הוסף לרשימת משאלות

מהם היווניות?
“היווניות” הוא מונח המשמש בשוק האופציות לתיאור ממדי הסיכון השונים הכרוכים בנקיטת עמדת אופציות. משתנים אלה נקראים היווניות מכיוון שהם קשורים בדרך כלל לסמלים יוונים. כל משתנה סיכון הוא תוצאה של הנחה או קשר לא מושלם של האופציה למשתנה בסיסי אחר. סוחרים משתמשים בערכי היווניות השונים, כגון דלתא, תטא ואחרים, כדי להעריך את סיכוני האופציות ולנהל תיקי אופציות.

“היווניות” הוא מונח המשמש בשוק האופציות לתיאור ממדי הסיכון השונים הכרוכים בנקיטת עמדת אופציות.

 

יסודות היווניות

היווניות מקיפים משתנים רבים. אלה כוללים דלתא, תטא, גמא, וגה ורו, בין היתר. לכל אחד מהמשתנים / היוונים הללו מספר המשויך אליו, ומספר זה אומר לסוחרים משהו על אופן תנועת האופציה או על הסיכון הכרוך באפשרות זו. היוונים העיקריים (דלתא, וגה, תטא, גמא ורו) מחושבים כל אחד כנגזרת חלקית ראשונה של מודל תמחור האופציות (למשל, מודל בלאק-שולס).

המספר או הערך המשויך ליוונית משתנים לאורך זמן. לכן, סוחרי אופציות מתוחכמים עשויים לחשב את הערכים הללו מדי יום בכדי להעריך שינויים אשר עשויים להשפיע על עמדותיהם או תחזיתם, או כדי לבדוק אם יש צורך לאזן מחדש את תיקם.

היווניות וקונה אופציית Call

1
מה נלמד בקורס הזה
3 דקות
2
השפעת דלתא על קונה אופציית Call
5 דקות
3
השפעת הזמן על קונה אופציית Call
4 דקות
4
השפעת התנודתיות על קונה אופציית Call
4 דקות
5
השפעת היווניות על אופציית Call
6 דקות

היווניות ומוכר אופציית Call

1
השפעת דלתא על מוכר אופציית Call
7 דקות
2
השפעת הזמן על מוכר אופציית Call
4 דקות
3
השפעת התנודתיות על מוכר אופציית Call
8 דקות

היווניות וקונה אופציית Put

1
השפעת דלתא על קונה אופציית Put
6 דקות
2
השפעת הזמן על קונה אופציית Put
4 דקות
3
השפעת התנודתיות על קונה אופציית Put
4 דקות

היווניות ומוכר אופציית Put

1
השפעת דלתא על מוכר אופציית Put
8 דקות
2
השפעת הזמן על מוכר אופציית Put
6 דקות
3
השפעת התנודתיות על מוכר אופציית Put
4 דקות

היווניות ותיק אופציות

1
השפעת דלתא על תיק אופציות⁩
11 דקות
2
השפעת הזמן על תיק אופציות⁩
7 דקות
3
השפעת התנודתיות על תיק אופציות⁩
9 דקות

להמשיך לחלק 12 - אסטרטגיית מרווח אופציות Spread

1
להמשיך לחלק 12 – אסטרטגיית מרווח אופציות Spread
3 דקות
זה לא משנה אם אתה סוחר מתחיל או סוחר כבר הרבה שנים, תמיד יש מה ללמוד. גם אם אתה סוחר כבר הרבה שנים, כנראה שאתה סוחר רק בתחום אחד, לדוגמה, מניות או חוזים. אבל בשוק ההון יש עוד הרבה תחומים כמו אופציות, מטח, איגרות חוב. וגם אם אתה רוצה להמשיך לסחור במניות, זה בסדר, אתה יכול לשכלל את היכולת שלך ולעבור למסחר אלגוריתמי.
אנחנו מלמדים את הסטודנטים שלנו לסחור באמצעות מערכות אשר ניתנות להורדה בחינם ואשר ניתן ללמוד ולבצע בהם סימולציות מסחר לצורך אימון. אולם, אם אתם ממשיכים למסחר בכסף אמיתי יהיו לכם עלויות נוספות אשר תשלמו לקבלת מידע בזמן אמת. ברוב המקרים, אם תפתחו חשבון מסחר, תהיה לכם עלות מינימלית לקבלת נתונים.
כן, אם אתם רוכשים מנוי לכל החיים תהיה לכם אפשרות לראות את כל הקורסים שלנו ואת כל הקורסים שנפיץ בעתיד. בנוסף, תהיה לכם גם גישה לאינדיקטורים ייחודיים שאנחנו מפתחים ואסטרטגיות למסחר אוטומטי.
אנחנו מלמדים לסחור בכסף אמיתי ברוב הקורסים. בקורסים של ניהול פוזיציות והלכה למעשה יש דוגמאות ממסחר בכסף אמיתי. אולם בדוגמאות שאנו מסבירים בצורה טכנית כיצד לבצע כניסה ומיד לאחר מכן יציאה מפוזיציות לשם הדגמה אנו מבצעים זאת בחשבון מדומה.
הרבה, הרבה מאוד. אנחנו לא סתם עוד מרצה לשוק ההון שמעולם לא עבד בגוף פיננסי. אנחנו עבדנו בגופים פיננסים הרבה מאוד שנים ומכירים את אופן קבלת ההחלטות של הגופים המוסדיים אשר הם המנוע של שוק ההון. אנחנו גם מכירים את הצד השני של המסחר שהוא הבק-אופיס ולא רק את ה Front Office. יש לנו ידע באפיון תהליכים מורכבים, בניית מערכות מסחר, ניהול בסיסי נתונים פיננסי וידע רב במערכות מסחר מתקדמות כגון בלומברג ורוייטרס. האם יש קורסים חינם?
כן, יש הרבה קורסים בחינם יש הרבה קורסים מקוצרים, ויש הרבה חלקים מקורסים גדולים אשר ניתנים בחינם מומלץ להיות מנוי אתם יכולים לרכוש כל קורס בנפרד, אולם, מומלץ לרכוש מנוי אשר נותן לכם גישה לכל הקורסים שלנו ללא הגבלה.
באופציות אנחנו מלמדים לסחור במערכת שנקראת think or swim שלדעתנו אחד המערכות המובילות בעולם למסחר באופציות, אבל כמובן שאתם יכולים להשתמש במערכות אחרות של ברוקרים אחרים כי אנחנו מלמדים קונספט ואת הקונספט הזה אפשר לקחת לתוכנה אחרת ולסחור שם באותה מידה וליישם שם את הטכניקות שאנחנו מלמדים.
תכנית מסחר באופציות היא מאוד מורכבת וצריך לעבוד לפי שלבים, לכן אנחנו בנינו תכנית מסודרת לסוחרים מתחילים אשר מתחילים לי מיסודות המסחר ואז מתקדמים לאסטרטגיות וכמובן הלכה למעשה. גם אם אתם סוחרים מקצועיים באופציות, אתם יכולים ללמוד דברים חדשים, כי אנחנו משלבים טכניקות חדשות של ניהול תיקים בתוך הקורסים שלנו וזה משהו חדשני ויתכן שלא הכרתם לפני זה וכמובן יכול לעזור לכם להיות רווחיים יותר.
תכנית מסחר באופציות היא מאוד מורכבת וצריך לעבוד לפי שלבים, לכן אנחנו בנינו תכנית מסודרת לסוחרים מתחילים אשר מתחילים לי מיסודות המסחר ואז מתקדמים לאסטרטגיות וכמובן הלכה למעשה. גם אם אתם סוחרים מקצועיים באופציות, אתם יכולים ללמוד דברים חדשים, כי אנחנו משלבים טכניקות חדשות של ניהול תיקים בתוך הקורסים שלנו וזה משהו חדשני ויתכן שלא הכרתם לפני זה וכמובן יכול לעזור לכם להיות רווחיים יותר.

הסבר כללי על הקורס, מערכות ושימוש בנתונים

— 01 ינואר 2022

  • לחץ כאן למדריך אסטרטגיות
  • אינדיקטורים באופציות לחץ כאן
  • בקורס זה מתבצעות הדגמות במערכת Thinkorswim
  • בקורס זה מתבצעות דוגמאות גם בכסף אמיתי וגם בכסף מדומה
  • לצורך הדגמה אין לראות בפעולות אלו המלצה לרכישה של אסטרטגיות, מסחר בשוק ההון הוא מסוכן ולכן צריך לראות את דף סיכוני מסחר לפני שסוחרים בכסף אמיתי
  • קורס זה הוא חלק ראשון מתוך מספר חלקים, צריך לראות את כל חלקי הקורסים על מנת להבין טוב את תחום המסחר.
  • רכישת חבילת קורסים הדרך המשתלמת ביותר ללמוד במרכז ללימודי שוק ההון, לרכוש חבילה של קורסים, או לרכוש את כל הקורסים במחיר מוזל לכל החיים


היה הראשון להוסיף חוות דעת.

בבקשה, התחבר כדי להשאיר חוות דעת
אופציות חלק 12 – היווניות בפעולה
מחיר:
₪500 ₪250