מערכת TOS

פלטפורמת מסחר למסחר באופציות

באמצעות thinkorswim Desktop® אתה מקבל גישה לכלי מסחר ברמה העילית ופלטפורמה המגובה בתובנות, חינוך ושולחן מסחר ייעודי. התנסה בכוח שאין שני לו של חוויית מסחר הניתנת להתאמה אישית לחלוטין, שנועדה לעזור לך לבצע אפילו את האסטרטגיות והטכניקות המורכבות ביותר.

מוכנים להתחיל? לאחר שיש לך חשבון, הורד thinkorswim והתחל לסחור.

נסה את הפלטפורמה עם חשבון מדומה לפני שתשים כסף אמיתי. הירשם לחשבון PaperMoney ותקבל 100,000 $ של כסף וירטואלי בו תוכל להשתמש כדי לתרגל מסחר ללא סיכון.

להתחיל בחינם!

הורדת מערכת TOS

באמצעות thinkorswim® Desktop אתה מקבל גישה לכלים מסחריים ברמת עלית ולפלטפורמה המגובה בתובנות, השכלה ועמדת סחר ייעודית. בואו לחוות את העוצמה שאין כמוה של חוויית מסחר הניתנת להתאמה אישית מלאה, שנועדה לעזור לכם לסמר אפילו את האסטרטגיות והטכניקות מורכבות.

הסבר על חלונות TOS

בין אם אתם סוחרים באופן פעיל או משקיעים לטווח הארוך, פלטפורמת TOS מלאות בכלים ותכונות חדשניים כדי לתת לכם את כל מה שאתם צריכים כדי לקבל החלטות חכמות ומושכלות יותר. לא משנה באיזו פלטפורמה תבחרו, תוכלו לחקור מניות, לבצע עסקאות ולנהל את תיק העבודות שלכם.

ACCOUNT APP

מידע זה נועד למטרות חינוך בלבד. אין הכוונה להמלצה על השקעה, אסטרטגיית השקעה או סוג חשבון ספציפי כלשהו. TD Ameritrade, Inc., חברה ב- FINRA / SIPC, חברת בת של תאגיד צ’רלס שוואב. TD Ameritrade הוא סימן מסחרי בבעלות משותפת של TD Ameritrade IP Company, Inc. 

איך למלא את טופס W-8BEN

טופס W8-BEN, תעודת מעמד חוץ של בעל תועלת בהלנת מס בארה”ב, משמש אדם זר לצורך קביעת מעמד זר וגם בעלות מועילה, וכדי לתבוע הטבות באמנת מס הכנסה ביחס להכנסה שאינה פיצוי בגין שירותים אישיים.

פקודות limit ו market ב TOS

פקודת MARKET היא פקודה לקנות או למכור נייר ערך באופן מיידי. סוג זה של הזמנה מבטיח כי ההזמנה תבוצע, אך אינו מתחייב למחיר הביצוע. … פקודת LIMIT היא פקודה לקנות או למכור נייר ערך במחיר ספציפי או יותר טוב.

דרישת בטחונות במערכת TOS

דרישת בטחונות בחוזים העתידיים מאפשר לך לשלם פחות מהערך הרעיוני המלא של נכס הבסיס, תוך שימוש יעיל יותר בהון. דרישת בטחונות החוזים העתידי הוא פשוט מינוף שיכול לשפר את התשואות.