הוסף לרשימת משאלות

לסחור באופציות עם מערכת טרייד-סטיישן

ללמוד לסחור באופציות עם מערכת טרייד-סטיישן.

TradeStation – OptionStation Pro

להורדת מערכת

קבל גישה לנתוני שוק מובחרים

קבל נתוני שוק בזמן אמת במהירות וברמת הדיוק והאמינות המירבית, כדי להתריע על שינויים בשוק ברגע שהם מתרחשים.

תקבל נתונים בזמן אמת מהבורסות הגדולות בארה”ב, כמו גם את היכולת לייבא ידנית את נתוני השוק המקומיים והקנייניים שלך.

צור אינדיקטורים ואסטרטגיות משלך

רק TradeStation מציעה את EasyLanguage® – הטכנולוגיה הקניינית שלנו המאפשרת לכל סוחר לבצע back-test  על אסטרטגיות מול מאגר המידע ההיסטורי המסיבי שלנו. ולא תצטרכו להיות גאון מחשבים כדי לעשות זאת – EasyLanguage מיועדת לסוחרים ולא למהנדסים.

השגת הצלחה בשווקים הגלובליים של ימינו מסתכמת בלדעת מה לסחור – ומתי לסחור בזה

בכדי לשלוט בשווקים ובהזדמנויות המסחר המוצלחות, אתה זקוק לכלי ניתוח מעולים. וזו הסיבה שאלפי סוחרים מקצועיים ולא מקצועיים – בארה”ב, אירופה, אמריקה הלטינית, אסיה ובעולם כולו – סומכים על טכנולוגיית TradeStation כדי לבצע את ניתוח השוק המתוחכם ביותר, לזהות הזדמנויות  מסחר ולהישאר צעד אחד לפני השווקים. TradeStation Analytics מאחד את כל כלי ניתוח הפרימיום של TradeStation, נתוני שוק ואפליקציות תוכנה לחבילת  הרשמה אחת כדאית במיוחד.

שרשראות של אופציות

1
היכרות עם מערכת OPTIONSTATION PRO
4 דקות
2
שרשרת של אופציות OPTIONSTATION PRO
6 דקות
3
IV Percentile במערכת
5 דקות
4
אופציה – רגל בודדת
3 דקות
5
מרווח באופציות
3 דקות
6
איירון קונדור
4 דקות

ניהול פוזיציות

1
איך לקנות אופציות
4 דקות
2
איירון
8 דקות
3
טריגר לסגירה
3 דקות

אנליזה באופציות

1
אנליזה של אופציות
4 דקות
2
אנליזה של איירון
7 דקות
3
אנליזה של איירון 2
6 דקות
4
אסטרטגיה באופציות – איירון קונדור
3 דקות
5
יצירת איירון מפוזיציות בודדות
3 דקות
6
הוספת גרף
2 דקות
7
גרף של אופציה
3 דקות

חיפוש אסטרטגיה

1
אסטרטגיה לרווח מקסימלי
6 דקות
2
אסטרטגיה לרווח מקסימלי באופציות
4 דקות
זה לא משנה אם אתה סוחר מתחיל או סוחר כבר הרבה שנים, תמיד יש מה ללמוד. גם אם אתה סוחר כבר הרבה שנים, כנראה שאתה סוחר רק בתחום אחד, לדוגמה, מניות או חוזים. אבל בשוק ההון יש עוד הרבה תחומים כמו אופציות, מטח, איגרות חוב. וגם אם אתה רוצה להמשיך לסחור במניות, זה בסדר, אתה יכול לשכלל את היכולת שלך ולעבור למסחר אלגוריתמי.
אנחנו מלמדים את הסטודנטים שלנו לסחור באמצעות מערכות אשר ניתנות להורדה בחינם ואשר ניתן ללמוד ולבצע בהם סימולציות מסחר לצורך אימון. אולם, אם אתם ממשיכים למסחר בכסף אמיתי יהיו לכם עלויות נוספות אשר תשלמו לקבלת מידע בזמן אמת. ברוב המקרים, אם תפתחו חשבון מסחר, תהיה לכם עלות מינימלית לקבלת נתונים.
כן, אם אתם רוכשים מנוי לכל החיים תהיה לכם אפשרות לראות את כל הקורסים שלנו ואת כל הקורסים שנפיץ בעתיד. בנוסף, תהיה לכם גם גישה לאינדיקטורים ייחודיים שאנחנו מפתחים ואסטרטגיות למסחר אוטומטי.
אנחנו מלמדים לסחור בכסף אמיתי ברוב הקורסים. בקורסים של ניהול פוזיציות והלכה למעשה יש דוגמאות ממסחר בכסף אמיתי. אולם בדוגמאות שאנו מסבירים בצורה טכנית כיצד לבצע כניסה ומיד לאחר מכן יציאה מפוזיציות לשם הדגמה אנו מבצעים זאת בחשבון מדומה.
הרבה, הרבה מאוד. אנחנו לא סתם עוד מרצה לשוק ההון שמעולם לא עבד בגוף פיננסי. אנחנו עבדנו בגופים פיננסים הרבה מאוד שנים ומכירים את אופן קבלת ההחלטות של הגופים המוסדיים אשר הם המנוע של שוק ההון. אנחנו גם מכירים את הצד השני של המסחר שהוא הבק-אופיס ולא רק את ה Front Office. יש לנו ידע באפיון תהליכים מורכבים, בניית מערכות מסחר, ניהול בסיסי נתונים פיננסי וידע רב במערכות מסחר מתקדמות כגון בלומברג ורוייטרס. האם יש קורסים חינם?
כן, יש הרבה קורסים בחינם יש הרבה קורסים מקוצרים, ויש הרבה חלקים מקורסים גדולים אשר ניתנים בחינם מומלץ להיות מנוי אתם יכולים לרכוש כל קורס בנפרד, אולם, מומלץ לרכוש מנוי אשר נותן לכם גישה לכל הקורסים שלנו ללא הגבלה.

הסבר כללי על הקורס, מערכות ושימוש בנתונים

— 01 ינואר 2021


TradeStation - OptionStation Pro

להורדת מערכת

  •  
  • בקורס זה מתבצעות דוגמאות גם בכסף אמיתי וגם בכסף מדומה
  • לצורך הדגמה אין לראות בפעולות אלו המלצה לרכישה של אסטרטגיות, מסחר בשוק ההון הוא מסוכן ולכן צריך לראות את דף סיכוני מסחר לפני שסוחרים בכסף אמיתי
  • קורס זה הוא חלק ראשון מתוך מספר חלקים, צריך לראות את כל חלקי הקורסים על מנת להבין טוב את תחום המסחר.
  • רכישת חבילת קורסים הדרך המשתלמת ביותר ללמוד במרכז ללימודי שוק ההון, לרכוש חבילה של קורסים, או לרכוש את כל הקורסים במחיר מוזל לכל החיים


היה הראשון להוסיף חוות דעת.

בבקשה, התחבר כדי להשאיר חוות דעת
לסחור באופציות עם מערכת טרייד-סטיישן
מחיר:
חינם