אנחנו כאן לעזור

צור קריאה או קבל תשובות מיידיות לשאלות נפוצות

תמיכת צוות

מחקרים מצאו שצפייה בווידיאו מעלה את רמת הקשב והריכוז פי 1.5. אז מה עושים? שמים אוזניות, מנטרלים רעשים אחרים מסביב ומתרכזים במסך. בלי הפרעות ובלי רעשי רקע רמת הריכוז עולה פלאים.

סרטוני הדרכה

כפי שחווית הצפייה בקולנוע שונה מצפיה בסרט בסלון, כך גם צפייה ממוקדת בקורס דיגיטלי מאפשרת לכם 100% תשומת לב לחומר הנלמד. בלי שפספסתם מילה מהמרצה ובלי שמישהו קטע אותו עם שאלה.

תשובות הקהילה

קורסים אונליין מוקלטים בתקופות זמן שונות. לעיתים קורסים המכילים תכנים שעלולים להשתנות, למשל, קורסי הדרכה על תוכנות שמשתנות תדיר, מבצעים השלמת מידע ומביאים שיעורים עדכניים לאחר ביצוע השינויים.

שאלות נפוצות

ריכזנו רשימה של תשובות לשאלות נפוצות.

תכנית מסחר באופציות היא מאוד מורכבת וצריך לעבוד לפי שלבים, לכן אנחנו בנינו תכנית מסודרת לסוחרים מתחילים אשר מתחילים לי מיסודות המסחר ואז מתקדמים לאסטרטגיות וכמובן הלכה למעשה. גם אם אתם סוחרים מקצועיים באופציות, אתם יכולים ללמוד דברים חדשים, כי אנחנו משלבים טכניקות חדשות של ניהול תיקים בתוך הקורסים שלנו וזה משהו חדשני ויתכן שלא הכרתם לפני זה וכמובן יכול לעזור לכם להיות רווחיים יותר.

תכנית מסחר באופציות היא מאוד מורכבת וצריך לעבוד לפי שלבים, לכן אנחנו בנינו תכנית מסודרת לסוחרים מתחילים אשר מתחילים לי מיסודות המסחר ואז מתקדמים לאסטרטגיות וכמובן הלכה למעשה. גם אם אתם סוחרים מקצועיים באופציות, אתם יכולים ללמוד דברים חדשים, כי אנחנו משלבים טכניקות חדשות של ניהול תיקים בתוך הקורסים שלנו וזה משהו חדשני ויתכן שלא הכרתם לפני זה וכמובן יכול לעזור לכם להיות רווחיים יותר.

באופציות אנחנו מלמדים לסחור במערכת שנקראת think or swim שלדעתנו אחד המערכות המובילות בעולם למסחר באופציות, אבל כמובן שאתם יכולים להשתמש במערכות אחרות של ברוקרים אחרים כי אנחנו מלמדים קונספט ואת הקונספט הזה אפשר לקחת לתוכנה אחרת ולסחור שם באותה מידה וליישם שם את הטכניקות שאנחנו מלמדים.

מערכת מסחר לא עולה כסף. צריך לפתוח חשבון ברוקר ולסחור בכסף אמיתי ואין עלות למערכת. גם דמו של מערכת המסחר לא עולה כסף ואפשר כמובן להוריד אותה ולהתנסות בה למסחר באופציות, ככה כמובן אפשר לקבל ניסיון רב לפני שעוברים למסחר בכסף אמיתי.

אם לא סחרתם מעולם בשוק ההון כמובן שיש לנו מסלול שלם של מתחילים. אני ממליץ לכם לעבור במסלול הזה, ללמוד את כל המסלול של המתחילים לפני שאתם ממשיכים למסחר באופציות. אבל זה לא חובה, אתם עדיין יכולים לסחור באופציות גם אם אין לכם שום רקע בשוק ההון.

יש לנו לינק באתר תחת לשונית של אופציות בראש הדף. אפשר כמובן להוריד את המערכת, לפתוח חשבון מדומה ולהתנסות במערכת בחינם. פתיחת החשבון המדומה לוקחת 5 דקות, אפשר כמובן מיד להתחיל לראות נתונים ולסחור, לבצע פקודות ולהתנסות בתוכנה.

זה חובה להתנסות לפני שמתחילים לסחור בכסף אמיתי ולכן אנחנו קודם כל ממליצים להוריד את הדמו של התוכנה מסחר שזה כסף לא אמיתי שמאפשר לבצע פקודות מסחר ולהתנסות בסוגים שונים של פקודות, לצבור ניסיון ולאחר מכן לעבור לכסף אמיתי.

יש לנו ניסיון של 20 שנה במסחר באופציות, כולל אפיון של מערכות מסחר, פיתוח אלגוריתמים במסחר בזמן אמת. עבדנו בבתי תוכנה, בחדרי מסחר, ואנו מכירים את דפוסי הפעולה של הגופים המוסדיים גם מבפנים. ויש לכם הזדמנות ללמוד מאיתנו איך סוחרים הגופים הגדולים.

יש לנו ניסיון רב במסחר, בפיתוח מערכות ואנחנו מכירים הרבה צדדים בשוק ההון. הידע שלנו הוא מקצה לקצה. שיטות המסחר שלנו הם ברמה מאוד מאוד גבוהה, אנחנו מלמדים לסחור לפי שיטות של גופים מוסדיים, אנחנו מלמדים גם בצורה נכונה. חשוב שהחומר יעבור בצורה טובה אליכם וזה מה שאנחנו עושים, אנחנו יודעים להעביר את החומר כך שהחומר יעבור בצורה הטובה ביותר ושתוכלו ליישם אותו בצורה ובדרך הטובה ביותר שיש.

קורסים דיגיטליים הם זולים יותר מקורסים פרונטליים ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לקחת מחירים זולים יותר. גם בגלל שההוצאות הם נמוכות יותר כי החומר כבר מוקלט ומאוחסן במאגרי מידע ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים יותר. ותזכרו גם שאנחנו מתפרנסים בעיקר ממסחר ופיתוח מערכות ולכן הקורסים הם לא הכנסה עיקרית שלנו, לכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים יחסית למתחרים.

יש לנו תארים בשוק ההון עם התמחות במימון ובנקאות וידע רב במתמטיקה פיננסית שזה העתיד של שוק ההון. אנחנו מתעסקים במסחר כבר 20 שנה, עבדנו בבתי השקעות, עבדנו בחדר המסחר, עבדנו באפיון ופיתוח מערכות מסחר, והידע שלנו רב. את תחום האופציות למדנו בארצות הברית שם יש השכלה מקצועית לסוחרי האופציות מה שלא היה בישראל ולכן אנחנו מלמדים את זה גם בישראל ומעבירים לכם את אותה מתודולוגיה שלמדנו בארצות הברית כדי שתוכלו ליישם אותה ותוכלו לסחור באופציות ולהתחרות בשחקנים מקצועיים בתחום הזה.

אפשר גם לסחור ואפשר גם ללמד. נכון שהקורסים שלנו הם זולים, אבל תחשבו שבאים אלפי סטודנטים וקונים מנויים… אז גם מזה אפשר לעשות הרבה מאוד כסף.. ואנחנו עסק רווחי שרוצה להתפרנס ולהרוויח מכמה שיותר מקורות הכנסה ולכן אנחנו מלמדים גם מסחר, כך אפשר להרוויח ממספר מקורות שונים. אנחנו כמובן מתפרנסים גם ממסחר אבל אנחנו גם מאפיינים מערכות, אנחנו מתחזקים מערכות מסחר ומערכות שתומכות מסחר. אנחנו משווקים את נינג’ה טריידר בישראל וגם את seasonalgo שזאת מערכת תוסף למערכות קיימות ולכן מקורות הפרנסה שלנו הם מגוונים.

בשוק ההון אתה תמיד צריך למצוא עוד מקורות להצליח ולהרוויח בהם ולא לישון ולנוח על זרי דפנה. שוק ההון משתנה כל הזמן ואתה צריך כל הזמן להשתנות איתו וחשוב מאוד ומומלץ למי שסוחר במניות להשתמש באופציות גם ככלי גידור והגנה מפני סכנות שיש בשוק המניות וגם כדי למצוא דרכים חלופיות ונוספות להרוויח בהם כסף בצורה עקבית.

אני אהיה גלוי אתכם, לוקח שנה כדי להבין את כל הקונספט וכדי שהחומר ישב טוב בראש. פחות מזה זה בלתי אפשרי להבין את כל המידע הזה שיש באופציות, כי באופציות הדברים מורכבים בהרבה. יש אנליזות יש את היווניות וצריך להבין את החיבור ביניהם כל הזמן וצריך לדעת לנהל תיק השקעות כפורטפוליו אחד גדול ולא לנהל פוזיציה בודדת. ולכן הדברים האלה מורכבים וכדי לשים אותם לוקח זמן. כמובן שאתם יכולים לסחור במשך השנה הזאתי וזה חלק מההתנסות שלכם כדי שהחומר ייקלט בצורה הטובה ביותר.

אם יש לכם שאלות בנוגע לשיעורים בקורסים אפשר בכל שיעור לכתוב שאלות ואנחנו עונים. אפשר גם ליצור קשר איתנו לתאם שיחת טלפון אם דברים לא ברורים ואנחנו נשמח לעזור.

בהחלט אנחנו יכולים לעזור לפתוח חשבון מסחר. המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון הוא ספק משנה של חברת נינג’ה טריידר ואנו עובדים גם עם אינטראקטיב ברוקר וגם עם tdameritrade.com יכולים לעזור לפתוח חשבון באחד משלושת הברוקרים האלה.

אנחנו מלמדים את הקונספט של מסחר באופציות אבל כמובן שאפשר להשתמש במערכות אחרות. מה שאתם צריכים זה פשוט ללמוד את הבסיס ואת הרקע איך סוחרים ואחרי זה בקלות ליישם את הידע ולהשתמש כמובן בתוכנות אחרות.

אנחנו ממליצים להתחיל עם מעט מאוד כסף, אפשר גם להתחיל עם 500 דולר אבל מומלץ להפקיד 2000$ בהתחלה ולסחור אם פוזיציות קטנות מאוד ולהתנסות בכסף קטן לפני שעוברים לכסף הגדול

הקורסים שלנו מלווים בדוגמאות בזמן אמת בחשבון מסחר אמיתי שנפתח לצורכי הקורסים. כמובן שאין לראות את הפעולות שאנו מבצעים כהמלצה כלשהי. מסחר בשוק ההון זה מסוכן. מומלץ תמיד לקרוא את אזהרת המסחר בתחתית העמוד בדף הבית או בכל דף שוב.

אנחנו לא מלמדים בצורה פרונטלית ומהניסיון שלנו אי אפשר להעביר חומר כל כך מורכב ורב כל כך בצורה פרונטלית כי דברים מורכבים וצריך לחזור עליהם שוב ושוב ולכן אופן הלמידה הדיגיטלית הוא הרבה יותר יעיל ואין הגבלה לצפייה בתכנים כך שאתם יכולים לחזור על החומר, ללמוד אם משהו לא היה ברור, לשנן אותו ואז להמשיך קדימה. צריך לזכור שקורסים דיגיטליים הם גם יותר זולים בהרבה מקורס פרונטלי ולכן גם התמחור שלנו הוא זול יותר בהתאם.

אנחנו מתפרנסים ממסחר ופיתוח מערכות שונות ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים. צריך לזכור שאנחנו מלמדים בצורה דיגיטלית. קורסים דיגיטליים הם זולים יותר בהרבה מקורסים פרונטליים שמצריכים הרבה מאמץ כספי, השכרת מקום והוצאות רבות. ושוב אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים, אלה הסכומים שגובים בעולם וזה מה שאנחנו בחרנו גם לעשות.

אין הגבלה לזמן צפייה. הקורסים פתוחים תמיד, כל הזמן, לכל החיים ואתם יכולים לראות אותם שוב ושוב ללא הגבלה. מנויים שלנו יכולים כמובן גם לצפות בקורסים עתידיים ללא הגבלה ולהשתמש בכל האינדיקטורים שאנחנו מעלים לאתר.

כמובן וזה גם מומלץ לרכוש מנוי. רוב מי שלומד אצלנו רוכש מנוי, כי המנוי מאפשר צפייה בכל התכנים ללא הגבלה לכל הקורסים וגם לכל הקורסים שיעלו בהמשך, לכל האינדיקטורים ואסטרטגיות שאנחנו מעלים. תנצלו את ההזדמנות כי המחירים הם זולים ויכולים להעלות בהתאם לביקוש ולכן חשוב להיות מנוי אם אתם רוצים להצליח וללמוד ולהבין שיהיה לכם יותר ידע בשוק ההון.

כבר הגענו לאלפי סטודנטים רשומים ואנחנו מלמדים גם ב UDEMY שם יש לנו מאות סטודנטים רשומים ואפשר לראות את הדירוג של הקורסים שלנו באופן יסודי וכמו כן גם אפשר לקרוא ביקורת

אנחנו מלמדים בקורסים דיגיטליים בעולם. אפשר לראות את הקורסים שלנו ב UDEMY וכמו כן באתרים נוספים בעולם שם אנחנו מלמדים באנגלית.

המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון (TRADE2) ללמוד לסחור בשוק ההון מהבית

חלק ראשון:

נדבר על – היתרון של קורסים דיגיטליים

המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון (TRADE2) מלמד “קורסים אונליין” בשוק ההון, הקורסים מוקלטים מראש וניתנים לצפייה באמצעות רשת האינטרנט. מדובר בקורסים מלאים ומפורטים המכילים מספר רב של שיעורים ובעלי תכנים עשירים המספקים תכולת ידע זהה לזו המועברת בקורסים פרונטליים ואף יותר.

לפני שנדבר על הקורסים שאפשר ללמוד במרכז הישראלי ללימודי שוק ההון בואו נראה את היתרונות שיש בקורסים דיגיטליים

ניתן לצפות בכל זמן

קורסים אונליין זמינים עבורכם לצפייה 24x7. אם בעבר נאלצתם לוותר על קורס רק כי הוא מועבר בשעות הבוקר בזמן שאתם בעבודה, היום כבר אין צורך לוותר. גם אם השעות של הקורס הפרונטלי התאימו לכם, אבל ביום מסוים נאלצתם להיעדר מהשיעור ולפספס אותו, הפסדתם. עם קורסים מקוונים, כל שיעורי הקורס זמינים לכם לצפייה מתי שרק תתפנו אליו. בלי לחץ, בלי להפסיד ועם האפשרות לצפות כשאתם בשיא הריכוז והערנות שלכם ולא מותשים אחרי יום עבודה.

כי זה ללמוד בקצב שלכם

קורסים פרונטליים מוגבלים בזמן. במסגרת השעות המתוכננות מראש על המרצה להספיק להעביר את החומר. בקורסים אונליין תוכלו לצפות בכל שיעור ושיעור במלואו ובלי הפרעות. ניתן לעצור כל שיעור ולהמשיך את הצפייה במועד מאוחד יותר.

כי יש שפע פורמטים

בקורסי וידאו נכנס אלמנט נוסף של הפורמט בו מועבר הקורס.

קורסי הדרכה על תוכנות מסחר, בהם מוצגת לכידת מסך וניתן לראות כל צעד וצעד שהמרצה מדריך על המערכת. כך ניתן להבין בצורה הכי ברורה כיצד ניתן ליישם את הידע הנלמד.

כי ניתן לצפות שוב ושוב

צפיתם בשיעור ומשהו שם לא היה מובן? חוזרים אחורה. רוצים להיזכר במשהו שנלמד באחד השיעורים הקודמים? צופים בו שוב. בניגוד לקורסים פרונטליים בהם לא ניתן לחזור על החומר, עם קורסים דיגיטליים תוכלו לצפות שוב ושוב באותו השיעור. ניתן לעצור את השיעור ולהמשיך בכל רגע נתון, לסכם לעצמכם, לתרגל ולבצע כל פעולה שתסייע לכם להבין את החומר במלואו.

כי ניתן ליישם במקביל

יתרון עצום שיש לקורסים אונליין היא האפשרות לתרגל הלכה למעשה את החומר הנלמד ממש במקביל ללימוד. אם בכיתה לא כל החומר נגיש לכם, כאשר אתם לומדים דרך המחשב האישי שלכם או אפילו במהלך שעות העבודה, תוכלו ממש ליישם במקביל את מה שלמדתם בזה הרגע. למדתם עכשיו פעולה מסוימת באקסל שתאפשר לכם לשפר את השימוש בו? פתחו כעת את גיליון העבודה שלכם ובצעו אותה. כאן אין חשש מ”אני לא זוכר מה לעשות”.

ללמוד בנוחות, בזמן שלכם ולתרגל במקביל ללימודים – בין היתרונות שמעניק קורס אונליין פרטי

כי זה מעלה את רמת הריכוז! כן. ממש כך. מחקרים מצאו שצפייה בווידיאו מעלה את רמת הקשב והריכוז פי 1.5. אז מה עושים? שמים אוזניות, מנטרלים רעשים אחרים מסביב ומתרכזים במסך. בלי הפרעות ובלי רעשי רקע רמת הריכוז עולה פלאים. כפי שחווית הצפייה בקולנוע שונה מצפיה בסרט בסלון, כך גם צפייה ממוקדת בקורס דיגיטלי מאפשרת לכם 100% תשומת לב לחומר הנלמד. בלי שפספסתם מילה מהמרצה ובלי שמישהו קטע אותו עם שאלה וחתך לכם ולו את קו המחשבה והרצף.

כי למיקום הגיאוגרפי אין חשיבות

לתושבי המרכז אולי זו בעיה פחותה, אבל מה קורה עם תושבי אזורים מרוחקים שכדי ללמוד נאלצים לנסוע שעות למכללות הנמצאות במרכז הארץ? מה קורה אם מרצה הקורס מתגורר באזור מסוים והגעה לאזורים מרוחקים ממנו מאתגרת עבורו ועבורכם? וגם אם אתם תושבי האזור אבל הגעה שבועית לקורס דורשת דלק וחיפושי חניה? קורסים ברשת הם הפתרון. קורסים אלו זמינים לצפייה מכל מקום שנוח לכם: מהבית, בעבודה, מבית קפה. בכל מקום שיש חיבור לאינטרנט ניתן לצפות בקורס. ריחוק גיאוגרפי אינו מהווה עוד מגבלה.

כי זה עדכני

קורסים אונליין מוקלטים בתקופות זמן שונות.  לעיתים קורסים המכילים תכנים שעלולים להשתנות, למשל, קורסי הדרכה על תוכנות שמשתנות תדיר, מבצעים השלמת מידע ומביאים שיעורים עדכניים לאחר ביצוע השינויים. שווה לעקוב כי כצופי הקורס תוכלו להיות מעודכנים תמיד ולקבל תמיד ידע על החידושים והשינויים האחרונים. את היתרון הזה לא תמצאו בקורסים פרונטליים…

כי אתם בוחרים מה ללמוד

ההמלצה היא כמובן לצפות בקורס במלואו וברצף כפי שהוגדר. עם זאת, לכל קורס יש סילבוס עם מפרט שיעורים. שיעור מסוים מלמד חומרים שאתם כבר מכירים? חבל על הזמן, פשוט דלגו עליו, אין צורך להתעכב על מה שכבר מכירים (אם כי חזרה תמיד מומלצת, תמיד אפשר להרוויח עוד פיסת ידע). קורס מסוים יכול להכיל רק חלק מהידע שאתם מחפשים וקורס אחר מכיל את כל הידע? תבחרו מה שמתאים לכם. זקוקים לידע מתקדם ופחות לחזרה על חומרים ברמת מתחילים? חפשו את הקורס עם התכנים המתקדמים והעדכניים הדרושים לכם.

כי יש יותר תכולה

כמות המידע המועברת בשעת לימוד אחת בווידאו שווה לכשלוש שעות אקדמיות בכיתה. לקורסים אונליין אין מגבלת זמן. הכיתה אינה מושכרת לפי שעות ולכן זמן אינו מהווה בעיה ואין לחץ לסיים את השיעור בזמן ולפנות אותה, דבר שמוביל לוויתורים על חומר. כמות התכנים שמרצה יכול לספק בקורס מוקלט היא עצומה.

לפני הכנת קורס אונליין מבוצעת חשיבה רבה על התכנים, על סדר הלימוד ועל חומרי עזר, כך שתכנון כל שעה ושעה בקורס הוא תכנון אופטימלי.  כאשר מרצה מכין מראש את כל החומרים, הוא אינו שוכח ואינו מפספס, אפילו לא טיפים. כל החומרים נאספו, עובדו והוקלטו ולכן חבילת הידע שתקבלו בקורסים דיגיטליים היא מקיפה ושלמה יותר מכל ידע שתקבלו בקורס או הרצאה בפורמט אחר. אפילו יותר ממה שתקבלו בהדרכה אחד על אחד.

כי יש קשר עם המרצה

מפתיע, נכון? זהו החשש הגדול ביותר של מי שבוחר ללמוד בקורס פרונטלי ולא באמצעות קורס אונליין. מה אם יהיו לי שאלות? מה אם לא אבין? אני חייב קשר ישיר עם המרצה.

בניגוד למה שאולי הורגלתם לחשוב, גם בקורסים אונליין המרצה זמין לכם. לעיתים אפילו יותר. במקום לעבור ממקום למקום וללמד, המרצה זמין לשאלות. במרכז הישראלי ללימודי שוק ההון (TRADE2) , תוכלו להעלות שאלות למרצה ולקבל תשובות ולהשתתף בפורום פעיל עם צופים נוספים בקורס.

כי זה זול יותר

על חסכון בדלק וחניה כבר דיברנו. גם הבנו שאין צורך להפסיד שעות עבודה או לשלם לבייביסיטר. אבל קורסים אונליין מראש זולים יותר, כיוון שהם אינם כוללים עלויות שמועמסות על המחירים הנגבים עבור קורסים פרונטליים, כמו: עלות שכירות מקום הלימוד, עלות המרצה, עלות שימוש בחומרים כמו חומרים מודפסים ועוד. לכן, קורסים אונליין נמכרים במחיר שווה לכל נפש.

עלות מנוי לכל הקורסים היא רק 2100 שקלים לכל החיים, המנוי כולל עדכונים וקורסים שעולים בעתיד.

____________________________________________________________

דוגמאות למה שאפשר ללמוד במרכז הישראלי ללימודי שוק ההון (TRADE2)?

1.מסחר באופציות ובניית תיק יעיל

לומדים מהבסיס את כל תחום האופציות בשלבים עד שמגיעים לניהול תיק יעיל באופציות

לפני שנצא לדרך אנחנו חייבים להגדיר את היסודות של המסחר באופציות. השלמת שלושת החלקים מספקים את כל החומר הנדרש על מנת שתהיה לכם יכולת לשלוט ביסודות המסחר באופציות. משם נמשיך ללמוד על השפעת ערך הזמן והתנודתיות על האסטרטגיות שלנו.

קורסים למתחילים באופציות כוללים

 • נבצע היכרות עם סוגי האופציות השונים בצד אופציית קול ופוט
 • נלמד על מסכי אופציה שרשראות אופציות, ופקיעה.
 • נראה ביצועי אופציות  קול ופוט.
 • נראה את פרופיל הסיכון של קונה ומוכר גרפי סיכון, יתרונות מוכר האופציות.
 • חישוב IMPLIED VOLATILITY.
 • נראה מה הם DELTA, GAMMA, VEGA, THETA
 • נלמד על מסכי אופציה, שרשראות אופציות, ופקיעה.

לאחר השלמת שלושת החלקים ממשיכים לאופציות למתקדמים ולומדים

 • אסטרטגיות של מרקט ניוטרל
 • אסטרטגיות של שוק עולה
 • אסטרטגיות של שוק יורד
 • מסחר על סחורות – פיזור הסיכון
 • ניהול תיק לפי בטא
 • מסחר לפי COT
 • מסחר עונתי

2.מסחר אלגוריתמי

אם אתם למדתם לסחור בעבר, אתם יודעים כמה קשה לשבת שעות מול המסכים ולבצע פעולות, הרגש, חוסר הסבלנות, פעולות פזיזות ועוד גורמות לכם להפסד.

בקורס זה לומדים כיצד תוכלו לנצל את הטכנולוגיות החדישות ביותר הקיימות, כך שתוכלו ליצור אסטרטגיות מסחר אוטומטיות ממש מהר ובסופו של דבר לבנות זרם הכנסות משלכם.

 • בסיום הקורס תהיה לכם ראיה אחרת במסחר.
 • תהיו מרוכזים בבניית אסטרטגיות ולא במסחר.
 • לאחר שתהיה לכם אסטרטגיה מנצחת היא תעבוד לבד.
 • תהיה לכם גישה מהירה למידע אמין.
 • אפשרות לחבר את האסטרטגיה למסחר חברתי.
 • פרופיל הסיכון נמוך יותר ממסחר ידני.
 • שיטה לבדיקות אסטרטגיה – Backtesting
 • דוגמה למסחר יומי אוטומטי
 • מה זה Market Replay
 • מה זה אופטימיזציה
 • ביצוע Walk Forword
“ הקורסים שלנו הינם סדנאות מעשיות המועברות על בסיס ידע שנצבר במשך שנים רבות אשר מבוססות על מחקרים וביצועים אשר הוכיחו את עצמם במשך שנים רבות ובאסטרטגיות שאנו מלמדים משתמשים קרנות גידור ברחבי העולם כבר הרבה שנים. ”
צוות Trade2
שרי
לא מוצא את מה שאתה צריך? צוות שירות הלקוחות עטור הפרסים שלנו נמצא כאן.