תכנית מלאה ועשירה בתכונות

הקורסים שלנו הינם סדנאות מעשיות המועברות על בסיס ידע שנצבר במשך שנים רבות אשר מבוססות על מחקרים וביצועים אשר הוכיחו את עצמם במשך שנים רבות ובאסטרטגיות שאנו מלמדים משתמשים קרנות גידור ברחבי העולם כבר הרבה שנים.

חווית משתמש מצויינת

בכל שיעור ניתן לשנות רזולוציה ומהירות כך שאיכות הצפייה תהיה מדויקת. בכל שיעור ניתן להגיב, לשאול שאלות ולהתכתב עם הצוות שלנו.

ממשק למידה מהטובים בעולם

אתר הקורסים שלנו בנוי בממשק למידה אינטרנטי מהטובים בעולם. השיעורים קצרים, ברורים ונוחים לצפייה. בכל קורס אפשר לראות את התקדמות הלמידה.

למה דיגיטלי?

מחקרים מצאו שצפייה בווידיאו מעלה את רמת הקשב והריכוז פי 1.5. אז מה עושים? שמים אוזניות, מנטרלים רעשים אחרים מסביב ומתרכזים במסך, בלי הפרעות ובלי רעשי רקע

רעיונות מתקדמים

קורסים מלאים ומפורטים המכילים מספר רב של שיעורים ובעלי תכנים עשירים המספקים תכולת ידע זהה לזו המועברת בקורסים פרונטליים ואף יותר.

Trade2 עובד בצורה מושלמת על כל המכשירים

מגוון מסלולי לימוד מסחר בשוק ההון בכל הרמות. בחר מסלול והתחל ללמוד! קבל גישה מיידית לאסטרטגיות מסחר מתקדמות במגוון מסלולי לימוד בכל הרמות. עם TRADE2 – תהפוך לסוחר מקצוען בעזרת לימודי אונליין וסדנאות לימוד מקצועיות אשר מתעדכנות ללא הפסקה באסטרטגיות חדשות ומערכות סיגנלים מתקדמות.

מגדירים מטרות

מגדירים מטרות - מה אתם רוצים ללמוד? מפני שב Trade2 אפשר ללמוד הרבה אסטרטגיות מסחר על סחורות, אופציות, אלגו וחוזים עתידיים. בשיחת טלפון איתנו אנחנו מתאימית לכם מסלול ייחודי.

גישה לספריית קורסים

אחרי שיחה איתנו, אתם רוכשים מנוי בתשלום חד פעמי, ואתם מקבלים גישה למאות שעות לימוד ואסטרטגיות אשר מתעדכנות כל הזמן בתכנים חדשים.

ליווי מאנשי מקצוע

אנחנו מלווים אתכם בצעדים הראשונים וגם אחרי זה כמובן. תמיכה של סוחר מקצוען היא מה שעושה את ההבדל בין הצלחה לכישלון. ובמיוחד בשון ההון!

כל הדרך עד ההצלחה

המטרה שלנו היא שאתם תצליחו להרוויח סכומי כסף קבועים בכל חודש בצורה עקבית. אם זה כהכנסה נוספת או עיקרית תמיד טוב שיש עוד קצת כסף להגשים חלומות.

עכשיו באתר מחיר מבצע מיוחד !!!

אלפי שעות צפייה אשר מרוכזים במקום אחד על מנת שיהיה לכם הכי נוח שבעולם לצפות בתכנים המעולים שלנו. בכל שיעור ניתן להגיב, לשאול שאלות ולהתכתב עם הצוות שלנו. רוכשי מנוי יקבלו גישה לכל האינדיקטורים באתר ולכל הקורסים שיעלו בהמשך. המנוי כולל תמיכה מקצועית וליווי של אנשי מקצוע וסוחרים מהשורה הראשונה בישראל.

ריכשו מנוי וקבלו גישה מיידית לקורסים שלנו

אתר הקורסים שלנו בנוי בממשק למידה אינטרנטי מהטובים בעולם. השיעורים קצרים, ברורים ונוחים לצפייה. אלפי שעות צפייה אשר מרוכזים במקום אחד על מנת שיהיה לכם הכי נוח שבעולם לצפות בתכנים המעולים שלנו. בכל שיעור ניתן לשנות רזולוציה ומהירות כך שאיכות הצפייה תהיה מדויקת. בכל שיעור ניתן להגיב, לשאול שאלות ולהתכתב עם הצוות שלנו.

כי זה ללמוד בקצב שלכם

קורסים פרונטליים מוגבלים בזמן. במסגרת השעות המתוכננות מראש על המרצה להספיק להעביר את החומר. בקורסים אונליין תוכלו לצפות בכל שיעור ושיעור במלואו ובלי הפרעות. ניתן לעצור כל שיעור ולהמשיך את הצפייה במועד מאוחד יותר.

כי יש שפע פורמטים

בקורסי וידאו נכנס אלמנט נוסף של הפורמט בו מועבר הקורס. קורסי הדרכה על תוכנות מסחר, בהם מוצגת לכידת מסך וניתן לראות כל צעד וצעד שהמרצה מדריך על המערכת. כך ניתן להבין בצורה הכי ברורה כיצד ניתן ליישם את הידע הנלמד.

כי ניתן לצפות שוב ושוב

צפיתם בשיעור ומשהו שם לא היה מובן? חוזרים אחורה. רוצים להיזכר במשהו שנלמד באחד השיעורים הקודמים? צופים בו שוב. בניגוד לקורסים פרונטליים בהם לא ניתן לחזור על החומר, עם קורסים דיגיטליים תוכלו לצפות שוב ושוב באותו השיעור. ניתן לעצור את השיעור ולהמשיך בכל רגע נתון, לסכם לעצמכם, לתרגל ולבצע כל פעולה שתסייע לכם להבין את החומר במלואו.

כי ניתן ליישם במקביל

יתרון עצום שיש לקורסים אונליין היא האפשרות לתרגל הלכה למעשה את החומר הנלמד ממש במקביל ללימוד. אם בכיתה לא כל החומר נגיש לכם, כאשר אתם לומדים דרך המחשב האישי שלכם או אפילו במהלך שעות העבודה, תוכלו ממש ליישם במקביל את מה שלמדתם בזה הרגע. למדתם עכשיו פעולה מסוימת באקסל שתאפשר לכם לשפר את השימוש בו? פתחו כעת את גיליון העבודה שלכם ובצעו אותה. כאן אין חשש מ”אני לא זוכר מה לעשות”.