הוסף לרשימת משאלות

אופציות ודוחות כספיים

כל מניה נדרשת לדווח על רווחי החברה מדי רבעון. זה יוצר הזדמנות למי שיודע לנצל את האירוע! קורס זה הוא מדריך מלא שלב אחר שלב כיצד לסחור באופציות סביב הודעת הרווחים של המניה. בין אם אתה חדש בתחום המסחר/השקעה, או ותיק. קורס זה עמוס בתכנים יקרי ערך שיכולים לעזור לך להפוך לסוחר מצליח יותר. האסטרטגיות שאנו מלמדים בקורס זה שימשו קרנות גידור, עושי שוק וסוחרים מקצוענים מזה שנים רבות. כעת, אנו חושפים בפניכם את סודותיהם!

אתה יכול להיות מנוי לכל הקורסים ולראות את הסדרה הזאת ללא עלות.

אנא השלם את הקורסים האחרים שלנו לפני שתירשם לקורס זה … האסטרטגיות נובעות מאסטרטגיות ההכנסה המרכזיות שלנו.

מה תקבלו מהקורס הזה:

 • מחוון התנודתיות IV שלנו- טען אותו ישירות לפלטפורמת המסחר שלך.
 • 9 האסטרטגיות המובילות בהן אנו משתמשים כדי להרוויח מהודעת הרווח של מניה.
 • הדרך הקלה ביותר לבנק רווחים מהירים תוך פחות מ -24 שעות
 • כיצד לנצל את הרחבת התנודתיות לפני הרווח
 • כיצד לנצל את התרסקות התנודתיות לאחר הרווחים
 • למד באילו אסטרטגיות להשתמש לפני, במהלך ואחרי שמניה מכריזה על רווחים
 • למד להשתמש בבסטסטר לבחירת האסטרטגיות הטובות ביותר לסחור במניות שונות
 • כיצד ליצור רשימת צפייה ולסרוק את המניות הטובות ביותר לסחור ברווחים

מבוא

1
מבוא
4 דקות
2
מדוע אנו סוחרים סביב הדוחות כספיים
7 דקות
3
חוקים לכניסה
1 דקות
4
סורק דוחות ב TOS
4 דקות

מסחר

1
STRADDLE MS
5 דקות
2
STRADDLE ORCL
2 דקות
3
TCOM
2 דקות
4
KR
2 דקות
5
מכירה של ORCL
8 דקות
6
מכירה של MU
4 דקות
7
מכירה של MSקנייה של BAC
10 דקות
8
תמונת מצב אחרי נפילה של השוק
2 דקות
9
חזרה על חישוב דלתא
3 דקות
10
מימוש KR ומכירת TCOM
2 דקות
11
הוספת פוזיציות
9 דקות
12
הוספת פוזיציות נוספות
2 דקות
13
מבט על התיק
3 דקות
14
מימוש MU
3 דקות
15
תמונת מצב
8 דקות
16
מימוש BX ו C
3 דקות
17
מימוש AAL ו COP
5 דקות
18
מה ההבדל iv percentile vs iv rank
12 דקות
19
סיום קורס
4 דקות
זה לא משנה אם אתה סוחר מתחיל או סוחר כבר הרבה שנים, תמיד יש מה ללמוד. גם אם אתה סוחר כבר הרבה שנים, כנראה שאתה סוחר רק בתחום אחד, לדוגמה, מניות או חוזים. אבל בשוק ההון יש עוד הרבה תחומים כמו אופציות, מטח, איגרות חוב. וגם אם אתה רוצה להמשיך לסחור במניות, זה בסדר, אתה יכול לשכלל את היכולת שלך ולעבור למסחר אלגוריתמי.
אנחנו מלמדים את הסטודנטים שלנו לסחור באמצעות מערכות אשר ניתנות להורדה בחינם ואשר ניתן ללמוד ולבצע בהם סימולציות מסחר לצורך אימון. אולם, אם אתם ממשיכים למסחר בכסף אמיתי יהיו לכם עלויות נוספות אשר תשלמו לקבלת מידע בזמן אמת. ברוב המקרים, אם תפתחו חשבון מסחר, תהיה לכם עלות מינימלית לקבלת נתונים.
כן, אם אתם רוכשים מנוי לכל החיים תהיה לכם אפשרות לראות את כל הקורסים שלנו ואת כל הקורסים שנפיץ בעתיד. בנוסף, תהיה לכם גם גישה לאינדיקטורים ייחודיים שאנחנו מפתחים ואסטרטגיות למסחר אוטומטי.
אנחנו מלמדים לסחור בכסף אמיתי ברוב הקורסים. בקורסים של ניהול פוזיציות והלכה למעשה יש דוגמאות ממסחר בכסף אמיתי. אולם בדוגמאות שאנו מסבירים בצורה טכנית כיצד לבצע כניסה ומיד לאחר מכן יציאה מפוזיציות לשם הדגמה אנו מבצעים זאת בחשבון מדומה.
הרבה, הרבה מאוד. אנחנו לא סתם עוד מרצה לשוק ההון שמעולם לא עבד בגוף פיננסי. אנחנו עבדנו בגופים פיננסים הרבה מאוד שנים ומכירים את אופן קבלת ההחלטות של הגופים המוסדיים אשר הם המנוע של שוק ההון. אנחנו גם מכירים את הצד השני של המסחר שהוא הבק-אופיס ולא רק את ה Front Office. יש לנו ידע באפיון תהליכים מורכבים, בניית מערכות מסחר, ניהול בסיסי נתונים פיננסי וידע רב במערכות מסחר מתקדמות כגון בלומברג ורוייטרס. האם יש קורסים חינם?
כן, יש הרבה קורסים בחינם יש הרבה קורסים מקוצרים, ויש הרבה חלקים מקורסים גדולים אשר ניתנים בחינם מומלץ להיות מנוי אתם יכולים לרכוש כל קורס בנפרד, אולם, מומלץ לרכוש מנוי אשר נותן לכם גישה לכל הקורסים שלנו ללא הגבלה.
באופציות אנחנו מלמדים לסחור במערכת שנקראת think or swim שלדעתנו אחד המערכות המובילות בעולם למסחר באופציות, אבל כמובן שאתם יכולים להשתמש במערכות אחרות של ברוקרים אחרים כי אנחנו מלמדים קונספט ואת הקונספט הזה אפשר לקחת לתוכנה אחרת ולסחור שם באותה מידה וליישם שם את הטכניקות שאנחנו מלמדים.
תכנית מסחר באופציות היא מאוד מורכבת וצריך לעבוד לפי שלבים, לכן אנחנו בנינו תכנית מסודרת לסוחרים מתחילים אשר מתחילים לי מיסודות המסחר ואז מתקדמים לאסטרטגיות וכמובן הלכה למעשה. גם אם אתם סוחרים מקצועיים באופציות, אתם יכולים ללמוד דברים חדשים, כי אנחנו משלבים טכניקות חדשות של ניהול תיקים בתוך הקורסים שלנו וזה משהו חדשני ויתכן שלא הכרתם לפני זה וכמובן יכול לעזור לכם להיות רווחיים יותר.
תכנית מסחר באופציות היא מאוד מורכבת וצריך לעבוד לפי שלבים, לכן אנחנו בנינו תכנית מסודרת לסוחרים מתחילים אשר מתחילים לי מיסודות המסחר ואז מתקדמים לאסטרטגיות וכמובן הלכה למעשה. גם אם אתם סוחרים מקצועיים באופציות, אתם יכולים ללמוד דברים חדשים, כי אנחנו משלבים טכניקות חדשות של ניהול תיקים בתוך הקורסים שלנו וזה משהו חדשני ויתכן שלא הכרתם לפני זה וכמובן יכול לעזור לכם להיות רווחיים יותר.

הסבר כללי על הקורס, מערכות ושימוש בנתונים

— 01 ינואר 2021

 • בקורס זה מתבצעות הדגמות במערכת Thinkorswim
 • בקורס זה מתבצעות דוגמאות גם בכסף אמיתי וגם בכסף מדומה
 • לצורך הדגמה אין לראות בפעולות אלו המלצה לרכישה של אסטרטגיות, מסחר בשוק ההון הוא מסוכן ולכן צריך לראות את דף סיכוני מסחר לפני שסוחרים בכסף אמיתי
 • קורס זה הוא חלק ראשון מתוך מספר חלקים, צריך לראות את כל חלקי הקורסים על מנת להבין טוב את תחום המסחר.
 • רכישת חבילת קורסים הדרך המשתלמת ביותר ללמוד במרכז ללימודי שוק ההון, לרכוש חבילה של קורסים, או לרכוש את כל הקורסים במחיר מוזל לכל החיים


היה הראשון להוסיף חוות דעת.

בבקשה, התחבר כדי להשאיר חוות דעת
אופציות ודוחות כספיים
מחיר:
₪500 ₪250