מסחר באופציות

נכון שזה היה יכול להיות נהדר אם לא היית צריך “לבחור” או “לנחש” את הכיוון הבא של המניה, למעלה או למטה? היופי באופציות הוא שאתה יכול לסחור בשוק ניטרלי. בקורס הזה תלמד לבנות אסטרטגיות לא כיווניות שמרוויחות אם המניה עולה, יורדת או נשארת במקום.

השלמת שלושת החלקים מספקים את כל החומר הנדרש על מנת שתהיה לכם יכולת לשלוט ביסודות האופציות. להלן סקירה קצרה של החומר הנלמד בקורס: למדו על אופציות קול ופוט, יסודות האופציות, משחק זמן, תנודתיות, היווניות, קניה ומכירה של אופציות בצורה פרקטית במערכת מסחר.

מסחר באופציות

איך להשתמש באופציות לגידור סיכון – איך אתם מגנים על תיק ההשקעות שלכם? עם סטופ?הדרך הנכונה לגידור הוא בעזרת אופציות

תיקון פוזיציה – מה קורה כאשר האסטרטגיה לא עובדת כפי שרצינו? כמובן שאפשר לתקן אותה וצריך לדעת איך עושים את זה.

מרווחים והיווניות – נלמד על השפעת היווניות במרווח ונבין את הערכים החשובים. המפתח להצלחה הוא השפעת הפרמטרים אל האסטרטגיה שלנו.

פתיחת מרווח – אסטרטגיית CALENDAR SPREAD מתאימה לתנאי שוק יציבים. אסטרטגיה זו היא ללא כיוון מוגדר ואנו מרוויחים כסף בכל יום שעובר.

פתיחת אסטרטגיה – אסטרטגיית vertical spread מתאימה לתנאי שוק משתנים. אסטרטגיה זו היא מוגדרת כיוון עם סיכון וסיכויי מוגדרים מראש.

פתיחת איירון  אחת האסטרטגיות הפופולריות ביותר במסחר באופציות, אסטרטגיית ניוטרל לשוק יציב ורווח על בסיס יומי.

אנליזה של אופציה מול מניה – מה ההבדל בין אנליזה של אופציה למניה? איך אפשר לראות במבט אחד איפה הסיכון שלנו? וכמה נרוויח?

נגזרים – אופציה – חייבים להשתמש במערכת מסחר מתקדמת אשר מותאמת אישית לכל הצרכים שלנו המשלבת יכולות חצי אוטומטיות לפקודות מסחר.

פתיחת איירון  אחת האסטרטגיות הפופולריות ביותר במסחר באופציות, אסטרטגיית ניוטרל לשוק יציב ורווח על בסיס יומי.

אופציות על ה VIX – איך מרוויחים כסף ממסחר על מדד ה VIX? אפשר לעשות זאת לפחות 20 פעמים בשנה ולהרוויח יפה מאוד.

אופציות ללא הגנה – הסוחרים המקצוענים ביותר בעולם מוכרים אופציות ללא הגנה ומרוויחים הרבה, אבל צריך לדעת מה עושים אם הנכס הולך נגד הכיוון

מסחר באופציות

אסטרטגיות לשוק יורדשוק בירידה ותנודתיות גבוה נותנים לסוחרים הזדמנות מדהימה למכור אופציות יקרות ולהרוויח מירידה בערך שלהם. אנו מכסים את האסטרטגיות המועדפות עלינו כדי להרוויח גם כשמניות נופלות כמו iron condors, strangles.

אסטרטגיות לשוק עולהאם השוק עולה, וזאת גם הציפייה שלך לתקופה הקרובה. איזה אסטרטגיות הכי כדאי לפתוח ואיך פותחים אותם? מה מחירי המימוש הנכונים? בקורס הזה נראה לך כיצד ליצור אסטרטגיות ספציפיות המפיקות רווחים מגמתיים. נסביר על התנודתיות, ועל אסטרטגיות כגון: calendars, diagonals, covered calls ועוד הרבה אסטרטגיות לשוק עולה.

יסודות המסחר באופציות – השלמת שלושת החלקים מספקים את כל החומר הנדרש על מנת שתהיה לכם יכולת לשלוט ביסודות האופציות. להלן סקירה קצרה של החומר הנלמד בקורס: למדו על אופציות קול ופוט, יסודות האופציות, משחק זמן, תנודתיות, היווניות, קניה ומכירה של אופציות בצורה פרקטית במערכת מסחר.

ניהול תיק השקעות באופציותיש אנשים שכאשר הם שומעים  “ניהול תיקים”, הם מניחים אוטומטית שצריך להיות בעל תואר במימון ועם רישיון לניהול תיקים, על מנת שיצליחו להבין את המושגים והאסטרטגיות, וזה לא המקרה. ובמודול זה תוכלו לראות מדוע ניהול מסחר וסיכונים הם משהו שכל אחד יכול ללמוד איך עושים אותו. אנו נראה לכם כיצד לעקוב אחר הפוזיציות שלכם, לקבוע את גודל הפוזיציה, נלמד לחשב ביתא של תיק השקעות ולגדר את הסיכון מפני נפילות קשות בשוק.

אסטרטגיות לשוק ניטרלינכון שזה היה יכול להיות נהדר אם לא היית צריך “לבחור” או “לנחש” את הצעד הבא של המניה, למעלה או למטה? חוץ מזה, אינספור נתוני מחקר ונתוני שוק הוכיחו שאפילו החברות הגדולות והטובות ביותר בוול סטריט אינן טובות יותר מ- 50/50 עם בחירות המניות שלהן. היופי של האופציות הוא שאתה לא יכול לסחור בשוק בטווח ניטרלי למעלה או למטה. בקורס הזה תלמד לבנות אסטרטגיות לא כיווניות שמרוויחות אם המניה עולה, יורדת או נשארת במקום.

מסחר באופציות

מסחר באופציות

מסחר באופציות

מסחר באופציות