המקום הטוב ביותר אי פעם

ללמוד לסחור באופציות, מניות, חוזים עתידיים, ואלגו טריידינג עם קורסים אונליין, מצגות וידאו מונפשות מקצועיות ומדהימות וזמינות לצפייה ישירה.

השתמש בספריית התכנים של-Trade2 כדי לייצר לעצמך הכנסה פסיבית, ללמוד ממקצוענים איך סוחרים, ולהשפיע על ההכנסות שלך בצורה חיובית.

יכול לשמש גם עבור סוחרים פרטיים קטנים, אסטרטגיות מסחר של גופים מוסדיים ובנקים. אפס מיומנויות טכניות או מסחר נחוצים!

הערה: כל הסרטונים המוצגים בקורסים נוצרו ב Trade2 על ידי סוחרים עם נסיון של 20+ שנים במסחר.

האם ידעת שיש לאנשים טווחי קשב קצרים אפילו יותר מאשר... דג זהב?

עד כמה שזה נשמע מטורף, זה 100% נכון. והמציאות העצובה הזו יכולה להקשות מאוד על אלה מאיתנו שמנסים לבנות יכולת מסחר עם נוכחות מקוונת.

עם מאות אלפי סוחרים מקוונים שמתחרים בכם, זה יכול להיות כמעט בלתי אפשרי להתבלט ולהצליח בשוק הצפוף של היום.

בגלל זה, אנחנו נאלצים להוציא יותר כסף על קורסי מסחר בניסיון להגיע ליותר מידע, שיתן לנו יתרון על פני אחרים. ועלויות הקורסים בישראל גבוהות…  מה לגרום לנו לחוות תוצאות גרועות עוד יותר מבעבר.

אז איך בדיוק

והאם אתה

יכול לשבור את עקומת הלמידה?

איך מגיעים ליכולות מסחר ומידע של אסטרטגיות מסחר מוצלחות כמו של גופים מוסדיים?

ובכן, אתה עושה זאת על ידי למידת תוכן קל לעיכול וסופר מהנה לצפייה… במילים אחרות, אתה עושה זאת באמצעות סרטוני הסבר מונפשים דיגיטליים, שהוכחו פעם אחר פעם כמפיקים תוצאות טובות יותר באופן דרמטי מקורסים פרונטליים אחרים.

למה סרטוני הסבר דיגיטליים

>הם התשובה

להמרת הידע שלך להכנסה כספית

המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון (TRADE2) מלמד "קורסים אונליין" בשוק ההון, הקורסים מוקלטים מראש וניתנים לצפייה באמצעות רשת האינטרנט. מדובר בקורסים מלאים ומפורטים המכילים מספר רב של שיעורים ובעלי תכנים עשירים המספקים תכולת ידע זהה לזו המועברת בקורסים פרונטליים ואף יותר.

לפני שנדבר על הקורסים שאפשר ללמוד במרכז הישראלי ללימודי שוק ההון בואו נראה את היתרונות שיש בקורסים דיגיטליים...

ניתן לצפות בכל זמן

קורסים אונליין זמינים עבורכם לצפייה 24x7. אם בעבר נאלצתם לוותר על קורס רק כי הוא מועבר בשעות הבוקר בזמן שאתם בעבודה, היום כבר אין צורך לוותר. גם אם השעות של הקורס הפרונטלי התאימו לכם, אבל ביום מסוים נאלצתם להיעדר מהשיעור ולפספס אותו, הפסדתם. עם קורסים מקוונים, כל שיעורי הקורס זמינים לכם לצפייה מתי שרק תתפנו אליו. בלי לחץ, בלי להפסיד ועם האפשרות לצפות כשאתם בשיא הריכוז והערנות שלכם ולא מותשים אחרי יום עבודה.

כי זה ללמוד בקצב שלכם

קורסים פרונטליים מוגבלים בזמן. במסגרת השעות המתוכננות מראש על המרצה להספיק להעביר את החומר. בקורסים אונליין תוכלו לצפות בכל שיעור ושיעור במלואו ובלי הפרעות. ניתן לעצור כל שיעור ולהמשיך את הצפייה במועד מאוחד יותר.

כי יש שפע פורמטים

בקורסי וידאו נכנס אלמנט נוסף של הפורמט בו מועבר הקורס. קורסי הדרכה על תוכנות מסחר, בהם מוצגת לכידת מסך וניתן לראות כל צעד וצעד שהמרצה מדריך על המערכת. כך ניתן להבין בצורה הכי ברורה כיצד ניתן ליישם את הידע הנלמד.

כי ניתן לצפות שוב ושוב

צפיתם בשיעור ומשהו שם לא היה מובן? חוזרים אחורה. רוצים להיזכר במשהו שנלמד באחד השיעורים הקודמים? צופים בו שוב. בניגוד לקורסים פרונטליים בהם לא ניתן לחזור על החומר, עם קורסים דיגיטליים תוכלו לצפות שוב ושוב באותו השיעור. ניתן לעצור את השיעור ולהמשיך בכל רגע נתון, לסכם לעצמכם, לתרגל ולבצע כל פעולה שתסייע לכם להבין את החומר במלואו.

כי ניתן ליישם במקביל

יתרון עצום שיש לקורסים אונליין היא האפשרות לתרגל הלכה למעשה את החומר הנלמד ממש במקביל ללימוד. אם בכיתה לא כל החומר נגיש לכם, כאשר אתם לומדים דרך המחשב האישי שלכם או אפילו במהלך שעות העבודה, תוכלו ממש ליישם במקביל את מה שלמדתם בזה הרגע. למדתם עכשיו פעולה מסוימת באקסל שתאפשר לכם לשפר את השימוש בו? פתחו כעת את גיליון העבודה שלכם ובצעו אותה. כאן אין חשש מ”אני לא זוכר מה לעשות”. 

כי זה מעלה את רמת הריכוז

כן. ממש כך. מחקרים מצאו שצפייה בווידיאו מעלה את רמת הקשב והריכוז פי 1.5. אז מה עושים? שמים אוזניות, מנטרלים רעשים אחרים מסביב ומתרכזים במסך. בלי הפרעות ובלי רעשי רקע רמת הריכוז עולה פלאים. כפי שחווית הצפייה בקולנוע שונה מצפיה בסרט בסלון, כך גם צפייה ממוקדת בקורס דיגיטלי מאפשרת לכם 100% תשומת לב לחומר הנלמד. בלי שפספסתם מילה מהמרצה ובלי שמישהו קטע אותו עם שאלה וחתך לכם ולו את קו המחשבה והרצף.

כי למיקום הגיאוגרפי אין חשיבות

לתושבי המרכז אולי זו בעיה פחותה, אבל מה קורה עם תושבי אזורים מרוחקים שכדי ללמוד נאלצים לנסוע שעות למכללות הנמצאות במרכז הארץ? מה קורה אם מרצה הקורס מתגורר באזור מסוים והגעה לאזורים מרוחקים ממנו מאתגרת עבורו ועבורכם? וגם אם אתם תושבי האזור אבל הגעה שבועית לקורס דורשת דלק וחיפושי חניה? קורסים ברשת הם הפתרון. קורסים אלו זמינים לצפייה מכל מקום שנוח לכם: מהבית, בעבודה, מבית קפה. בכל מקום שיש חיבור לאינטרנט ניתן לצפות בקורס. ריחוק גיאוגרפי אינו מהווה עוד מגבלה.

 כי זה עדכני

קורסים אונליין מוקלטים בתקופות זמן שונות. לעיתים קורסים המכילים תכנים שעלולים להשתנות, למשל, קורסי הדרכה על תוכנות שמשתנות תדיר, מבצעים השלמת מידע ומביאים שיעורים עדכניים לאחר ביצוע השינויים. שווה לעקוב כי כצופי הקורס תוכלו להיות מעודכנים תמיד ולקבל תמיד ידע על החידושים והשינויים האחרונים. את היתרון הזה לא תמצאו בקורסים פרונטליים…

כי אתם בוחרים מה ללמוד

ההמלצה היא כמובן לצפות בקורס במלואו וברצף כפי שהוגדר. עם זאת, לכל קורס יש סילבוס עם מפרט שיעורים. שיעור מסוים מלמד חומרים שאתם כבר מכירים? חבל על הזמן, פשוט דלגו עליו, אין צורך להתעכב על מה שכבר מכירים (אם כי חזרה תמיד מומלצת, תמיד אפשר להרוויח עוד פיסת ידע).

קורס מסוים יכול להכיל רק חלק מהידע שאתם מחפשים וקורס אחר מכיל את כל הידע? תבחרו מה שמתאים לכם. זקוקים לידע מתקדם ופחות לחזרה על חומרים ברמת מתחילים? חפשו את הקורס עם התכנים המתקדמים והעדכניים הדרושים לכם.

כי יש יותר תכולה

כמות המידע המועברת בשעת לימוד אחת בווידאו שווה לכשלוש שעות אקדמיות בכיתה. לקורסים אונליין אין מגבלת זמן. הכיתה אינה מושכרת לפי שעות ולכן זמן אינו מהווה בעיה ואין לחץ לסיים את השיעור בזמן ולפנות אותה, דבר שמוביל לוויתורים על חומר. כמות התכנים שמרצה יכול לספק בקורס מוקלט היא עצומה. 

לפני הכנת קורס אונליין מבוצעת חשיבה רבה על התכנים, על סדר הלימוד ועל חומרי עזר, כך שתכנון כל שעה ושעה בקורס הוא תכנון אופטימלי.  כאשר מרצה מכין מראש את כל החומרים, הוא אינו שוכח ואינו מפספס, אפילו לא טיפים. כל החומרים נאספו, עובדו והוקלטו ולכן חבילת הידע שתקבלו בקורסים דיגיטליים היא מקיפה ושלמה יותר מכל ידע שתקבלו בקורס או הרצאה בפורמט אחר. אפילו יותר ממה שתקבלו בהדרכה אחד על אחד.

כי יש קשר עם המרצה

מפתיע, נכון? זהו החשש הגדול ביותר של מי שבוחר ללמוד בקורס פרונטלי ולא באמצעות קורס אונליין. מה אם יהיו לי שאלות? מה אם לא אבין? אני חייב קשר ישיר עם המרצה. 

בניגוד למה שאולי הורגלתם לחשוב, גם בקורסים אונליין המרצה זמין לכם. לעיתים אפילו יותר. במקום לעבור ממקום למקום וללמד, המרצה זמין לשאלות. במרכז הישראלי ללימודי שוק ההון (TRADE2) , תוכלו להעלות שאלות למרצה ולקבל תשובות ולהשתתף בפורום פעיל עם צופים נוספים בקורס.

כי זה זול יותר

על חסכון בדלק וחניה כבר דיברנו. גם הבנו שאין צורך להפסיד שעות עבודה או לשלם לבייביסיטר. אבל קורסים אונליין מראש זולים יותר, כיוון שהם אינם כוללים עלויות שמועמסות על המחירים הנגבים עבור קורסים פרונטליים, כמו: עלות שכירות מקום הלימוד, עלות המרצה, עלות שימוש בחומרים כמו חומרים מודפסים ועוד. לכן, קורסים אונליין נמכרים במחיר שווה לכל נפש. 

עלות מנוי לכל הקורסים היא רק 2000 שקלים לכל החיים, המנוי כולל עדכונים וקורסים שעולים בעתיד.

סרטוני הסבר דיגיטליים חוצים את הנקודה... מהר

בטח שמעתם שתמונה שווה 1,000 מילים. זה כלום לעומת וידאו. לפי Forrester Research, דקה אחת של וידאו שווה 1.8 מיליון מילים. רק תאר לעצמך באיזו מהירות תוכל ללמוד את המסר  באמצעות סרטון הסבר קצר.

סרטוני הסבר מפשטים נושאים מורכבים.

עם סרטון הסבר דיגיטלי, אפשר להעביר נושאים מופשטים או מבלבלים בקלות רבה… וככל שההבנה של סוחרים פוטנציאליים עולה, כך גם שיעורי ההצלחה עולה.

שורה תחתונה...

קורסים דיגיטליים בשוק ההון מוכחים להיות יעילים להפליא.

זו הסיבה שסוחרים רבים בעולם מסתמכים על קורסי מסחר אונליין לחלוטין - ללא קשר למה הם רוצים ללמוד ובמה להשקיע.

והאם אתה יודע מה משותף לכל הסוחרים הללו?

לכל אחד מהם יש את הרצון, התשוקה וההבנה של חשיבות לרכישת השכלה פיננסית לצורך לימוד אסטרטגיות המסחר הטובות והיעילות ביותר בעולם… וכולם בחרו להשתמש בסרטוני הדרכה בסגנון הסבר שנוצר על ידי המקצוענים.

למה? כי קורסים דיגיטליים מובנים בצורה יעילה.

הערה: כל הסרטונים המוצגים להלן נוצרו עם Trade2 על ידי סוחרים מקצוענים.

ל Trade2 יש 1000+ עוקבים בערוץ היוטיוב, אחרי הכל, אפשר לומר בבטחה שיוטיוב, אתר אירוח הסרטונים הגדול בעולם, יודע קצת את מי לקדם בעזרת תוכן איכותי ולהשיג צפיות, לייקים ושיתופים.

גם גוגל – היא עוקבת אחר מאות מדדים שונים לגבי מה עובד ומה לא.

החברה השתמשה במדדים האלה כדי לקבוע שסרטוני הסבר שלנו הם דרך עצומה עבור סוחרים בשוק הוון הישראלי.

זאת הסיבה שאנחנו ראשונים במילות מפתח של חיפוש במנועי גוגל, מילים כמו אופציות, חוזים עתידיים ועוד… מובילים אתכם ישירות לסרטוני התוכן הטובים והאיכותיים ביותר בישראל.

סרטוני הסבר מונפשים יעילים להפליא.

סוחרים שיכולים להרשות לעצמם ליצור

למרות שזה כמובן חדשות טובות עבור סוחרים גדולים עם תקציבים בלתי מוגבלים, זה מקשה מאוד אם אתה דג קטן יותר בבריכה, סוחר מתחיל באופציות או חוזים עתידיים.

או לפחות, פעם זה היה עד ש-Trade2 הגיעו.

ב Trade2 יש את כל מה שאתה צריך

כדי ליצור מנגנון,

(עם יכולת המרה גבוהה)

של ״מפעל״ אסטרטגיות פרטי משלך

מנטורים בשוק ההון לא מלמדים  בזול.

למעשה, אתה יכול לצפות לשלם סכום עתק של 5,000 – 15,000 עבור קורס מסחר אחד…

זה מטורף… ומעבר להישג ידם של רוב הסוחרים המתחילים.

לכן היינו צריכים ליצור תשובה טובה יותר… פתרון טוב יותר… פתרון שמעביר את הכוח לידיים של אנשים רגילים כמוך, ומאפשר לנו ללמד אותך ליצור הרבה אסטרטגיות מסחר עם סרטוני הסבר מצויינים אשר מוסברים על ידי מי שסוחרים כבר הרבה שנים.

בלי העלויות הגבוהות, החיבורים והמיומנויות הטכניות שנדרשו בעבר כדי ליהנות מהתוצאות המשופרות שסרטוני הסבר יכולים להביא.

היכרות עם Trade2...

המרכז הוקם במטרה ללמד סוחרים מתחילים ומנוסים שיטות מסחר המבוססות על מחקרים. הקורסים שלנו הינם סדנאות מעשיות המועברות על בסיס ידע שנצבר במשך שנים רבות אשר מבוססות על מחקרים וביצועים אשר הוכיחו את עצמם במשך שנים רבות. 

באסטרטגיות שאנו מלמדים משתמשים קרנות גידור ברחבי העולם כבר הרבה שנים. במסגרת הסדנה נפתח יכולות מסחר מגוונות ונשתמש במערכות מסחר מהמובילות בעולם. ונלמד כיצד להפעיל בהצלחה אסטרטגיות מתקדמות תוך כדי שימוש בכלים ונוסחאות על מנת להפוך ולהיות סוחר ריווחי.

רק חלק מהדברים המדהימים שאתה יכול ללמוד איתנו ב Trade2

(למה אתה לגמרי הולך לאהוב את זה!)

מסחר באופציות ובניית תיק יעיל

לומדים מהבסיס את כל תחום האופציות בשלבים עד שמגיעים לניהול תיק יעיל באופציות.  

לפני שנצא לדרך אנחנו חייבים להגדיר את היסודות של המסחר באופציות. השלמת שלושת החלקים מספקים את כל החומר הנדרש על מנת שתהיה לכם יכולת לשלוט ביסודות המסחר באופציות. משם נמשיך ללמוד על השפעת ערך הזמן והתנודתיות על האסטרטגיות שלנו.

> עוד על מסלול אופציות

גישה לספרייה המאסיבית של Trade2 המכילה טונות של מידע, אסטרטגיות ותכנות.​

ב – Trade2 משתמשים באסטרטגיות מתקדמות. כל הקורסים שלנו נוצרו בהתאמה אישית על ידי סוחרים מקצוענים, העיצוב ועריכת ווידאו המקצועי שלנו (צוות המורכב מסוחרים במשרה מלאה), עם יותר מ 20+ שנים של נסיון במסחר.

לא תמצאו כמות כזאת של מידע באיכות גבוהה יותר בשום מקום על פני כדור הארץ. עם Trade2, תקבל את כל הקורסים והאסטרטגיות הטובות ביותר בעולם, עם 80+ קורסים אשר מתעדכנים כל הזמן בתכנים מקוריים.

אנחנו גם יודעים לבנות אסטרטגיות אוטומטיות וללמד אותם, בכך אתם הופכים לסוחרים יעילים יותר עם יתרון ברור על פני אחרים.

השתמש ב-Trade2 כדי ליצור אסטרטגיות מסחר אוטומטיות מדהימות ומקצועיות לכל מניה או בורסה.

אם אתם למדתם לסחור בעבר, אתם יודעים כמה קשה לשבת שעות מול המסכים ולבצע פעולות, הרגש, חוסר הסבלנות, פעולות פזיזות ועוד גורמות לכם להפסד.

בקורס זה לומדים כיצד תוכלו לנצל את הטכנולוגיות החדישות ביותר הקיימות, כך שתוכלו ליצור אסטרטגיות מסחר אוטומטיות ממש מהר ובסופו של דבר לבנות זרם הכנסות משלכם.

נצל את היכולות שלך כדי לנהל פוזיציות מתוחכמות בחוזים עתידיים וניטרול תנודתיות בשוק.

אנחנו נצלול אל היסודות של חוזים עתידיים ונראה כיצד חוזים נסחרים בבורסה, ונראה את האופנים השונים שבהם סוחרים משתמשים במכשירים אלה והיתרונות החוזים העתידיים מספקים.

דפוסי ההתנהגות של ההיצע והביקוש, המאפיינים את השווקים האלה בתקופות ספציפיות של השנה, הנם נתוני מפתח שיש לקחת בחשבון כאשר מקבלים החלטות מסחריות.

הקורסים שלנו מוקלטים באיכות שמע של אולפן הקלטות מקצועי, כך שיהיה לך נעים לראות, לשמוע ולהבין טוב יותר את החומר הנלמד.

זה סופר פשוט לשנות את מהירות קריינות הסרטון.

פשוט לחץ על לחצן הגדרות, שנה מהירות וידאו והתאם את מהירות הקריינות לדרישות שלך. תמיד אפשר לראות שוב ושוב את הסרטוני הסבר אשר פתוחים לצפייה תמיד וללא הגבלה.

הקורסים והשיעורים שלך נשמרים בדשבורד האישי שלך וכך אתה יכול לראות את התקדמות הלמידה שלך, להפסיק ולהמשיך בדיוק מאותה נקודה בה הפסקת.

צור את מצב הלמידה המושלם. כי זה ללמוד בקצב שלכם בכל זמן עם שפע של פורמטים

קורסים אונליין זמינים עבורכם לצפייה 24x7. אם בעבר נאלצתם לוותר על קורס רק כי הוא מועבר בשעות הבוקר בזמן שאתם בעבודה, היום כבר אין צורך לוותר. גם אם השעות של הקורס הפרונטלי התאימו לכם, אבל ביום מסוים נאלצתם להיעדר מהשיעור ולפספס אותו, הפסדתם.

עם קורסים מקוונים, כל שיעורי הקורס זמינים לכם לצפייה מתי שרק תתפנו אליו. בלי לחץ, בלי להפסיד ועם האפשרות לצפות כשאתם בשיא הריכוז והערנות שלכם ולא מותשים אחרי יום עבודה.

המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון, Trade2, מאפשר לכם ללמוד את הנושאים המורכבים ביותר במסחר בניירות ערך בנוחות של הסלון הביתי, תוך התקדמות בקצב הלימוד שמתאים לכם בדיוק

קצב הצמיחה של הבורסות ברחבי העולם בעשור האחרון, הביא לכך שהמסחר בשוק ההון הפך בשנים האחרונות זמין ונגיש מאי פעם. כתוצאה מכך, צעירים רבים נכנסים לאחרונה למסחר בבורסה, גם מבלי שיהיה להם את הידע והרקע הפיננסי המתאימים לכך. למרבה הצער, מרבית מאותם חסרי ניסיון שנכנסים למסחר בבורסה מבלי להיות מוכנים באמת, חווים בסופו של דבר הפסדים כספיים, "נכווים", ועוזבים את המסחר עם הזנב בין הרגליים. עם זאת, אלו שנכנסים למסחר לאחר לימוד יסודי של התחום, וכן מוצאים את נישת המסחר הנכונה עבורם, יכולים לשפר את סיכויי ההצלחה שלהם פלאים, ולעשות הכנסות יפות מאוד במסחר אונליין.

סרטוני הסבר מונפשים יעילים להפליא.

אנו מעדכנים ללא הרף את Trade2 עם תכונות מסחר מתקדמות וטובות יותר ויותר פונקציונליות.

המשוב שלך הוא SUPER חשוב לנו. בדיוק כמו שאנחנו עושים עם התוכנות האחרות שלנו, TradingPedia.co.il, אנו נעדכן כל הזמן את Trade2 עם תכונות נוספות על סמך המשוב שלך. בכל פעם שאנחנו משחררים משהו חדש ומגניב, תקבלו עדכון, לגמרי בחינם!

ראה סרטוני הסבר באיכות גבוהה ללא הגבלה באורכים משתנים אשר יהיו מוכנים לצפייה תמיד.

הקורסים שלנו הינם סדנאות מעשיות המועברות על בסיס ידע שנצבר במשך שנים רבות אשר מבוססות על מחקרים וביצועים אשר הוכיחו את עצמם במשך שנים. אתר הקורסים שלנו בנוי בממשק למידה אינטרנטי מהטובים בעולם. השיעורים קצרים, ברורים ונוחים לצפייה. ובכל קורס אפשר לראות התקדמות הלמידה.

מה זה אופציה? מתוך "אופציות למתחילים"

שיעור | איך להרוויח באופציות באופן עקבי

מה זה אופציות בכסף, מחוץ לכסף ובתוך הכסף?

מתוך שיעור הסבר וידאו, חוזים עתידיים על מדדים

מסחר באופציות עם חשבונות קטנים

מסחר מרווחים בחוזים עתידיים (SPREAD)

השלבים ליצירת אלגו-טריידינג (אוטומטי)

הסבר וידאו תיאורטי היווניות באופציות - לימודי אופציות

הסבר וידאו תיאורטי מה זה אופציה - לימודי אופציות

כיצד לבחור אסטרטגיה נכונה באופציות?

מבוא סוגי ניירות ערך מתוך מסחר למתחילים

שיעור EDGE באופציות מתוך מסחר למתקדמים

קנה בביטחון בידיעה שאתה מגובה על ידינו

14 יום, אחריות להחזר כספי

בדף המבצעים המיוחדים הזה, לא רק שתוכלו לקבל את Trade2 במחיר חד פעמי נמוך, ולא במחיר חודשי, אלא גם תקבלו גיבוי של אחריות מלאה שלנו להחזר הכסף למשך 14 יום.

נסה את Trade2 למשך 14 יום ואם, מכל סיבה שהיא, אינך מרוצה מהרכישה שלך, צור קשר עם info@trade2.co.il לקבלת החזר מלא. בלי אותיות קטנות.

האתר Trade2 מציע קורסים אינטרנטיים ללימודי מסחר בשוק ההון, המתאימים הן למתחילים בתחום והן לסוחרים מנוסים מאוד.

שרוצים ללמוד תכנים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר!!!

באתר יש מגוון קורסים מקוונים, כאשר בכל קורס מספר משתנה של שיעורים, בהתאם למורכבות הנדרשת לנושא.

E-COMMERCE STORE OWNERS & DIGITAL MARKETERS

The competition for customers is fiercer than ever in today’s online marketplace. That’s why to be successful, you need to make your business stand out. Animated explainer videos are perfect for that.

Not only are they awesome for selling physical products, but they’re also super-effective for agencies that offer Facebook advertising, search engine marketing, email marketing, and other forms of digital marketing.

Improve conversion rates, generate buzz for your brand, and find new customers (cheaply)by adding Toonly videos to: sales letters, video sales letters, Facebook advertising, social media channels, opt-in pages, blog posts, and emails.

SMALL BUSINESS OWNERS & SERVICE PROVIDERS

סדרה זו בוחנת את היישומים הרבים של המסחר בפיזור בשוק הסחורות והחוזים העתידיים, מה שנקרא מסחר במרווחים. 

מצב שבו קונים רגל ראשונה ומוכרים רגל שנייה. תלמד כיצד ומדוע גופים מוסדיים סוחרים במרווחים כבר הרבה מאוד שנים. 

שימוש בפיזור הוא אפקטיבי במרווחים, נלמד על מערכות מתקדמות אשר בוחנות את המרווחים בבדיקות לאחור, נלמד על הסוגים השונים של המרווחים, נלמד לקרוא גרפים של מרווחים, ואילו שווקים מספקים את ההזדמנויות הטובות ביותר למסחר במרווחים. תובנות וטקטיקות שנאספו מעל 20 שנה של מסחר בחוזים עתידיים. 

אסטרטגיות עם יותר מ 80% אחוזי סיכוי להצלחה

בקורס זה תוכלו למצוא ידע שמעולם לא פורסם. מכיל למעלה שעות של הדרכת וידיאו וחומר כתוב מקיף באמצעות PDF להורדה.

INFORMATION TECHNOLOGY

Let’s face it. To the average person, reading about IT stuff is as boring as can be. That’s why animated explainer videos are the ideal solution for IT companies.

Use them to stand out from your competition.Explain how your solution works. Create tutorials that actually get watched. Reach B2B buyers in a unique way, and reduce support calls by as much as 30%, increasing your overall profitability.

There are tons of ways for IT companies to harness the power of animated explainer videos—which is why Toonly offers such a great ROI.

HUMAN RESOURCES

There’s no end to the clever ways a human resources team can benefit from animated explainer videos.

For starters, use Toonly to create animated videos to: recruit top talent, educate staff on new policies, provide training on important workplace topics, and liven up company presentations.

Because animated explainer videos are highly engaging, they’re a great way to get your message across to employees, new recruits, and job seekers!

B2B SALES

All too often, people view B2B as mind numbingly dull. So, how do you get around that? How do you present information about your company in an appealing way so people pay attention?

You give your audience information the way they want to receive it. And in the case of senior executives, they prefer video. According to Forbes, 75% of business stakeholders view videos weekly. More importantly, two-thirds of them click on to the marketer’s landing page after viewing a video

That’s why using Toonly to create a clever animated explainer video is a great way to get the word out about who you are and what you have to offer—while attracting the attention of C-level executives.

TRAINERS & PRESENTERS

Animated explainer videos are perfect for trainers and presenters. Use them whenever you need to explain complex concepts, communicate important points, or liven up a presentati

By adding an animated explainer video to illustrate what you’re teaching, your presentations will not only be more engaging, but your viewers will be listening, reading, and watching.

With all 3 modalities being used at once, your audience could retain as much as 95% of what they watch

Use Toonly animated explainer videos to create a super-compelling story about your mission that tugs at people’s heart strings (and wallets!)—for very little money.

As a nonprofit, you can create animated explainer videos to: recruit volunteers, explain what your organization does, announce upcoming fundraisers, increase your social media presence, and request donations.

These are just some of the various ways businesses have benefited from using Toonly. Truly, Toonly can help anyone in any profession achieve their goals—because with Toonly’s intuitive software, you’re only limited by your imagination

NONPROFITS

Animated explainer videos are becoming more and more popular with nonprofits, especially small to mid-sized ones that are competing for donation dollars against juggernauts like Salvation Army and Red Cross.

HOW YOU CAN USE TOONLY TO

FIND NEW FANS & FOLLOWERS, EXPAND YOUR BUSINESS’ REACH, AND SELL MORE...

If you love the thought of animated explainer videos but aren’t sure where you can use them, this is for you. Check out just some of the creative ways businesses are using Toonly to increase conversions.

HOME PAGES & LANDING PAGES

More than half of website visitors spend less than 15 seconds on a website. When they leave a site without engaging with it, they’re said to have “bounced.”

By placing an animated explainer video on your home or landing page, you’ll reduce your bounce rate on average, by 34%!

And because prospects will be way more engaged, they’re much more likely to check out the rest of your site … netting you higher sales.

SOCIAL MEDIA CHANNELS

Great videos get a lot of views fast, with little effort on your part—delivering plenty of bang for your buck.

For instance, did you know that videos on Facebook are shared more than 12 times as often as text and links combined? And on Twitter, 700 videos are shared every minute.

That’s why animated explainer videos are so perfect for social media. With their high entertainment value, they have the potential to go viral quickly.

To take advantage of that, create a super-cool animated explainer video with Toonly, then add it to your social media channels to attract more fans, followers, likes, and shares.

CROWDFUNDING

Thousands of projects are added to Kickstarter every year, making it really difficult for budding entrepreneurs to draw attention to their project. Unfortunately, that means less than one-third of those looking for funding reach their goals.

But you know what’s been proven to increase funding results? Video. According to Kickstarter, a video improves funding success rates by 50%.

However, you don’t just want to opt for a boring founder video. Meh. Instead, you want something that’s interesting, engaging, and shareable—like a clever animated explainer video that people will want to watch (and share).

EMAILS

Animated explainer videos are perfect for email marketing! And by adding one to your emails, you just might double your results.

Use a Toonly video to explain how your product works or to reconnect with old customers. If you want to get really creative, you can even add a “brand story” animated explainer video to your email signature.

With the average worker sending 40 business emails a day, you’ll expose countless new potential customers and clients to your brand!

FACEBOOK ADVERTISING

If you’re looking to create a Facebook ad to stop someone from scrolling and get their attention, an animated explainer video is the perfect solution. That’s why they’re the most popular type of videos used by marketers today.

Use Toonly to create a Facebook ad with a short, animated explainer video and watch your click through rates and user engagement soar.

SALES VIDEOS (VSLS)

PowerPoint slides or “talking head” videos are the old-school ways companies used to make sales. Today, you have a much better option--animated explainer videos.

Because they combine storytelling, emotion, and engaging characters, these videos grab prospects’ attention and keep it ‘til the very end—giving marketers time to sell prospects on the benefits of their solution, while countering typical buyer objections.

PRODUCT PAGES

Some products require complex explanations. Animated explainer videos to the rescue! These unique, quirky videos are perfect for illustrating products’ benefits in a fun, easy-to-understand way.

Plus, 60% of prospects say they’d rather watch a video about a product than read about it. With a conversion rate like that, it’s easy to see how animated explainer videos pay for themselves

PRESENTATIONS & TRAINING VIDEOS

Many people struggle to sit through a presentation or training video. And if they do manage to make it all the way through, usually they’re not giving it their full attention.

Not so with animated explainer videos … because they’re lively, engaging, and enjoyable to watch, they’re great for commanding attention, explaining complex concepts, and increasing learning retention.

TOONLY IS MORE THAN JUST SOFTWARE

IT’S ALSO A COMMUNITY OF LIKE-MINDED, CREATIVE PEOPLE, LOOKING TO MAKE THE WORLD A BETTER, HAPPIER PLACE.

When you order Toonly, you’ll also get access to our private Facebook group with over 5,200 active Toonies who are absolutely thrilled with Toonly.

But don’t just take our word for it. Here’s some of what they have to say...

TOONLY IS SO EASY, KIDS CAN USE IT TO CREATE PROFESSIONAL VIDEOS!

Toonly was created by marketers, for marketers. Toonly was designed over the course of years to be incredibly intuitive and easy to use. It’s the perfect fit for people like myself who have little, to no design or technical skills.

While we do have lots of tutorial training videos, an active and responsive customer support team, as well as a private Facebook group full of happy Toonies willing and able to help with any questions you might have... you actually don’t need any of it to create your first animated explainer video within minutes.

Toonly was created by marketers, for marketers. Toonly was designed over the course of years to be incredibly intuitive and easy to use. It’s the perfect fit for people like myself who have little, to no design or technical skills.

While we do have lots of tutorial training videos, an active and responsive customer support team, as well as a private Facebook group full of happy Toonies willing and able to help with any questions you might have... you actually don’t need any of it to create your first animated explainer video within minutes.

In fact, my 3 kids (ages 5, 7, and 12) regularly ask me if they can hop on the computer and create Toonly videos for fun. I gave them all of 30 seconds of “training” and they're able to create their own animated explainer videos in just a few minutes! And apparently they aren't the only kids having fun with Toonly. Take a look at what these students are doing with Toonly.

TOONLY IS SO EASY, KIDS CAN USE IT TO CREATE PROFESSIONAL VIDEOS!

TOONLY IS SO EASY, KIDS CAN USE IT TO CREATE PROFESSIONAL VIDEOS!

Even If You Have ZERO Technical, Design, or IT Skills

Toonly was created by the very same company behind the highly rated Doodly software.

As a result, tons of know-how and customer feedback went into designing Toonly, so the software would be incredibly intuitive and easy-to-use.

That’s why it’s the perfect fit for people with little-to-no design or technical skills.

Regardless of your background, you can use Toonly to create your very first explainer video … in minutes.

Once you do, you’ll find that it’s so much easier than you ever thought was possible to create professional animated videos.

That’s why more and more small and medium-sized businesses are turning to Toonly every day to create high-converting, animated explainers.

Plus, not only does Toonly offer several step-by-step tutorials, but it also has an active and responsive customer support team, as well as a growing private Facebook group full of Toonies who can provide pointers … even so, you won’t need any of that to actually create your first animated explainer video.

That said, don’t let Toonly’s simplicity fool you … just because it’s simple to create the videos, doesn’t mean your end result will be mediocre. What you’ll actually discover is that with Toonly, you can create videos that look even better than what professionals charging $1000s of dollars might make for you.

Plus, with Toonly, you’re not at the mercy of pricey video designers. Instead, you have absolutely everything you need to create amazing animated videos that can increase likes, followers, shares, customers, conversions, donations … you name it.

30-DAY MONEY BACK GUARANTEE

Plus, with Toonly, you’re not at the mercy of pricey video designers. Instead, you have absolutely everything you need to create amazing animated videos that can increase likes, followers, shares, customers, conversions, donations … you name it.

SO GO AHEAD AND GET YOUR DISCOUNTED COPY OF TOONLY TODAY!

Once you’ve entered your payment information, you’ll be taken to the download page so you can immediately begin using Toonly to create your first animated explainer video!

TODAY: $67 1-TIME PAYMENT