזיציות, הפעלת מערכות מתקדמות ועוד.

תכנית ארוכת טווח ללא קיצורי דרך, כי שוק ההון זה תחום מורכב עם הרבה ידע אשר לא ניתן ללמוד ביום אחד, גם לא בחודש. סבלנות וידע הם שם המשחק.

הכי משתלם לקנות מנוי ל TRADE2

מלא את הטופס ונתחיל

  יחד עם כל התוכן המעולה שנלמד הכנו לך גם

  מערך תמיכה שיעטוף אותך בתהליך ויוודא שתצליח

  שיחות איתי ועם הצוות

  שיחות טלפון ותמיכה. אנחנו עונים על שאלות, עוזרים ומתרגלים יחד, שומעים את חווית המשתמש שלכם ולומדים עוד זווית שלא היו ברורות. כי אנחנו באמת רוצים שתצליחו.

  ערכת הלימוד של התכנית

  מרגע הרשמך נשלח אליך ערכת הלימוד הדיגיטלית של התכנית המכילה חוברת משימות ושיעורי בית.

  משתתפי התכנית מקבלים גם…

  מתנה 1

  קורס התאמות פוזיציות לאסטרטגיות

  במודול פופולרי זה, אנו נותנים לך דוגמאות קונקרטיות כיצד תוכל לגדר אסטרטגיות אופציות שונות כדי להפחית הפסדים פוטנציאליים ולתת לעצמך אפשרות להרוויח אם הדברים מסתובבים לכיוון השני.

  מתנה 2

  הלכה למעשה – מסחר בזמן אמת

  כל דוגמאות המסחר בקורס זה מתבצעות בכסף אמיתי בחשבון מסחר. קורס זה הוא מדריך שלב אחר שלב כיצד ליצור הכנסה חודשית עקבית. בין אם אתה משקיע חדש לגמרי, או סוחר ותיק, קורס זה יספק לך את הכלים הדרושים כדי להשיג את היעדים הפיננסיים שלך.

  מתנה 03

  חדש… דיוור אלקטרוני

  במערכת אוטומטית

  אחת המערכות הכי חשובות בעבודה היומיומית בעסק שלך תהיה מערכת דיוור אלקטרונית נשתף אותך בנושאים החדשים, לכן כל משתתפי הקורס מקבלים במתנה עדכונים בחינם, וסגנונות מסחר ייחודיות שאנו מפתחים.

  מתנה 04

  מדריך אסטרטגיות אולטימטיבי

  שלבים לבחירת אסטרטגיה נכונה באופציות: כל מה שאתם צריכים כדי לדעת מתי לפתוח אסטרטגיה אשר מתאימה למצב שוק ותנודתיות. לפתיחת אסטרטגיה נכונה הוא לבחור אסטרטגיה, לצורך כך ניתן לראות את סוגי האסטרטגיות בקורסים שנלמדו.

  מתנה 05

  אינדיקטורים ייחודיים למסחר באופציות

  הצעד הראשון למציאת האסטרטגיה נכונה הוא להבין את כיוון השוק, לצורך כך ניתן להשתמש באינדיקטורים שאנחנו נותנים לכם. השלב השני לפתיחת אסטרטגיה נכונה הוא להבין את התנודתיות בנכס בסיס, לצורך כך ניתן להשתמש באינדיקטור IV RANK.

  מפה אנחנו ממשיכים ללמוד אסטרטגיות מתקדמות

  לאחר שתלמדו את היסודות של המסחר ממשיכים ללמוד אסטרטגיות באופן יסודי. בשוק ההון ישנם הרבה מאוד אסטרטגיות, אך אתם כסוחרים יכולים להתמקד במגוון אסטרטגיות ולהתקדם לרמה נוספת של מסחר מורכב יותר באופן ייחודי

  אסטרטגית מתקדמות באופציות

  להרוויח בשוק תנודתי

  קורס זה הוא מדריך שלב אחר שלב כיצד ליצור הכנסה חודשית עקבית. בין אם אתה משקיע חדש לגמרי, או סוחר ותיק, קורס זה יספק לך את הכלים הדרושים כדי להשיג את היעדים הפיננסיים שלך באמצעות אופציות על מניות ותעודות סל.

  אסטרטגית מסחר בחוזים עתידיים

  להרוויח ממסחר על סחורות

  סחורות חקלאיות, מתכות יקרות ואנרגיה הם רק חלק מנכסי הבסיס וממגוון האסטרטגיות שאפשר לבצע ואשר להם חוסר קורלציה עם מדד SP500 ובכך אנו יוצרים תיק מאוזן ופיזור הסיכון.

  מסחר אוטומטי

  ליצור אסטרטגיות אלגו טריידינג

  הדרך הנכונה למסחר יציב, פיתוח אסטרטגיות אוטומטיות למסחר יומי ותנודתי. פיתוח רובוט שסוחר לבד וסורק לנו מצבי שוק שהוגדרו מראש, ניתוח אופטימיזציה ובדיקות לאחור לביצוע יעיל של מסחר.

  אסטרטגית מסחר COT

  להרוויח עם Commitment Of Traders

  להבין טוב יותר את המסחר ויחס הכוחות בין הגופים הפיננסים הגדולים אשר גורמים לסחורות לעלות או לרדת, קרנות מול מגדרים אשר הגדלת כמות החוזים משפיעה על כיוון נכס הבסיס.

  פוסטים אחרונים

  לדעת מה שחשוב

  רכישת מנוי לכל החיים

  ריכשו מנוי וקבלו גישה מיידית לקורסים שלנו

  אתר הקורסים שלנו בנוי בממשק learnpress שהוא ממשק למידה אינטרנטי מהטובים בעולם. השיעורים קצרים, ברורים ונוחים לצפייה. אלפי שעות צפייה אשר מרוכזים במקום אחד על מנת שיהיה לכם הכי נוח שבעולם לצפות בתכנים המעולים שלנו. בכל שיעור ניתן לשנות רזולוציה ומהירות כך שאיכות הצפייה תהיה מדויקת. בכל שיעור ניתן להגיב, לשאול שאלות ולהתכתב עם הצוות שלנו.

  כמה זה עולה ?
  הכל כלול
  רוצים לדעת איך נראים הקורסים שלנו? אנחנו מזמינים אתכם לצפות בדוגמה לקורס, להבין איך נראים התכנים ואיכות ממשק הקורסים. לצפייה עכשיו לחצו בכפתור למטה.

  מחיר המנוי הוא 2490 רק 1490 שקלים לכל החיים אותם ניתן לחלק ל 12 תשלומים של 125 שקלים לחודש. אין הגבלת זמן על התכנים וניתן לצפות בהם תמיד, בכל מקום ובכל זמן. בנוסף, רוכשי המנוי יקבלו גישה לכל האינדיקטורים באתר ולכל הקורסים שיעלו בהמשך.

  שאלות ותשובות

  אפשר להרוויח באופציות באופן עקבי?

  אנחנו מלמדים אסטרטגיות אשר מתאימות למצבי שוק שונים ומתאימים את עצמנו לשוק. אסטרטגיות שלנו הם אסטרטגיות מוגדרות מראש הרווח מוגדר מראש וגם ההפסד, אנחנו יודעים לנהל את כל האסטרטגיות ביחד כיחידה אחת גדולה ואנחנו מרוויחים באופן עקבי משחיקת ערך הזמן וגם משינוי בתנודתיות של נכס הבסיס. בצורה זאת אנו מרוויחים באופן עקבי באופציות

  באיזה מערכת לומדים לסחור באופציות?

  באופציות אנחנו מלמדים לסחור במערכת שנקראת think or swim שלדעתנו אחד המערכות המובילות בעולם למסחר באופציות, אבל כמובן שאתם יכולים להשתמש במערכות אחרות של ברוקרים אחרים כי אנחנו מלמדים קונספט ואת הקונספט הזה אפשר לקחת לתוכנה אחרת ולסחור שם באותה מידה וליישם שם את הטכניקות שאנחנו מלמדים.

  כמה עולה מערכת המסחר?

  מערכת מסחר לא עולה כסף. צריך לפתוח חשבון ברוקר ולסחור בכסף אמיתי ואין עלות למערכת. גם דמו של מערכת המסחר לא עולה כסף ואפשר כמובן להוריד אותה ולהתנסות בה למסחר באופציות, ככה כמובן אפשר לקבל ניסיון רב לפני שעוברים למסחר בכסף אמיתי.

  האם זה מתאים לסוחרים מתחילים?

  אם לא סחרתם מעולם בשוק ההון כמובן שיש לנו מסלול שלם של מתחילים. אני ממליץ לכם לעבור במסלול הזה, ללמוד את כל המסלול של המתחילים לפני שאתם ממשיכים למסחר באופציות. אבל זה לא חובה, אתם עדיין יכולים לסחור באופציות גם אם אין לכם שום רקע בשוק ההון.

  איך מורידים את מערכת המסחר?

  יש לנו לינק באתר תחת לשונית של אופציות בראש הדף. אפשר כמובן להוריד את המערכת, לפתוח חשבון מדומה ולהתנסות במערכת בחינם. פתיחת החשבון המדומה לוקחת 5 דקות, אפשר כמובן מיד להתחיל לראות נתונים ולסחור, לבצע פקודות ולהתנסות בתוכנה.

  האם אפשר להתאמן לפני שמתחילים לסחור?

  זה חובה להתנסות לפני שמתחילים לסחור בכסף אמיתי ולכן אנחנו קודם כל ממליצים להוריד את הדמו של התוכנה מסחר שזה כסף לא אמיתי שמאפשר לבצע פקודות מסחר ולהתנסות בסוגים שונים של פקודות, לצבור ניסיון ולאחר מכן לעבור לכסף אמיתי.

  איזה ניסיון מסחר יש לכם באופציות?

  יש לנו ניסיון של 20 שנה במסחר באופציות, כולל אפיון של מערכות מסחר, פיתוח אלגוריתמים במסחר בזמן אמת. עבדנו בבתי תוכנה, בחדרי מסחר, ואנו מכירים את דפוסי הפעולה של הגופים המוסדיים גם מבפנים. ויש לכם הזדמנות ללמוד מאיתנו איך סוחרים הגופים הגדולים.

  למה ללמוד אצלכם?

  יש לנו ניסיון רב במסחר, בפיתוח מערכות ואנחנו מכירים הרבה צדדים בשוק ההון. הידע שלנו הוא מקצה לקצה. שיטות המסחר שלנו הם ברמה מאוד מאוד גבוהה, אנחנו מלמדים לסחור לפי שיטות של גופים מוסדיים, אנחנו מלמדים גם בצורה נכונה. חשוב שהחומר יעבור בצורה טובה אליכם וזה מה שאנחנו עושים, אנחנו יודעים להעביר את החומר כך שהחומר יעבור בצורה הטובה ביותר ושתוכלו ליישם אותו בצורה ובדרך הטובה ביותר שיש.

  למה מחיר הקורסים שלכם כל כך זול?

  קורסים דיגיטליים הם זולים יותר מקורסים פרונטליים ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לקחת מחירים זולים יותר. גם בגלל שההוצאות הם נמוכות יותר כי החומר כבר מוקלט ומאוחסן במאגרי מידע ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים יותר. ותזכרו גם שאנחנו מתפרנסים בעיקר ממסחר ופיתוח מערכות ולכן הקורסים הם לא הכנסה עיקרית שלנו, לכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים יחסית למתחרים.

  איפה למדתם אתם לסחור?

  יש לנו תארים בשוק ההון עם התמחות במימון ובנקאות וידע רב במתמטיקה פיננסית שזה העתיד של שוק ההון. אנחנו מתעסקים במסחר כבר 20 שנה, עבדנו בבתי השקעות, עבדנו בחדר המסחר, עבדנו באפיון ופיתוח מערכות מסחר, והידע שלנו רב. את תחום האופציות למדנו בארצות הברית שם יש השכלה מקצועית לסוחרי האופציות מה שלא היה בישראל ולכן אנחנו מלמדים את זה גם בישראל ומעבירים לכם את אותה מתודולוגיה שלמדנו בארצות הברית כדי שתוכלו ליישם אותה ותוכלו לסחור באופציות ולהתחרות בשחקנים מקצועיים בתחום הזה.

  איפה למדתם אתם לסחור?

  יש לנו תארים בשוק ההון עם התמחות במימון ובנקאות וידע רב במתמטיקה פיננסית שזה העתיד של שוק ההון. אנחנו מתעסקים במסחר כבר 20 שנה, עבדנו בבתי השקעות, עבדנו בחדר המסחר, עבדנו באפיון ופיתוח מערכות מסחר, והידע שלנו רב. את תחום האופציות למדנו בארצות הברית שם יש השכלה מקצועית לסוחרי האופציות מה שלא היה בישראל ולכן אנחנו מלמדים את זה גם בישראל ומעבירים לכם את אותה מתודולוגיה שלמדנו בארצות הברית כדי שתוכלו ליישם אותה ותוכלו לסחור באופציות ולהתחרות בשחקנים מקצועיים בתחום הזה.

  אני מרוויח טוב במניות, למה אני צריך ללמוד אופציות?

  בשוק ההון אתה תמיד צריך למצוא עוד מקורות להצליח ולהרוויח בהם ולא לישון ולנוח על זרי דפנה. שוק ההון משתנה כל הזמן ואתה צריך כל הזמן להשתנות איתו וחשוב מאוד ומומלץ למי שסוחר במניות להשתמש באופציות גם ככלי גידור והגנה מפני סכנות שיש בשוק המניות וגם כדי למצוא דרכים חלופיות ונוספות להרוויח בהם כסף בצורה עקבית.

  אחרי כמה זמן אני אמור להבין את תחום האופציות?

  אני אהיה גלוי אתכם, לוקח שנה כדי להבין את כל הקונספט וכדי שהחומר ישב טוב בראש. פחות מזה זה בלתי אפשרי להבין את כל המידע הזה שיש באופציות, כי באופציות הדברים מורכבים בהרבה. יש אנליזות יש את היווניות וצריך להבין את החיבור ביניהם כל הזמן וצריך לדעת לנהל תיק השקעות כפורטפוליו אחד גדול ולא לנהל פוזיציה בודדת. ולכן הדברים האלה מורכבים וכדי לשים אותם לוקח זמן. כמובן שאתם יכולים לסחור במשך השנה הזאתי וזה חלק מההתנסות שלכם כדי שהחומר ייקלט בצורה הטובה ביותר.

  אפשר להרוויח באופציות באופן עקבי?

  אנחנו מלמדים אסטרטגיות אשר מתאימות למצבי שוק שונים ומתאימים את עצמנו לשוק. אסטרטגיות שלנו הם אסטרטגיות מוגדרות מראש הרווח מוגדר מראש וגם ההפסד, אנחנו יודעים לנהל את כל האסטרטגיות ביחד כיחידה אחת גדולה ואנחנו מרוויחים באופן עקבי משחיקת ערך הזמן וגם משינוי בתנודתיות של נכס הבסיס. בצורה זאת אנו מרוויחים באופן עקבי באופציות

  אם יש לי שאלות מה עושים?

  אם יש לכם שאלות בנוגע לשיעורים בקורסים אפשר בכל שיעור לכתוב שאלות ואנחנו עונים. אפשר גם ליצור קשר איתנו לתאם שיחת טלפון אם דברים לא ברורים ואנחנו נשמח לעזור.

  אתם עוזרים לפתוח חשבון מסחר?

  בהחלט אנחנו יכולים לעזור לפתוח חשבון מסחר. המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון הוא ספק משנה של חברת נינג’ה טריידר ואנו עובדים גם עם אינטראקטיב ברוקר וגם עם tdameritrade.com יכולים לעזור לפתוח חשבון באחד משלושת הברוקרים האלה.

  אני יכול ללמוד להגן על תיק המניות שלי?

  אופציות נועדו במקור לגדר סיכונים ולכן ברור שאפשר להגן על תיק מניות בעזרת אופציות וזה מה שעושים גם גופים פיננסיים גדולים, הם תמיד מגדרים את הסיכון שלהם באמצעות נגזרים וכמובן שבאמצעות אופציות.

  האם אני יכול להשתמש בתכנת מסחר אחרת?

  אנחנו מלמדים את הקונספט של מסחר באופציות אבל כמובן שאפשר להשתמש במערכות אחרות. מה שאתם צריכים זה פשוט ללמוד את הבסיס ואת הרקע איך סוחרים ואחרי זה בקלות ליישם את הידע ולהשתמש כמובן בתוכנות אחרות.

  עם כמה כסף אפשר להתחיל לסחור?

  אנחנו ממליצים להתחיל עם מעט מאוד כסף, אפשר גם להתחיל עם 500 דולר אבל מומלץ להפקיד 2000$ בהתחלה ולסחור אם פוזיציות קטנות מאוד ולהתנסות בכסף קטן לפני שעוברים לכסף הגדול

  האם הקורסים כוללים דוגמאות בזמן אמת?

  הקורסים שלנו מלווים בדוגמאות בזמן אמת בחשבון מסחר אמיתי שנפתח לצורכי הקורסים. כמובן שאין לראות את הפעולות שאנו מבצעים כהמלצה כלשהי. מסחר בשוק ההון זה מסוכן. מומלץ תמיד לקרוא את אזהרת המסחר בתחתית העמוד בדף הבית או בכל דף שוב.

  האם יש קורס פרונטלי?

  אנחנו לא מלמדים בצורה פרונטלית ומהניסיון שלנו אי אפשר להעביר חומר כל כך מורכב ורב כל כך בצורה פרונטלית כי דברים מורכבים וצריך לחזור עליהם שוב ושוב ולכן אופן הלמידה הדיגיטלית הוא הרבה יותר יעיל ואין הגבלה לצפייה בתכנים כך שאתם יכולים לחזור על החומר, ללמוד אם משהו לא היה ברור, לשנן אותו ואז להמשיך קדימה. צריך לזכור שקורסים דיגיטליים הם גם יותר זולים בהרבה מקורס פרונטלי ולכן גם התמחור שלנו הוא זול יותר בהתאם.

  למה המתחרים שלכם גובים פי 5 יותר על קורס דומה?

  אנחנו מתפרנסים ממסחר ופיתוח מערכות שונות ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים. צריך לזכור שאנחנו מלמדים בצורה דיגיטלית. קורסים דיגיטליים הם זולים יותר בהרבה מקורסים פרונטליים שמצריכים הרבה מאמץ כספי, השכרת מקום והוצאות רבות. ושוב אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים, אלה הסכומים שגובים בעולם וזה מה שאנחנו בחרנו גם לעשות.

  האם יש הגבלה לזמן הצפייה?

  אין הגבלה לזמן צפייה. הקורסים פתוחים תמיד, כל הזמן, לכל החיים ואתם יכולים לראות אותם שוב ושוב ללא הגבלה. מנויים שלנו יכולים כמובן גם לצפות בקורסים עתידיים ללא הגבלה ולהשתמש בכל האינדיקטורים שאנחנו מעלים לאתר.

  האם אני יכול לרכוש מנוי לקורסים?

  כמובן וזה גם מומלץ לרכוש מנוי. רוב מי שלומד אצלנו רוכש מנוי, כי המנוי מאפשר צפייה בכל התכנים ללא הגבלה לכל הקורסים וגם לכל הקורסים שיעלו בהמשך, לכל האינדיקטורים ואסטרטגיות שאנחנו מעלים. תנצלו את ההזדמנות כי המחירים הם זולים ויכולים להעלות בהתאם לביקוש ולכן חשוב להיות מנוי אם אתם רוצים להצליח וללמוד ולהבין שיהיה לכם יותר ידע בשוק ההון.

  כמה סטודנטים יש לכם?

  כבר הגענו לאלפי סטודנטים רשומים ואנחנו מלמדים גם ב UDEMY שם יש לנו מאות סטודנטים רשומים ואפשר לראות את הדירוג של הקורסים שלנו באופן יסודי וכמו כן גם אפשר לקרוא ביקורת

  אתם מלמדים בעוד מקומות?

  אנחנו מלמדים בקורסים דיגיטליים בעולם. אפשר לראות את הקורסים שלנו ב UDEMY וכמו כן באתרים נוספים בעולם שם אנחנו מלמדים באנגלית.