הוסף לרשימת משאלות

אסטרטגיית Covered Calls חלק ב

החלק השני באסטרטגיית

מה נלמד בחלק הזה:

 • איך יוצרים COVERED CALLS
 • תרחישים בנכס הבסיס
 • השפעת היווניות על האסטרטגיה
 • קניה בפקודה אחת
 • המניות הטובות כרגע ל Covered Calls
 • ביצוע Covered Put
 • כיוון נכס הבסיס

צרו תזרים מזומנים קבוע על כל נכס בסיס שאותו אתם קונים.

רוב המשקיעים קונים מניות, מחזיקים אותן לטווח הארוך ומתפללים שהן יעלו. בטווח הארוך, משקיעים המשתמשים באסטרטגיה זו אינם רואים עליות משמעותיות בחשבון שלהם לפרקי זמן ארוכים. זה יותר כמו רכבת הרים שעולה ויורדת ללא הרף, ובדרך כלל מתייצבת חזרה איפשהו באמצע.
בעזרת אסטרטגיית Covered Calls: אתה מגביר את תזרים המזומנים שלך!” תלמד כיצד להיכנס במהירות ובקלות לשוק האופציות כדי להתחיל לבצע תזרים מזומנים על ההשקעות הנוכחיות והעתידיות שלך. עם מתודולוגיית קנייה והחזקה סטנדרטית, המשקיעים חייבים להמתין כדי ליהנות מהחזרים על ההשקעות שלהם (אם הם מקבלים בכלל). כשאתה מנצל את הכוח של השקעה באופציות, אתה יוצר תזרים מזומנים באופן עצמאי דיבידנד חודשי. אסטרטגיית Covered Calls מאפשרת למשקיע להרוויח פרמיה על מניות שכבר בבעלותף תוך הנאה מכל הערכה של מניות!
הצטרפו אלי ותראו מה פספסתם. אסטרטגיית Covered Calls קלות ללמידה, קלות לביצוע ויכולות להיות ההבדל בין רווחיות לקיפאון בחשבונך.

האסטרטגיה, אשר כוללת החזקת תיק מניות בלונג ובמקביל כתיבת אופציות מתאימה למשקיעים אשר צופים בטווח הקצר דשדוש או ירידה קלה במחיר המניה או מניות המדד אותם הם מחזיקים. הסכום הכספי (הפרמיה) המתקבל מכתיבת האופציה מקטין את ההפסד במידה שחלה ירידה במחיר נכס הבסיס.

מה שהופך את קורס המסחר Covered Calls לשונה הוא שאנחנו לוקחים אותו צעד אחר צעד, נראה לך במפורש מה עושים כדי לייצר הכנסה באופן קבוע על כל נכס בסיס. ההתמקדות, בראש ובראשונה, היא בפשטות ובהירות.

אנו מתחילים בהסברים ברורים של אופציית CALL  ודוגמאות לCovered Calls, המציגות כל שלב בדרך, ולאחר מכן עוברים לפריסה שלב אחר שלב כיצד היינו מבצעים למעשה את האסטרטגיה.

מה לומדים?

 • מהן Covered Calls
 • כיצד פועלות Covered Calls בפועל וסוג ההחזרים שניתן לייצר באמצעות האסטרטגיה
 • תהליך החשיבה כאשר מבצעים Covered Calls
 • איך בוחרים נכס בסיס
 • איך מבצעים Covered Puts
 • יתרונות וחסרונות של האסטרטגיה
 • טיפים להשקעה בעת שימוש ב Covered Calls

כידוע, מחיר המניה העתידי של כל חברה שאנו רוצים להשקיע בה יכול ללכת רק בחמש דרכים שונות:

 • פחות או יותר שטוח
 • קצת למעלה
 • קצת למטה
 • עלייה משמעותית
 • ירידה משמעותית

השקעה באסטרטגיית Covered Calls מאפשרת לנו להרוויח בארבע מתוך חמש התוצאות הללו.

למי מיועד הקורס הזה:

סוחרי מניות ואופציות המחפשים אסטרטגיית מסחר יעילה וחזקה באופציות ליצירת הכנסה ריאלית קבועה באמצעות אסטרטגיית Covered Calls
משקיעים המעוניינים באפשרויות שימוש באסטרטגיית Covered Calls לרווח מנכסים שכבר מוחזקים בתיק ההשקעות
קורס המשך לצבירת ידע – מסחר באופציות

איך יוצרים Covered Calls

1
נכס בסיס ליצירת Coverd Call
3 דקות
2
קניה של 100 מניות או ETF
4 דקות
3
מכירה של אופציית Call ליצירת Covered Calls
9 דקות
4
מכירה של אופציית Call ליצירת Covered Calls המשך
5
סיכום יצירת Covered Calls
3 דקות
6
קניה בפקודה אחת
4 דקות
7
דוגמא ל Covered Calls על WMT
7 דקות
8
השפעת היווניות על האסטרטגיה
5 דקות
9
המניות הטובות כרגע ל Covered Calls
3 דקות
10
תרחיש 1 WMT עולה למעלה
9 דקות
11
תרחיש 2 WMT נשארת במקום
2 דקות
12
תרחיש 3 WMT יורדת למטה
2 דקות
13
סגירת פוזיציה – קנייה של אופציית Call ונישאר עם המניה
10 דקות
14
סיכום חלק איך יוצרים Covered Calls
3 דקות

ביצוע Covered Put

1
מה לומדים בחלק הזה ביצוע Covered Put
2 דקות
2
מה זה Covered Put
8 דקות
3
היווניות ו Covered Put
6 דקות
4
סיכום חלק ביצוע Covered Put
1 דקות

כיוון נכס הבסיס

1
מה לומדים בחלק הזה – כיוון נכס הבסיס
1 דקות
2
על איזה נכסים אפשר לבצע Covered Calls
5 דקות
3
למה Covered Calls על SPY
4 דקות
4
שילוב טכני של מתנדים
5 דקות
5
האם ניתוח טכני עובד
2 דקות
6
אלגו לכיוון נכס הבסיס parabolic sar
10 דקות
7
שילוב טכני אינדיקטורים ב NT8
10 דקות

סיכום

1
להחזיק בנכס הבסיס לתקופה ארוכה
3 דקות
2
נכס בסיס בלונג ואופציית PUT
5 דקות
3
למכור CALL כל שבוע
4 דקות
4
סיכום
3 דקות
זה לא משנה אם אתה סוחר מתחיל או סוחר כבר הרבה שנים, תמיד יש מה ללמוד. גם אם אתה סוחר כבר הרבה שנים, כנראה שאתה סוחר רק בתחום אחד, לדוגמה, מניות או חוזים. אבל בשוק ההון יש עוד הרבה תחומים כמו אופציות, מטח, איגרות חוב. וגם אם אתה רוצה להמשיך לסחור במניות, זה בסדר, אתה יכול לשכלל את היכולת שלך ולעבור למסחר אלגוריתמי.
אנחנו מלמדים את הסטודנטים שלנו לסחור באמצעות מערכות אשר ניתנות להורדה בחינם ואשר ניתן ללמוד ולבצע בהם סימולציות מסחר לצורך אימון. אולם, אם אתם ממשיכים למסחר בכסף אמיתי יהיו לכם עלויות נוספות אשר תשלמו לקבלת מידע בזמן אמת. ברוב המקרים, אם תפתחו חשבון מסחר, תהיה לכם עלות מינימלית לקבלת נתונים.
כן, אם אתם רוכשים מנוי לכל החיים תהיה לכם אפשרות לראות את כל הקורסים שלנו ואת כל הקורסים שנפיץ בעתיד. בנוסף, תהיה לכם גם גישה לאינדיקטורים ייחודיים שאנחנו מפתחים ואסטרטגיות למסחר אוטומטי.
אנחנו מלמדים לסחור בכסף אמיתי ברוב הקורסים. בקורסים של ניהול פוזיציות והלכה למעשה יש דוגמאות ממסחר בכסף אמיתי. אולם בדוגמאות שאנו מסבירים בצורה טכנית כיצד לבצע כניסה ומיד לאחר מכן יציאה מפוזיציות לשם הדגמה אנו מבצעים זאת בחשבון מדומה.
הרבה, הרבה מאוד. אנחנו לא סתם עוד מרצה לשוק ההון שמעולם לא עבד בגוף פיננסי. אנחנו עבדנו בגופים פיננסים הרבה מאוד שנים ומכירים את אופן קבלת ההחלטות של הגופים המוסדיים אשר הם המנוע של שוק ההון. אנחנו גם מכירים את הצד השני של המסחר שהוא הבק-אופיס ולא רק את ה Front Office. יש לנו ידע באפיון תהליכים מורכבים, בניית מערכות מסחר, ניהול בסיסי נתונים פיננסי וידע רב במערכות מסחר מתקדמות כגון בלומברג ורוייטרס. האם יש קורסים חינם?
כן, יש הרבה קורסים בחינם יש הרבה קורסים מקוצרים, ויש הרבה חלקים מקורסים גדולים אשר ניתנים בחינם מומלץ להיות מנוי אתם יכולים לרכוש כל קורס בנפרד, אולם, מומלץ לרכוש מנוי אשר נותן לכם גישה לכל הקורסים שלנו ללא הגבלה.
באופציות אנחנו מלמדים לסחור במערכת שנקראת think or swim שלדעתנו אחד המערכות המובילות בעולם למסחר באופציות, אבל כמובן שאתם יכולים להשתמש במערכות אחרות של ברוקרים אחרים כי אנחנו מלמדים קונספט ואת הקונספט הזה אפשר לקחת לתוכנה אחרת ולסחור שם באותה מידה וליישם שם את הטכניקות שאנחנו מלמדים.
תכנית מסחר באופציות היא מאוד מורכבת וצריך לעבוד לפי שלבים, לכן אנחנו בנינו תכנית מסודרת לסוחרים מתחילים אשר מתחילים לי מיסודות המסחר ואז מתקדמים לאסטרטגיות וכמובן הלכה למעשה. גם אם אתם סוחרים מקצועיים באופציות, אתם יכולים ללמוד דברים חדשים, כי אנחנו משלבים טכניקות חדשות של ניהול תיקים בתוך הקורסים שלנו וזה משהו חדשני ויתכן שלא הכרתם לפני זה וכמובן יכול לעזור לכם להיות רווחיים יותר.
תכנית מסחר באופציות היא מאוד מורכבת וצריך לעבוד לפי שלבים, לכן אנחנו בנינו תכנית מסודרת לסוחרים מתחילים אשר מתחילים לי מיסודות המסחר ואז מתקדמים לאסטרטגיות וכמובן הלכה למעשה. גם אם אתם סוחרים מקצועיים באופציות, אתם יכולים ללמוד דברים חדשים, כי אנחנו משלבים טכניקות חדשות של ניהול תיקים בתוך הקורסים שלנו וזה משהו חדשני ויתכן שלא הכרתם לפני זה וכמובן יכול לעזור לכם להיות רווחיים יותר.

הסבר כללי על הקורס, מערכות ושימוש בנתונים

— 01 ינואר 2021

 • בקורס זה מתבצעות הדגמות במערכת Thinkorswim
 • בקורס זה מתבצעות דוגמאות גם בכסף אמיתי וגם בכסף מדומה
 • לצורך הדגמה אין לראות בפעולות אלו המלצה לרכישה של אסטרטגיות, מסחר בשוק ההון הוא מסוכן ולכן צריך לראות את דף סיכוני מסחר לפני שסוחרים בכסף אמיתי
 • קורס זה הוא חלק ראשון מתוך מספר חלקים, צריך לראות את כל חלקי הקורסים על מנת להבין טוב את תחום המסחר.
 • רכישת חבילת קורסים הדרך המשתלמת ביותר ללמוד במרכז ללימודי שוק ההון, לרכוש חבילה של קורסים, או לרכוש את כל הקורסים במחיר מוזל לכל החיים


היה הראשון להוסיף חוות דעת.

בבקשה, התחבר כדי להשאיר חוות דעת
אסטרטגיית Covered Calls חלק ב
מחיר:
₪500 ₪250