הוסף לרשימת משאלות

אופציות שבועיות Weekly

בקורס זה אנו מספקים צעד אחר צעד פרטים כיצד לסחור בשתי האסטרטגיות המובילות שלנו להכנסה שבועית. אסטרטגיות אלה עובדות עבור אלה שיש להם חשבונות קטנים או גדולים.

אנו מספקים גם את 3 הסמלים הרווחיים ביותר לסחר, וכיצד להפחית את המסים על רווחי המסחר שלך ביותר מ- 50%

מה תלמד
כיצד אנו מבצעים באופן שגרתי מעל 40% החזר ROI בפחות משבעה ימים
שתי האסטרטגיות המובילות לשימוש לייצור הכנסה שבועית
3 סמלים רווחיים ביותר לסחר בהכנסה שבועית
קריטריוני כניסה ויציאה מדויקים כדי למקסם את הרווחים ולמזער את הסיכון
הדרך הטובה ביותר לסחור בחשבון קטן לצורך הכנסה שבועית
כיצד להפחית את המסים על רווחי המסחר שלך ביותר מ- 50%
האם יש דרישות קורס או דרישות קדם?
סטודנטים חייבים להשלים את הקורס החינמי – “אפשרויות מסחר להחזר עקבי: יסודות האופציות” לפני שהם מתחילים בקורס זה
אין צורך בניסיון מסחר קודם
למי מיועד הקורס הזה:
אלו שרוצים להשתלט על הכספים שלהם
מי שרוצה להפסיק לשלם שכר טרחה מגוחך ל”יועצים פיננסיים ”
אלו שרוצים להרוויח כסף נוסף מדי חודש כדי להשלים את הכנסתם
מי שרוצה להרוויח מלא מן המסחר

מה לומדים

1
מבוא
3 דקות
2
ברוקר ומערכת מסחר
4 דקות
3
מדוע לסחור באופציות שבועיות?
6 דקות
4
שלושת הסימבולים המובילים להכנסה שבועית
5 דקות

אסטרטגיות למסחר באופציות שבועיות

1
אסטרטגיה מספר 1- הכנסה שבועית איירון קונדור⁩
5 דקות
2
האסטרטגיה במערכת⁩- איירון קונדור⁩
10 דקות
3
אסטרטגיה שנייה double diagonal
5 דקות
4
אסטרטגיה שנייה double diagonal במערכת
10 דקות

המשך

1
ניהול סיכונים
7 דקות
2
מסחר בחלקים קטנים
3 דקות
3
איך הקזינו מרוויח כסף
4 דקות

מסחר באסטרטגיות

1
פתיחת פוזיציה
12 דקות
2
תמונת מצב
5 דקות
3
סגירת פוזיציה
6 דקות
4
סיכום
4 דקות
זה לא משנה אם אתה סוחר מתחיל או סוחר כבר הרבה שנים, תמיד יש מה ללמוד. גם אם אתה סוחר כבר הרבה שנים, כנראה שאתה סוחר רק בתחום אחד, לדוגמה, מניות או חוזים. אבל בשוק ההון יש עוד הרבה תחומים כמו אופציות, מטח, איגרות חוב. וגם אם אתה רוצה להמשיך לסחור במניות, זה בסדר, אתה יכול לשכלל את היכולת שלך ולעבור למסחר אלגוריתמי.
אנחנו מלמדים את הסטודנטים שלנו לסחור באמצעות מערכות אשר ניתנות להורדה בחינם ואשר ניתן ללמוד ולבצע בהם סימולציות מסחר לצורך אימון. אולם, אם אתם ממשיכים למסחר בכסף אמיתי יהיו לכם עלויות נוספות אשר תשלמו לקבלת מידע בזמן אמת. ברוב המקרים, אם תפתחו חשבון מסחר, תהיה לכם עלות מינימלית לקבלת נתונים.
כן, אם אתם רוכשים מנוי לכל החיים תהיה לכם אפשרות לראות את כל הקורסים שלנו ואת כל הקורסים שנפיץ בעתיד. בנוסף, תהיה לכם גם גישה לאינדיקטורים ייחודיים שאנחנו מפתחים ואסטרטגיות למסחר אוטומטי.
אנחנו מלמדים לסחור בכסף אמיתי ברוב הקורסים. בקורסים של ניהול פוזיציות והלכה למעשה יש דוגמאות ממסחר בכסף אמיתי. אולם בדוגמאות שאנו מסבירים בצורה טכנית כיצד לבצע כניסה ומיד לאחר מכן יציאה מפוזיציות לשם הדגמה אנו מבצעים זאת בחשבון מדומה.
הרבה, הרבה מאוד. אנחנו לא סתם עוד מרצה לשוק ההון שמעולם לא עבד בגוף פיננסי. אנחנו עבדנו בגופים פיננסים הרבה מאוד שנים ומכירים את אופן קבלת ההחלטות של הגופים המוסדיים אשר הם המנוע של שוק ההון. אנחנו גם מכירים את הצד השני של המסחר שהוא הבק-אופיס ולא רק את ה Front Office. יש לנו ידע באפיון תהליכים מורכבים, בניית מערכות מסחר, ניהול בסיסי נתונים פיננסי וידע רב במערכות מסחר מתקדמות כגון בלומברג ורוייטרס. האם יש קורסים חינם?
כן, יש הרבה קורסים בחינם יש הרבה קורסים מקוצרים, ויש הרבה חלקים מקורסים גדולים אשר ניתנים בחינם מומלץ להיות מנוי אתם יכולים לרכוש כל קורס בנפרד, אולם, מומלץ לרכוש מנוי אשר נותן לכם גישה לכל הקורסים שלנו ללא הגבלה.
באופציות אנחנו מלמדים לסחור במערכת שנקראת think or swim שלדעתנו אחד המערכות המובילות בעולם למסחר באופציות, אבל כמובן שאתם יכולים להשתמש במערכות אחרות של ברוקרים אחרים כי אנחנו מלמדים קונספט ואת הקונספט הזה אפשר לקחת לתוכנה אחרת ולסחור שם באותה מידה וליישם שם את הטכניקות שאנחנו מלמדים.
תכנית מסחר באופציות היא מאוד מורכבת וצריך לעבוד לפי שלבים, לכן אנחנו בנינו תכנית מסודרת לסוחרים מתחילים אשר מתחילים לי מיסודות המסחר ואז מתקדמים לאסטרטגיות וכמובן הלכה למעשה. גם אם אתם סוחרים מקצועיים באופציות, אתם יכולים ללמוד דברים חדשים, כי אנחנו משלבים טכניקות חדשות של ניהול תיקים בתוך הקורסים שלנו וזה משהו חדשני ויתכן שלא הכרתם לפני זה וכמובן יכול לעזור לכם להיות רווחיים יותר.
תכנית מסחר באופציות היא מאוד מורכבת וצריך לעבוד לפי שלבים, לכן אנחנו בנינו תכנית מסודרת לסוחרים מתחילים אשר מתחילים לי מיסודות המסחר ואז מתקדמים לאסטרטגיות וכמובן הלכה למעשה. גם אם אתם סוחרים מקצועיים באופציות, אתם יכולים ללמוד דברים חדשים, כי אנחנו משלבים טכניקות חדשות של ניהול תיקים בתוך הקורסים שלנו וזה משהו חדשני ויתכן שלא הכרתם לפני זה וכמובן יכול לעזור לכם להיות רווחיים יותר.

הסבר כללי על הקורס, מערכות ושימוש בנתונים

— 01 ינואר 2022

  • לחץ כאן למדריך אסטרטגיות
  • אינדיקטורים באופציות לחץ כאן
  • בקורס זה מתבצעות הדגמות במערכת Thinkorswim
  • בקורס זה מתבצעות דוגמאות גם בכסף אמיתי וגם בכסף מדומה
  • לצורך הדגמה אין לראות בפעולות אלו המלצה לרכישה של אסטרטגיות, מסחר בשוק ההון הוא מסוכן ולכן צריך לראות את דף סיכוני מסחר לפני שסוחרים בכסף אמיתי
  • קורס זה הוא חלק ראשון מתוך מספר חלקים, צריך לראות את כל חלקי הקורסים על מנת להבין טוב את תחום המסחר.
  • רכישת חבילת קורסים הדרך המשתלמת ביותר ללמוד במרכז ללימודי שוק ההון, לרכוש חבילה של קורסים, או לרכוש את כל הקורסים במחיר מוזל לכל החיים


היה הראשון להוסיף חוות דעת.

בבקשה, התחבר כדי להשאיר חוות דעת
אופציות שבועיות Weekly
מחיר:
₪500 ₪250