מסחר אלגוריתמי

מה אפשר לעשות עם אלגו-טריידינג?

בנו עוד היום אסטרטגיה אוטומטית שמסוגלת לסרוק אלפי מניות ברחבי העולם ולבצע כניסות ויציאות מהירות לפי הגדרות ידועות מראש. גמישות ואפשרויות אין סופיות בעזרת מערכת NT8 אשר זוכה בשנים האחרונות במקום הראשון בהצבעה שנערכת בין סוחרים ברחבי העולם. שימוש בנתונים היסטוריים שמאפשרים בדיקה של אלגוריתם מורכב על טווחי זמן שונים.

קורס חינם לבניית רובוט מסחר
רוצים לראות קורס לדוגמה?
רוצים לדעת איך נראים הקורסים שלנו? אנחנו מזמינים אתכם לצפות בדוגמה לקורס, להבין איך נראים התכנים ואיכות ממשק הקורסים. לצפייה עכשיו לחצו בכפתור למטה.

צפו חינם בקורס דוגמה

Interactive EDUCATION

Interactive EDUCATION

 

תיאור הקורס

אם אתם למדתם לסחור בעבר, אתם יודעים כמה קשה לשבת שעות מול המסכים ולבצע פעולות, הרגש, חוסר הסבלנות, פעולות פזיזות ועוד גורמות לכם להפסד. אם אתם יודעים מה אתם רוצים ויש לכם אסטרטגיות, למה לא לכתוב את זה בקוד? כן, אתם יכולים לעשות את זה גם ללא רקע בתכנות.

הקורס נועד ללמד את כל מי שמעוניין במסחר כיצד ליצור אסטרטגיות מסחר אלגוריתמיות במהירות ללא צורך של ידע בתכנות. ראשית, נדריך אותך בפרספקטיבה הרחבה של פיתוח מסחר באלגו ואז אראה לך כיצד אתה יכול ליצור “מפעל אסטרטגיות”, רובוטים שיסחרו עבורך, גם כשאתה ישן, והכל אוטומטי.

איך נבנתה תכנית הלימודים שלנו

אתר הקורסים שלנו בנוי בממשק learnpress שהוא ממשק למידה אינטרנטי מהטובים בעולם. השיעורים קצרים, ברורים ונוחים לצפייה. אלפי שעות צפייה אשר מרוכזים במקום אחד על מנת שיהיה לכם הכי נוח שבעולם לצפות בתכנים המעולים שלנו. בכל שיעור ניתן לשנות רזולוציה ומהירות כך שאיכות הצפייה תהיה מדויקת. בכל שיעור ניתן להגיב, לשאול שאלות ולהתכתב עם הצוות שלנו.

מעוניין עכשיו ללמוד לסחור באופציות?

בנינו לך מסלול מקיף כדי להפוך לסוחר מקצוען

יסודות האופציות

לומדים את היסודות של המסחר באופציות

לבנות אסטרטגיות

לימדו ליצור אסטרטגיות ייחודיות

התאמות לאסטרטגיות

לימדו לתקן אסטרטגיות מופסדות

ניהול תיק

לימדו לנהל תיק אופציות

רווח חודשי קבוע

לימדו לבנות תכנית מסחר עקבית

גידור סיכונים

לימדו להגן על תיק המניות שלכם

רוצה כבר עכשיו להצטרף אלינו?

אהבת את התכנים שלנו? רוצה ללמוד לבנות אלגו? אין בעיה. בנינו לך מסלול ייחודי אשר ילווה אותך ממש מתחילת הדרך עד שתגיע לרמה הגבוה ביותר שיש בעזרת התכנים שלנו אשר נבחרו בקפידה בהנדסת אנוש ומועברים על ידי אחד המרצים הטובים ביותר בישראל. הפרגון שאנחנו מקבלים על היוזמה, השירות וידע המועבר ללקוחותינו הוא אין סופי. אז לא נבזבז יותר מדי זמן. לחץ מטה ותגיע ישירות למסלול, שם יוסבר לך בדיוק איך הוא בנוי ומה מקבלים בתמורה.

מה התכנית כוללת?
למסלול המלא
רוצים לראות את כל המסלול שלנו? התכנית המקיפה והטובה ביותר שניתן למצוא. הכל במקום אחד. לחצו למטה לצפייה בתכנית המלאה.

שאלות נפוצות של תלמידים

כמה עולה מערכת המסחר?

מערכת NT8 ניתנת להורדה בחינם לצורך בניית אלגוריתם, אולם אם תרצו להתקדם למסחר בזמן אמת תצטרכו לשלם עבור המערכת.

קישור לעלויות מערכת NT8

האם זה מתאים לסוחרים מתחילים?

אם לא סחרתם מעולם בשוק ההון כמובן שיש לנו מסלול שלם של מתחילים. אני ממליץ לכם לעבור במסלול הזה, ללמוד את כל המסלול של המתחילים לפני שאתם ממשיכים למסחר באופציות. אבל זה לא חובה, אתם עדיין יכולים לסחור באופציות גם אם אין לכם שום רקע בשוק ההון.

איך מורידים את הערכת המסחר?

יש לנו לינק באתר תחת לשונית של אופציות בראש הדף. אפשר כמובן להוריד את המערכת, לפתוח חשבון מדומה ולהתנסות במערכת בחינם. פתיחת החשבון המדומה לוקחת 5 דקות, אפשר כמובן מיד להתחיל לראות נתונים ולסחור, לבצע פקודות ולהתנסות בתוכנה.

האם אפשר להתאמן לפני שמתחילים לסחור?

זה חובה להתנסות לפני שמתחילים לסחור בכסף אמיתי ולכן אנחנו קודם כל ממליצים להוריד את הדמו של התוכנה מסחר שזה כסף לא אמיתי שמאפשר לבצע פקודות מסחר ולהתנסות בסוגים שונים של פקודות, לצבור ניסיון ולאחר מכן לעבור לכסף אמיתי.

למה ללמוד אצלכם?

יש לנו ניסיון רב במסחר, בפיתוח מערכות ואנחנו מכירים הרבה צדדים בשוק ההון. הידע שלנו הוא מקצה לקצה. שיטות המסחר שלנו הם ברמה מאוד מאוד גבוהה, אנחנו מלמדים לסחור לפי שיטות של גופים מוסדיים, אנחנו מלמדים גם בצורה נכונה. חשוב שהחומר יעבור בצורה טובה אליכם וזה מה שאנחנו עושים, אנחנו יודעים להעביר את החומר כך שהחומר יעבור בצורה הטובה ביותר ושתוכלו ליישם אותו בצורה ובדרך הטובה ביותר שיש.

למה מחיר הקורסים שלכם כל כך זול?

קורסים דיגיטליים הם זולים יותר מקורסים פרונטליים ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לקחת מחירים זולים יותר. גם בגלל שההוצאות הם נמוכות יותר כי החומר כבר מוקלט ומאוחסן במאגרי מידע ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים יותר. ותזכרו גם שאנחנו מתפרנסים בעיקר ממסחר ופיתוח מערכות ולכן הקורסים הם לא הכנסה עיקרית שלנו, לכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים יחסית למתחרים.

איפה למדתם אתם לסחור?

יש לנו תארים בשוק ההון עם התמחות במימון ובנקאות וידע רב במתמטיקה פיננסית שזה העתיד של שוק ההון. אנחנו מתעסקים במסחר כבר 20 שנה, עבדנו בבתי השקעות, עבדנו בחדר המסחר, עבדנו באפיון ופיתוח מערכות מסחר, והידע שלנו רב. את תחום האופציות למדנו בארצות הברית שם יש השכלה מקצועית לסוחרי האופציות מה שלא היה בישראל ולכן אנחנו מלמדים את זה גם בישראל ומעבירים לכם את אותה מתודולוגיה שלמדנו בארצות הברית כדי שתוכלו ליישם אותה ותוכלו לסחור באופציות ולהתחרות בשחקנים מקצועיים בתחום הזה.

אם אתם טובים במסחר, למה אתם מלמדים לסחור?

אפשר גם לסחור ואפשר גם ללמד. נכון שהקורסים שלנו הם זולים, אבל תחשבו שבאים אלפי סטודנטים וקונים מנויים… אז גם מזה אפשר לעשות הרבה מאוד כסף.. ואנחנו עסק רווחי שרוצה להתפרנס ולהרוויח מכמה שיותר מקורות הכנסה ולכן אנחנו מלמדים גם מסחר, כך אפשר להרוויח ממספר מקורות שונים. אנחנו כמובן מתפרנסים גם ממסחר אבל אנחנו גם מאפיינים מערכות, אנחנו מתחזקים מערכות מסחר ומערכות שתומכות מסחר. אנחנו משווקים את נינג’ה טריידר בישראל וגם את seasonalgo שזאת מערכת תוסף למערכות קיימות ולכן מקורות הפרנסה שלנו הם מגוונים.

אתם מלמדים בעוד מקומות?

אנחנו מלמדים בקורסים דיגיטליים בעולם. אפשר לראות את הקורסים שלנו ב UDEMY וכמו כן באתרים נוספים בעולם שם אנחנו מלמדים באנגלית.

כמה סטודנטים יש לכם?

כבר הגענו לאלפי סטודנטים רשומים ואנחנו מלמדים גם ב UDEMY שם יש לנו מאות סטודנטים רשומים ואפשר לראות את הדירוג של הקורסים שלנו באופן יסודי וכמו כן גם אפשר לקרוא ביקורת

אפשר להרוויח באלגו באופן עקבי?

אנחנו מלמדים אסטרטגיות אשר מתאימות למצבי שוק שונים ומתאימים את עצמנו לשוק. אסטרטגיות שלנו הם אסטרטגיות מוגדרות מראש הרווח מוגדר מראש וגם ההפסד, אנחנו יודעים לנהל את כל האסטרטגיות ביחד כיחידה אחת גדולה ואנחנו מרוויחים באופן עקבי משחיקת ערך הזמן וגם משינוי בתנודתיות של נכס הבסיס. בצורה זאת אנו מרוויחים באופן עקבי באופציות

אם יש לי שאלות מה עושים?

אם יש לכם שאלות בנוגע לשיעורים בקורסים אפשר בכל שיעור לכתוב שאלות ואנחנו עונים. אפשר גם ליצור קשר איתנו לתאם שיחת טלפון אם דברים לא ברורים ואנחנו נשמח לעזור.

אתם עוזרים לפתוח חשבון מסחר?

בהחלט אנחנו יכולים לעזור לפתוח חשבון מסחר. המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון הוא ספק משנה של חברת נינג’ה טריידר ואנו עובדים גם עם אינטראקטיב ברוקר וגם עם tdameritrade.com יכולים לעזור לפתוח חשבון באחד משלושת הברוקרים האלה.

האם אני יכול להשתמש בתכנת מסחר אחרת?

אנחנו מלמדים את הקונספט של מסחר באופציות אבל כמובן שאפשר להשתמש במערכות אחרות. מה שאתם צריכים זה פשוט ללמוד את הבסיס ואת הרקע איך סוחרים ואחרי זה בקלות ליישם את הידע ולהשתמש כמובן בתוכנות אחרות.

עם כמה כסף אפשר להתחיל לסחור?

אנחנו ממליצים להתחיל עם מעט מאוד כסף, אפשר גם להתחיל עם 500 דולר אבל מומלץ להפקיד 2000$ בהתחלה ולסחור אם פוזיציות קטנות מאוד ולהתנסות בכסף קטן לפני שעוברים לכסף הגדול

האם הקורסים כוללים דוגמאות בזמן אמת?

הקורסים שלנו מלווים בדוגמאות בזמן אמת בחשבון מסחר אמיתי שנפתח לצורכי הקורסים. כמובן שאין לראות את הפעולות שאנו מבצעים כהמלצה כלשהי. מסחר בשוק ההון זה מסוכן. מומלץ תמיד לקרוא את אזהרת המסחר בתחתית העמוד בדף הבית או בכל דף שוב.

האם יש קורס פרונטלי?

אנחנו לא מלמדים בצורה פרונטלית ומהניסיון שלנו אי אפשר להעביר חומר כל כך מורכב ורב כל כך בצורה פרונטלית כי דברים מורכבים וצריך לחזור עליהם שוב ושוב ולכן אופן הלמידה הדיגיטלית הוא הרבה יותר יעיל ואין הגבלה לצפייה בתכנים כך שאתם יכולים לחזור על החומר, ללמוד אם משהו לא היה ברור, לשנן אותו ואז להמשיך קדימה. צריך לזכור שקורסים דיגיטליים הם גם יותר זולים בהרבה מקורס פרונטלי ולכן גם התמחור שלנו הוא זול יותר בהתאם.

למה המתחרים שלכם גובים פי 5 יותר על קורס דומה?

אנחנו מתפרנסים ממסחר ופיתוח מערכות שונות ולכן אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים. צריך לזכור שאנחנו מלמדים בצורה דיגיטלית. קורסים דיגיטליים הם זולים יותר בהרבה מקורסים פרונטליים שמצריכים הרבה מאמץ כספי, השכרת מקום והוצאות רבות. ושוב אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לגבות סכומים נמוכים, אלה הסכומים שגובים בעולם וזה מה שאנחנו בחרנו גם לעשות.

האם יש הגבלה לזמן הצפייה?

אין הגבלה לזמן צפייה. הקורסים פתוחים תמיד, כל הזמן, לכל החיים ואתם יכולים לראות אותם שוב ושוב ללא הגבלה. מנויים שלנו יכולים כמובן גם לצפות בקורסים עתידיים ללא הגבלה ולהשתמש בכל האינדיקטורים שאנחנו מעלים לאתר.

האם אני יכול לרכוש מנוי לקורסים?

כמובן וזה גם מומלץ לרכוש מנוי. רוב מי שלומד אצלנו רוכש מנוי, כי המנוי מאפשר צפייה בכל התכנים ללא הגבלה לכל הקורסים וגם לכל הקורסים שיעלו בהמשך, לכל האינדיקטורים ואסטרטגיות שאנחנו מעלים. תנצלו את ההזדמנות כי המחירים הם זולים ויכולים להעלות בהתאם לביקוש ולכן חשוב להיות מנוי אם אתם רוצים להצליח וללמוד ולהבין שיהיה לכם יותר ידע בשוק ההון.