קורסים עשירים בתכונות

מושלם למסחר עם תכונות בלתי מוגבל & גמישות ותמיכת לקוחות

מערכות קלות לזיהוי מגמות

למד לסחור עם מערכות סיגנלים מתקדמות ואוטומציות מלאות. למד לסחור באופציות ואופציות על חוזים, לפי שיטות ייחודיות שפיתחנו עם תוצאות אמיתיות.

שידרוגים בלתי מוגבלים

כל הקורסים והמערכות עוברים שידרוגים בלי הפסקה ואתם תמיד מעודכנים בטכנולוגיה הכי מתקדמת והפיתוחים האחרונים במערכות תומכות סוחרים בשוק ההון.

סיגנלים עונתיים מתקדמים

למד לסחור באסטרטגיות על סחורות לפי עונתיות עם מעל 80 אחוזי הצלחה ב 20 השנים האחרונות. למד מתי הזמן הנכון לסחור בנפט, גז ועוד סחורות אנרגיה. למד לפתוח אסטרטגיות באופציות על חוזים לפי סטטיסטיקה עונתית.

מערכת שעוצבה מחדש עבור ביצועים גבוהים יותר

הדור הבא של NinjaTrader8 הגיע. במערכת מארז מעל 500 שיפורים מונעי משתמשים למסגרת וממשק משתמש מודרני תוך שמירה על חווית משתמש עקבית לסוחרים.

מנוי לכל החיים במחיר מיוחד

מנוי נותן לך עדכונים לכל החיים וזו הדרך האמיתית ללמוד איך סוחרים מקצוענים בשוק ההון

התחבר אלינו

קח את כישורי המסחר באופציות צעד אחד קדימה

לימוד מיומנות חדשה אף פעם לא קל, אבל הטכנולוגיה הנכונה יכולה לעתים קרובות לעזור. אם היית לומד להטיס מטוס אז היית מגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה שלך (ושיעור ההישרדות!) אם היית יכול להתאמן קודם בסימולטור טיסה. אופציות מסחר לא שונה - מדובר בלימוד מיומנויות המפתח ותרגול כדי לשכלל אותן בתנאי שוק שונים.

הפעל את המסחר שלך עם חדשנות

thinkorswim® היא לא רק חבילת פלטפורמות המיועדות לבעלי אובססיה למסחר - היא נוצרה על ידם. חוויות שולחן העבודה, האינטרנט והנייד החדישות משתפרות ללא הרף, בהתבסס על משוב אמיתי מקהילת הסוחרים חזקה. כך שלא משנה איך אתה מעדיף לסחור, תמיד תהיה לך גישה לתכונות החדשניות והדרכה ממומחים.

מלא תגובות חיוביות ומכשיר ידידותי

מסחר במרווחים על חוזים עתידיים. קבל סיגנלים ישירות למייל שלך לפי סטטיסטיקה עונתית וקורלציות בין נכסים.

הקלטת מסך 2022-03-27 ב-13.29.31.mov-high-3

אנליזות מסחר מתקדמות

למד לנהל תיק השקעות באופציות עם הכלים הטובים ביותר הקיימים בשוק ההון. אסטרטגיות יציבות בניהול סיכונים ויצירתיות אין סופית.

פלטפורמת הלימוד Trade2 יכולה לעזור לך? קנה את זה עכשיו!